Банята - 27-ма тема

  • 125 553
  • 796
  •   1
Отговори
# 435
  • Burgas
  • Мнения: 503
Madeleine ,ползваме тоалетна чиния на Идеал Стандарт с технология AQUABLADE от 6 месеца -много съм доволна,добър избор е  Peace За дървения плот с мивка не мога да помогна,нямам опит или наблюдения .

# 436
  • Мнения: 155
Здравейте,ние сме на тема баня.Всичко е измислено и избрано,без едно.Моля за мнения ,ако някой има преки наблюдения. Мивката ще е под плот,а въпросът е за плота. Имам оферти за технически камък(няколко варианта),но цената е доста голяма. Мислих за вариант с естествен камък-гранит,но от фирмите ,който го предлагат ме разубеждават ,че много "поемал".Примерно ако се остави сапун директно на плота оставали следи;ако се чисти с препарати(циф,цилит бенг) лъскавото покритие изчезвало и не може да се възстанови.Истина ли  е това или просто ме карат да купя по-скъпият плот?!

# 437
  • Мнения: 2 641
Borka a много по скъпа ли е тази нова измивна технология? На нас ни предстои купуване/обзавеждане на 3 бани и се чудя всички ли да са с нея или само най ползваната. А за вани да препоръчате?

# 438
  • Burgas
  • Мнения: 503
Nivea Simple Smile ,по-скъпи са  Peace
Ето това е май най-бюджетния вариант- теси вц+капак
http://baniastil.com/%D1%81%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B0%D1%80% … tandard-9357.html
имат и комбинации с казанче за вграждане,но много зависи какво искате.Ето :
Скрит текст:

Последна редакция: вт, 24 яну 2017, 19:46 от borka01

# 439
  • Мнения: 1 787
Ние взехме модел Connect, като изрично поисках да е без плавно падащ капак, защото само с едното затваряне в магазина ме подлуди с флегматизма си, докато се затвори - какво ще правя, ако го гледам всеки ден, не знам! Grinning

Чак много по-скъпи - не бих казала. Ние купихме такива и за двете бани, със структури за вграждане Grohe.

# 440
  • Plovdiv
  • Мнения: 382
Ние взехме модел Connect, като изрично поисках да е без плавно падащ капак, защото само с едното затваряне в магазина ме подлуди с флегматизма си, докато се затвори - какво ще правя, ако го гледам всеки ден, не знам! Grinning

Чак много по-скъпи - не бих казала. Ние купихме такива и за двете бани, със структури за вграждане Grohe.

Ей сега се прецаках! И аз взех Тоалетна чиния на Идеал Стандарт с аква блейд и плавно падащ капак. Сега се замислих наистина, че трябва да го чакам този капак да пада пет минути, за да се изпишкам. Ужас!!!

# 441
  • Мнения: 2 641
А, гледах го този акваблейд. Обаче не може да бъде с външно казанче, а на мен вградено не ми е опция. Мъжа ми не харесва.

# 442
  • София
  • Мнения: 2 521
А, гледах го този акваблейд. Обаче не може да бъде с външно казанче, а на мен вградено не ми е опция. Мъжа ми не харесва.
Мисля, че ги има и на моноблок. Гледах в Керамо. Нещо не ми харесва на живо визията на тези римлес чинии.

# 443
  • Burgas
  • Мнения: 503
Teddy,ако толкова ще те дразни, може да замениш само капака на тоалетната с обикновен.За мен това е удобство,беше ми омръзнало от звука на падащ капак посреднощ  Peaceно всеки сам си решава.

# 444
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 382
Ние взехме модел Connect, като изрично поисках да е без плавно падащ капак, защото само с едното затваряне в магазина ме подлуди с флегматизма си, докато се затвори - какво ще правя, ако го гледам всеки ден, не знам! Grinning

Чак много по-скъпи - не бих казала. Ние купихме такива и за двете бани, със структури за вграждане Grohe.

Ей сега се прецаках! И аз взех Тоалетна чиния на Идеал Стандарт с аква блейд и плавно падащ капак. Сега се замислих наистина, че трябва да го чакам този капак да пада пет минути, за да се изпишкам. Ужас!!!
E чак пък 5 минути.Аз съм доволна от капака с плавно затваряне.Няма го това хлопане  ooooh!

# 445
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Че защо ще го чакаш? След всяко ползване се затваря. После като влезеш само си вдигаш капака и сядаш.

# 446
  • Мнения: 5 234
Акваблейд има и за моноблок, който не е за вграждане. И аз съм се насочила към такова.
За плавния капак много се чудя, хем ми хресва, хем не знам дали ще е удобно или дразнещо за ползване.

# 447
  • Мнения: 1 787
Не знам, мен адски ме издразни това плааааавно и бааааавно падане надолу. Да не говорим, че всеки път, когато някой външен човек дойде вкъщи, трябва да предупреждавам седалката и капакът да не се затварят със сила, защото от плаващи, бързо ще станат неплаващи, т.е. счупени. Детето също - ще трябва постоянно да му напомням, малък е все още и не особено внимателен. Затова ги поръчах обикновени, иначе са от ултратънките, готини са.

# 448
  • Мнения: 2 641
Акваблейд има и за моноблок, който не е за вграждане. И аз съм се насочила към такова.
За плавния капак много се чудя, хем ми хресва, хем не знам дали ще е удобно или дразнещо за ползване.

Ама ние изрично питахме в Сима във Варна и ни казаха че е само за вграждане.

# 449
  • Мнения: 5 234
Акваблейд има и за моноблок, който не е за вграждане. И аз съм се насочила към такова.
За плавния капак много се чудя, хем ми хресва, хем не знам дали ще е удобно или дразнещо за ползване.

Ама ние изрично питахме в Сима във Варна и ни казаха че е само за вграждане.
http://www.idealstandard.bg/bg/product/stoyashha-toaletna-chiniy … blade-/E0524.html
Ето я стоящата тоалетна чиния с акваблейд от серията Connect, каквато сме си избрали.

Общи условия

Активация на акаунт