Харесвате ли и ползвате ли "Пантен"

  • 14 610
  • 92
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 558
 И аз не ползвам, преди години ми направиха диагностика на косата в Била (много ми била здрава косата, очудих целия персонал Embarassed), та там ми препоръчаха зеления - страхотни сърбежи получих! Sick

# 46
  • Мнения: 670
Единствено рекламите на Panten са хубави. Използвам козметика Lycia- шампоан, интимен гел,  душ- гел, стик, крем за тяло... невероятна е.

# 47
  • Мнения: 2 332
Не, защото ми излиза пърхут от него.Няма и да си купя повече от него.Преди като че ли беше по-добър.

Същата работа. Но за това "преди" не съм съгласна. Като излезе още 90-те години си взех, и аз повлияна от рекламата му. Резултата - постоянен сърбеж след измиване и много упорит пърхут, който лекувах повече от година. И изобщо - продукти на "Проктер&Гембъл" оттогава не ползвам  Naughty.

# 48
  • Мнения: 5 299
ПОследния ми опит с Пантен беШе преди 3/4 месеца, и ми се напълни главата с пърхут Sick

# 49
  • Мнения: 4 546
това са шампоаните, от които получавам чудесен пърхот и сърбежи.

# 50
  • Мнения: 5 475
Не, защото ми излиза пърхут от него.Няма и да си купя повече от него.Преди като че ли беше по-добър.


И при мен ефекта е такъв!

# 51
  • Мнения: 298
Някога бях много доволна и само Пантен ползвах, но вече няма нищо общо с предишното му качество.

# 52
  • Мнения: 302
Аз съм доволна от Пантен, но определено съм съгласна, че има резлика в качеството в България и извън нея, същото мога да кажа и за Гарние фруктис за дълга коса.

# 53
  • Мнения: 208
Къдрокоске, не знам дали продават "Bumble and Bumble" в България, но виж този линк:

http://www.hqhair.com/code/preview.asp?PageID=298

Ако косата ти е къдрава като мен, ще си много доволна от шампоаните и балсамите им. Aз използвам от 3 години само "Bumble and Bumble Super-Rich Conditioner" и не мога да си представя друга марка. Пробвала съм най-разли4ни, но винаги оставам разо4арована. На мен ми го препоръ4а известен фризьор от Ню Йорк.

# 54
  • Мнения: 8 242
Пантен са ужас  newsm11
От първите им набези по нашия пазар преди години се убедих, че не стават за нищо.. и това винаги е бил единствения шампоан, който умишлено избягвам  smile3513 .. А и ми мирише гадно  smile3506

# 55
  • Мнения: 3 254
Преди години съм си купувала и бях доволна. Скоро пак си взех и изобщо не мога да кажа същото. Фаворити са ми Елсев и VO5. Вече даже не си правя експерименти с други шампоани, защото съм наистина доволна от ефекта и на двата.

# 56
  • Мнения: 1 028
Цитат
Но най-велик за мен беше Тимотей или нещо подобно се казваше от преди 10-ина годимни го имаше в БГ
Че то и сега си го има,но наистина се беше позагубил,онзи ми ти ден тъкмо се загледах в него,че е с нови опаковки и имаше 6-7 вида,ма не можах много да ги огледам,че имаше навалица в магазина,и аз го харесвам ма си взех набързо един"Керанов" за мазен скалп и сухи краища и беж,викам такоз не съм ползвала дай да го тествам.

# 57
  • София
  • Мнения: 1 621
Много отдавна не ги харесвам и не ги ползвам. Sick

# 58
  • София
  • Мнения: 5 745
Четейки тези мнения се чудя как не са фалирали досега  Joy

# 59
  • Мнения: 208
Ами не са фалирали, защото продуктите им са много по-ка4ествени и търсени в Щатите, където живеят 80% от купува4ите на Пантен. Майка ми ползва само Пантен и много го харесва, но не си купува от България, защото твърди, 4е е фалшименто. Дори тук в Германия, Пантена е много по-разли4ен от този в Щатите. Аз обожавам витаминновите капки на Пантен....след 1 месец ползване и косата ми спира да цъфти и придобива супер блясък.

Общи условия

Активация на акаунт