за мамите от Пловдив 2 : помощ за домовете в село Зелениково и град Калофер

  • 5 430
  • 100
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 277
Здравей!
Ако имаш възможност, ела след час и половина на площадката в градината  Simple Smile Ако искаш да помогнеш с нещо, а не можеш да дойдеш днес - пиши ми на ЛС къде живееш, кога ти е удобно да се срещнеш с някой от нас и ще се разберем.
Благодаря, че се включи!  Hug

# 31
Днес не мога, защото съм на работа до 17.00ч.
Живея в Кичука до халите(малко след Била)
Утре мога по всяко време, а през седмицата след 18.00 ч., или през обедната ми почивка около обяд. Офиса ни е до Новотела, но мога да дойда навсякъде, с кола съм.

# 32
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Здравейте момичета ! Резултатът след днешната акция е следния : събрани са дрешки за по-големите деца има и за по- малките , но за тези които са на възраст между 8 и 15 год. почти няма нищо . Също така събрахме 65лв. които смятаме да разпределим за двата дома и да купим бельо и чорапи за децата. Ходенето до дома в Калофер ще бъде в събота /20.05.2006г. / , дотогава който не е успял да се включи , а е искал нека го направи .

Искам да благодаря на всички които се отзоваха  днес и дадоха своя принос за децата .  bouquet

# 33
  • Мнения: 277
Днес дребният ми провали всички планове, защото беше невъзможен и не успях да се обадя в Калофер. Джони, надявам се това не е проблем за бельото! Всъщност докога най-късно трябва да ти отговоря?! А, и още нещо - някой има ли подръка факс, на който директорката на дома ще може евентуално да прати списък с необходимите размери бельо и чорапи? Ако има, нека ми прати номера на ЛС.
Също така, нека преди да говоря с госпожа Шекерева да се разберем за час в събота, когато ще тръгнем. Вяра, казвай - ще има ли кой да гледа Вики тогава и по кое време ще ти е удобно. От теб най-вече зависи.

Ще чакам да пишете и, ако до утре се разберем, ще се постарая утре сутрин да се свържа с директорката.

# 34
  • Пловдив
  • Мнения: 1 592
Синевата, не се притеснявай - всички сме с дечковци и знаем как е Hug
Аз ще изчакам няма проблем - до петък най-късно Laughing Ако пък имаш инфо утре сутринта пиши и отивам веднага.
Днес взех дрешките от ббб, а утре ще се видим с Нина 03, така, че ще донеса и тях заедно с бельото.

# 35
Аз имам факс в офиса 032/946 775

# 36
  • Мнения: 277
Благодаря на всички, които се отзовахте.
Току-що говорих с госпожа Шекерева - директорката на дома в Калофер. Дадох й номера на факса на Вяра, тя каза, че ще пусне там списък с размерите на бельото и чорапите. Обясних й горе-долу какво сме събрали, тя каза, че е много хубаво Peace Казах й, че ще отидем в събота на обяд - 12,30 - 13 ч. Тя много искала да се запознаем, така че щяла да направи всичко възможно да дойде.

Това е - който иска и има възможност да идва в събота - да казва  Simple Smile 

# 37
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Здравейте момичета , получихме покана от дома в Коматево .Преписвам част :
"Имаме честа да ви поканим на първият тържествен юбилей на "Детска къща", която навършва три години. Време :23.05.06г. от 10.30ч.
Бихме искали да ви помолим да потвърдите участието си до 18.05.06г. "

Затова и аз ще помоля всеки който иска да дойде да потвърди във форума или на лични , за да се обадя утре да потвърдя .Благодаря ви предварително.
 
                                                             Милена

Последна редакция: ср, 17 май 2006, 10:26 от mili.m

# 38
  • Мнения: 277
Отчет:
На акцията в събота бяха събрани 82 лв /сумата се разминава с обявената от Милена, понеже впоследствие се прибавиха още пари/, предназначени за децата от домовете в Зелениково и Калофер. Към тях прибавихме и 25 лева от благотворителния базар в София, така че общата сума нарасна на 107 лева.
От тях бяха закупени:
БЕЛЬО:
- 40 бр. детски гащи, детски и юношески слипове, бикини и мъжки слипове за 35 лева
ЧОРАПИ:
- 40 чифта детски, юношески и мъжки чорапи за 30 лева

У мен са касовите бележки, както и разбивките на цените по артикули, после ще ги предам на Милена, да са всички документи у нея, който се интересува - нека каже и ще ги види.
Остават 42 лв, които ще бъдат употребени за децата от Зелениково, ще преценим какво може да се купи с тях, ако някой има още желание да помага - нека се обади.
Благодарности за nina03 и ббб, благодарение на които се събраха още доста дрешки за по-малките деца bouquet

# 39
  • Мнения: 277
Момичета, днес с Вяра и малката Вики свършихме страхотна работа - закарахме дрехите, обувките и останалите неща, които приготвихме за децата от Калофер! newsm10
Първоначално децата ни посрещнаха малко резервирано, но бързо се отпуснаха, зарадваха се на всичко, момчетата особено на футболната топка Grinning Понеже беше събота, доста от децата ги нямаше, включително абитуриентките. Директорката също не успя да дойде, само възпитателката - г-жа Донка Георгиева беше там. Вики също в началото беше малко притеснена, но после се забавляваше с каките и батковците.
В дома има компютърна зала с три работещи компютъра /има и интернет/, но иначе децата не са добре облечени, доста от тях бяха боси. Снимки от посещението ни можете да разгледате тук:
http://community.webshots.com/myphotos?action=viewAllPhotos& … p;security=nRweIv
Изпратиха ни приятелски и ни поканиха да отидем пак.
Ужасно ми се иска да успеем да организираме за Коледа благотворителен базар, на който те да участват с изработени от тях неща и после средствата да се върнат при тях - те имат нужда! Знам, че Коледа изглежда далеч, но всъщност много бързо ще си дойде.... Ако някой има идеи как да стане, да казва  Hug
Аз лично съм удовлетворена от направеното дотук, заслужаваше си нервите, които изхабих по събирането на нещата Peace
След понеделник ще се разбираме за Зелениково  Simple Smile
 

# 40
  • Пловдив
  • Мнения: 1 592
СИНЕВАТА И ВЯРА  Hug Hug Hug ВИЕ СТЕ СТРАХОТНИ!!!  bouquet  bouquet  bouquet
Снимките ме трогнаха, радвам се, че сме успяли да донесем усмивки на тези дечица!!!
Продължаваме, заредени с оптимизъм Heart Eyes Heart Eyes

# 41
  • Мнения: 6 206
Момичета, браво на вас, действате си перфектно!
По-нататък като ми поостане някакво свободно дневно време, можете да разчитате и на мен!
Синевата, писах на на Милена, че в моя гараж имам обувки от събраните, но не ми е отговорила. Има и летни, кажи какво да правим, че да не стоят така, не ми пречат, но нека си ги носят децата.

# 42
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Поля , аз ти отговорих да ми кажеш къде и кога да дойда да ги взема , но явно не си получила отговора.

                                                     Милена

# 43
  • Мнения: 6 206
Поля , аз ти отговорих да ми кажеш къде и кога да дойда да ги взема , но явно не си получила отговора.

                                                     Милена
Извинявай, не съм наистина. Да се чуем по телефона. Принципно ми е удобно събота и неделя или през седмицата след 19 часа. Ако искаш да се чуем по телефона и ще мина да ги оставя у вас.

# 44
  • Мнения: 88
Снимките са страхотни браво на вас !   bouquet   bouquet   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт