Банята - 27-ма тема

  • 125 608
  • 796
  •   1
Отговори
# 300
  • София
  • Мнения: 1 742
След негативните критики успях само това да направя
http://rumen1972.snimka.bg/daily/ofis-toaletna.928480
после това http://rumen1972.snimka.bg/daily/banya-suha-reka-fantastiko.934596
след това тази тоалетна
http://rumen1972.snimka.bg/daily/toaletna-s-pvc-lamperiya.934598

Когато има материали ремонта върви.

# 301
  • София
  • Мнения: 1 742
Ето още 2 обекта

http://rumen1972.snimka.bg/daily/banya-banicharnica.934599
и http://rumen1972.snimka.bg/daily/druhba-1.934600

Пода на банята е на диагонал.Някой беше казал, че ми е трудно. Но когато има разбирателство работата върви.
Единият от клиентите е от форума ,но няма да кажа кой е ,за да не бъде оплюван.Другите обекти са от друго място.Мерси за хората ,които ми писаха на лични.Успех на всички с ремонтите.

Последна редакция: чт, 01 дек 2016, 23:05 от rumen_iankov

# 302
  • Мнения: 22
Здравейте,
както ви обещах показвам снимка на пода, които коментирахме. В крайна сметка останахме с един сифон и без праг в душовото пространство. Банята е завършена /без мебелите/, но за съжаление нямам други снимки за сега.

# 303
  • Мнения: 116
Здравейте,  имам Спешна нужда от помощ и съвети.  Преди месец си харесваме плочка на БГ производителя Керамикс,  за баня с детски мотиви коала. В магазина,  в който се питаме имате ли ги на склад и смел отговор да,  за 2, 3 дни са при Вас. Идва време майстора ги иска,  оказва се,  че ги нямат на склад производителя трябва да ги произведе. Преди месец имали друга поръчка към неги и имали много некоректно отношение,  забавени срокове, не вдигане на телефони.  А ние нямаме време за чакане. Искахме да си направим едно дръвче,  с облаче и слънце са е по свежарска и без това малката тоалетна. Някои има ли опит с този проозводител или помагайте с идея за плочки с дръвче.  Много благодаря!

# 304
  • Варна
  • Мнения: 4 057
Здравейте,  имам Спешна нужда от помощ и съвети.  Преди месец си харесваме плочка на БГ производителя Керамикс,  за баня с детски мотиви коала. В магазина,  в който се питаме имате ли ги на склад и смел отговор да,  за 2, 3 дни са при Вас. Идва време майстора ги иска,  оказва се,  че ги нямат на склад производителя трябва да ги произведе. Преди месец имали друга поръчка към неги и имали много некоректно отношение,  забавени срокове, не вдигане на телефони.  А ние нямаме време за чакане. Искахме да си направим едно дръвче,  с облаче и слънце са е по свежарска и без това малката тоалетна. Някои има ли опит с този проозводител или помагайте с идея за плочки с дръвче.  Много благодаря!

Тук бяха писали, че са доволни от баня стил, в техен магазин ли попитахте?


Досега не се бях заглеждала по детски плочки, захласнах се много хубави детски неща имало Simple Smile

Скрит текст:
тези овце са много хубави




и жирафчета





и жабки



Последна редакция: пт, 02 дек 2016, 15:42 от Doris

# 305
  • Мнения: 13 187
Я си сложете едноцветни, пък ги украсете с лепенки по избор. Децата растат страшно бързо, след 5-6 години няма да сменяте плочките в банята...

# 306
  • Мнения: 28 454
Хора, търся етажерка за баня, може и отделни кошнички, дружките ме изплашиха, че бързо ръждясвали, съгласна съм да купя най скъпите, но пак ме е страх...предложиха ми хромиран месинг.....увери ме, че не ръждясват...едната бройка 40 лв, ще ми трябват три...!
На Симпъл хюман харесах една стойка от стомана....няма да ръждяса, а и да ръждяса ще я изхвърля след време, не иска дупчене на плочките и това ме блазни....моля дайте мнение Praynig
Ето я самата етажерка:

монтажът е с пружина от тавана до земята с три кошнички на нея....ако ми ръждяса след време ще я сменя и винаги ммога да надупча плочките
Притеснява ме, че е и грозновата Simple Smile

Последна редакция: пт, 02 дек 2016, 21:39 от mimi.7299

# 307
  • Мнения: 1 597
mimi.7299 , ползувам подобна стойка от 20 години. Нищо й няма и е удобна. Моята е даже по-грозна, защото е боядисан алуминий. , иноксовите със сигурност не ръждеят. Ръждеят т.наречения хромиран месинг, който не е месинг, а джелезо хромирано.

# 308
  • Kazanlak
  • Мнения: 24
Такава стойка гледах в немския амазон

# 309
  • Мнения: 28 454
mimi.7299 , ползувам подобна стойка от 20 години. Нищо й няма и е удобна. Моята е даже по-грозна, защото е боядисан алуминий. , иноксовите със сигурност не ръждеят. Ръждеят т.наречения хромиран месинг, който не е месинг, а джелезо хромирано.
Благодаря, значи не я намирате за грозна, американски са, в момента на промоция от 350 лв намалена на 290, още утре отивам да я взимам, че е стар модел и ако заредят наново ще е 350 кинта Simple Smile
Марката Симпълхюман има добро качество и хората са доволни Simple Smile

Последна редакция: пт, 02 дек 2016, 22:37 от mimi.7299

# 310
  • Мнения: 1 597
не са от най-красивите вещи , но няма дупчене на стени и върши работа.

# 311
  • Мнения: 28 454
не са от най-красивите вещи , но няма дупчене на стени и върши работа.
Е да ама банята ми е красиваааа, а тази етажерка Sick Но като не е надупчена стената винаги мога да я изхвърля и сменя, така, че е практично Simple Smile

# 312
  • Мнения: 1 597
именно.

# 313
  • Мнения: 28 454
Благодаря, имах нужда от мнение, че много съм колеблива, а всичко по банята избирах с такова внимание... Simple Smile

# 314
  • Мнения: 13 187
не са от най-красивите вещи , но няма дупчене на стени и върши работа.
Е да ама банята ми е красиваааа, а тази етажерка Sick Но като не е надупчена стената винаги мога да я изхвърля и сменя, така, че е практично Simple Smile
Доста скъпа тази етажерка, взех си подобна от Кауфланд за 30 лева, също с три рафтчета.
Много е удобна, взе да ръждясва, но пък мина една година, откакто я взехме. Лесно ще я сменя

Общи условия

Активация на акаунт