Месоядки или вегетарианки?

  • 5 172
  • 194
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 811
Ами смесено  Simple Smile
Гледам да хапвам по-здравословни храни по принцип, понякога не ям месо с дни. Гледам да ми е разнообразно менюто.

# 16
  • Мнения: 13 512
Може ли да ми се уточни какво е туй смесено хранене?
Благодаря.
Смесено- да не преобладава нито месоядството,нито вегетарианството. Да обичаш еднакво  и двете.

# 17
  • Варна
  • Мнения: 4 818
 newsm78 Аха. Добре. Смесена съм навярно, но пък ако се замисля, сякаш търся да ям месо, въобще не мога да се определя какъв съм, имам изменения напоследък. Дай отговор "не зная, изтървах му края", че нямам възможност за гласуване.  Blush Съвсем сериозен съм.

# 18
  • Мнения: 217
Наблягам пове4е на плодове,зелен4уци и рибни деликатеси.А пък от колбаси,кремвирши и други боклуци,се отвращавам просто ooooh!

# 19
  • Мнения: 7 914
Не ям месо понеже не обичам...но си хапвам да речем рибка или някое суджуче ако ми падне ( това се е случвало за 7-те години откакто съм спряла месото 2-3 пъти)
Но за сметка на това за мъжа ми готвя месо...че и му харесва  chef...всичко си изяжда! smile3521

защо не изтриеш предната тема?

# 20
  • Мнения: 6 155
Всичко ям  Grinning

# 21
  • София
  • Мнения: 2 530
И аз. Peace

# 22
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
Смесено си ям. И месце и зеленчуци. От месото най-уважавам пилешкото от зеленчука Краставичката  Flutter

# 23
  • Мнения: 18 542
много обичам месо, но наскоро разбрах, че според кръвната ми група то е абсолютно забранена храна. Cry
Аз за тва не си правя такива "изследвания"  Mr. Green

# 24
  • Мнения: 10 758
Ям и месо и зеленчуци.Абе всичко ям.

# 25
  • Мнения: 200
Определено съм си мръвкарка  Peace

# 26
  • Мнения: 13 512
Виждам,че вегетарианството никак не е на почит тук

# 27
  • Мнения: 5 140
Всичко си хапвам, което ми е вкусно. Peace

# 28
# 29
  • Мнения: 803
Смесено - поне 2 пъти в седмицата ям нещо месно Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт