Цветни спирали за очи

  • 2 633
  • 45
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 317
Може да гласувате с три опции.


Аз обичам да експерементирам и си слагам всякакви цветове.Ако излизам вечер задължително залагам на черната.
Кажете и от коя марка цветни спирали сте доволни.Търся си хубаво маслено зелено,но не намирам. Crossing Arms

Последна редакция: ср, 26 апр 2006, 00:23 от brianna

# 1
  • Мнения: 1 793
Само черна ползвам и затова не мога да ти дам съвет за марка цветна спирала.

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 5 917
ползвам предимно черни. Обичам обаче и кафеви и сини. Имам и зелена (светла е не е твоя цвят) която ползвам значително рядко. Цветните ми са на Ейвън и Класик, доволна съм  Peace. Очите обаче са ми тъмни и когато съм със светла спирала за да не ми се губи контура на окото първо слагам черна спирала на горните мигли и после повтарям с цветната, но не от основата, а малко по-горе и се получава добре. На долните мигли слагам само цветна спирала. Ми това е ....

# 3
  • Мнения: 5 317
ползвам предимно черни. Обичам обаче и кафеви и сини. Имам и зелена (светла е не е твоя цвят) която ползвам значително рядко. Цветните ми са на Ейвън и Класик, доволна съм  Peace. Очите обаче са ми тъмни и когато съм със светла спирала за да не ми се губи контура на окото първо слагам черна спирала на горните мигли и после повтарям с цветната, но не от основата, а малко по-горе и се получава добре. На долните мигли слагам само цветна спирала. Ми това е ....
Янче,идеята е добра.Още утре ще пробвам,нищо,че очите ми са светли.
Спиралите на Ейвън и Класик светло или тъмно сини са?

# 4
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Предимно черна, понякога и кафява

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 5 917
леле........ как ще ти го обясня  Laughing виж на аватара на детето пантофа - нещо такова ..... такъв цвят е Класика, Ейвън е малко по-тъмна. С черно отдолу обаче само в профил ми личи, че е цветна. Зелената е на Ейвън водоустойчивата. Води се тюркоаз и е много ярко зелено, но на мен ми се струва че не ми подхожда особенно  newsm78 (иначе цвета е много приятен, виолетовата водоустойчива силно бие на кафяво и почти не и личи какъв цвят е Crossing Arms)

# 6
  • Мнения: 5 317
леле........ как ще ти го обясня  Laughing виж на аватара на детето пантофа - нещо такова ..... такъв цвят е Класика, Ейвън е малко по-тъмна. С черно отдолу обаче само в профил ми личи, че е цветна. Зелената е на Ейвън водоустойчивата. Води се тюркоаз и е много ярко зелено, но на мен ми се струва че не ми подхожда особенно  newsm78 (иначе цвета е много приятен, виолетовата водоустойчива силно бие на кафяво и почти не и личи какъв цвят е Crossing Arms)
Аз на това му казвам турско синьо и много ми харесва.Утре отивам да проверя има ли такава спирала.Мерси.  bouquet Обяснениети бяше яко.Grinning

# 7
  • Мнения: 2 142
Ползвам спирала, ежедневно. в зависимост от грима, дрехите и настроението ползвам цветните спирали. През зимата ползвам предимно черна, кафява, виолетова (лилава) или гранит (т.е няккъв нюанс на сиво, обикновенно Navy), но през лятото експериментирам смело ор тъмно синьо, до тъмно зелено през всички ярки тюркоазени нюанси, виолет, и дори оранж

# 8
  • Мнения: 7 430
Ползвам само черна, но сега ме жегнахте да си купя и зеленичка Wink

# 9
  • Мнения: 5 790
Само черна използвам. В една друга тема писах, че нещо не съм доволна от Volume Express на Мейбълин. Сега използвам една на Орифлейм, доста по-добре изглежда.

# 10
  • Мнения: 2 567
Черна и кафява. Доволна съм от Л'Ореал и Ив Роше  Simple Smile

# 11
  • Мнения: 1 934
Само черна ползвам и затова не мога да ти дам съвет за марка цветна спирала.

И аз.

# 12
  • Мнения: 236
аз пък ползвам зелена -някаква българска и съм супер Mr. Green доволна.

# 13
  • Мнения: 6 898
Ей, хубаво ме подсетихте да си взема и някоя цветна. Аз по принцип черна ползвам. Преди имах една страхотна лилава и нея съм си слагала понякога...и май и синьо нещо имах по едно време. Но като попадна на цветни спирали ще се позагледам определено за нещо по-веселко.

# 14
  • София
  • Мнения: 587
Ползвам предимно черна,имам и една кафява или по точно златиста на Ейвън,но както е казала Яна (2 в 1) под нея слагам черна и седи доста добре. newsm03
Провокирана от темата се замислям сериозно дали да не си взема една зеленичка да пробвам дали ще ми отива 4470

# 15
  • Мнения: 7 186
Черна и синя ползвам най- често. Сега си търся виолетова, ма дано си намеря. Crazy

# 16
  • Мнения: 4 546
черна. ползвала съм и синя, но не ми харесва нещо.

# 17
  • Мнения: 1 028
Май напоследък само черна ползвам,откак съм се омамила,ми то като излизам в парка спортно облечена върви ли да се посиня в очите,виж едно време га бяями млади и убави имах една синя очна линия,ама беше металик синьо-разкош някъв и като лопна и една синя сприралка направо убииствено готино ставаше.

# 18
  • Мнения: 4 358
Ползвала съм два вида синьо (едната беша на Avon), но моят цвят определено е кафяв. Последно си купих тъмно кафявата Lash Lift на MF по препоръка от този форум. Супер доволна съм  Peace
Черната спирала някак не ме кефи  Rolling Eyes

# 19
  • София
  • Мнения: 2 164
Ползвам черна спирала, също светло и тъмно зелена. Сега смятам да пробвам и кафява.

# 20
  • Мнения: 2 596
Само кафява ползвам.

# 21
  • Мнения: 1 448
Имам синя, много ме кефят цветните Simple Smile Я кажете някоя хубава лилава/виолетова спирала да си взема Simple Smile

# 22
# 23
  • Мнения: 522
Използвам единственно черна спирала.

# 24
  • Мнения: 5 299
Ооо, аз мноо си падам по цветни спирали Flutter Имам лилава и синьо/зелена на Буржоа, както и една странна не6то като керемидено ама по тъмно 4ервено, тя за съжаление не си ли4и изоб6то Rolling Eyes МНого харесвам сините, но не ми отиват особено на цвета на о4ите. Confused

# 25
  • Мнения: 680
кафява Peaceили безцветна

# 26
  • Мнения: 5 539
Каква цветна спирала би отивала на сини очи?

# 27
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 817
Откакто открих цветните спирали, черната ми стои почти неизползвана... Първо взех тъмносиня, после - бордо (нямаше такъв цвят в анкетата...затова гласувах с лилава). Сега основно нося тази в бордо. И тя, и синята подчертават окото по-дискретно, без да придават драматичен вид, както е с черната. Имам дълги и сравнително гъсти мигли, и като ги почерня, стават като на кукла, казва сестра ми, става твърде много някак...
Да не говорим колко по-лесно се отмиват цветните спирали Simple Smile голям плюс! Не ползвам специален тоник за околоочния грим, свалям всичко с измиващ гел за лице (Аню последните няколко месеца, както и Нивеа Визаж), и ако съм с черна спирала, колкото и да мия, сутрин ставам с кръгове под очите тип мечка панда, ето така:

С цветните това го няма.
Синята ми е на Ейвън (за дълги мигли, ако е важно), цвят Navy, бордото ми е на Л'Ореал - Панорамик кърл.
И двете цветни не стоят синьо или червено, бтв. Цветът се вижда всъщност само, ако слънце огрее миглите, или на доста светло. Иначе седят меки цветове.
Аз доволен.

# 28
  • Мнения: 258
ползвам само черна спирала Mr. Green

# 29
  • Мнения: 1 153
Аз ползвам само чера,но имаше една бяла,все едно миглите ти са заскрежени,та нея исках да си купя ,ама все още не съм Cry

# 30
  • Мнения: 5 317
Аз имам тази виолетова спирала,но не съм доволна.Не от цвета,а от четката.

А тези използвали ли сте ги?Четката гъста ли е?

# 31
  • София
  • Мнения: 5 828
гласувах с черна, синя и зелена, но използвам и другите цветове, обичам шаренко  Laughing

# 32
  • Мнения: 5 317
Аз ползвам само чера,но имаше една бяла,все едно миглите ти са заскрежени,та нея исках да си купя ,ама все още не съм Cry

Има такава спирала на Голдън Роуз.Слагам си от нея само на върха на миглите.Не стои лошо.Не й харесвам само,че отразява светлината.

# 33
  • Мнения: 302
Ползвам черна и кафява, не съм слагала други цветове. Защо ли? newsm78

# 34
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Ползвам само черна спирала, но имам мерак отдавна и за кафява.
Преди години когато бяха актуални цветните спирали, съм ползвала тъмно синя и лилава.

# 35
  • Мнения: 184
И аз ползвам само черна, но сега ми идва да си взема и някоя цветна. Как мислите аз съм тъмно руса с кафеви очи- та каква според вас би ми отивала.

# 36
  • Мнения: 436
Ползвам само цветни спирали. Черното не е моя цвят. Както спирала така и черен молив никога не съм ползвала. Доволна съм от Sans Soucis- Violet; Artdeco-тъмно синя; Jade-XXL-синя.
 
Съвсем на скоро ми попадна спирала с сенки - Magic-Duo Lidschatten & Volumen-Mascara  на  Yves Rocher. В същност си я купих заради сенките. Но се оказа, че спиралата е разкошна. Дава невероятен обем, миглите изглеждат много плътни и гъсти, слепване никакво. Цвета който аз си взех е нощно синьо. За съжаление е само 4 мл. И днес отидох си взех още една кафява, хубав цвят, не е тъмно кафяво, много приятно медено кавяво + сенки в светло бежаво.
 
Миглите ми са светли и дълги и с тази спирала за обем с хубав цвят става супеееер. Препоръчвам я  на любителките на цветните спирали. Лилита на сините ти очи това кафяво би изглеждало чудесно, по моя преценка...

Последна редакция: чт, 27 апр 2006, 02:50 от strandwasser

# 37
  • Мнения: 436
vilka, щом си русичка синьо, виолетово би ти подхождало, така си мисля. Даже по наситено, не съвсем тъмни тонове.

# 38
  • гр.София
  • Мнения: 269
Предимно черна, понякога и кафява


# 39
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
Класиката си е класика.Определено само черно. Peace
Никога не съм ползвала други цветове, освен един път една сребърна  Crazy

# 40
  • Мнения: 3 248
Черна! Peace

# 41
  • Мнения: 5 539
Ползвам само цветни спирали. Черното не е моя цвят. Както спирала така и черен молив никога не съм ползвала. Доволна съм от Sans Soucis- Violet; Artdeco-тъмно синя; Jade-XXL-синя.
 
Съвсем на скоро ми попадна спирала с сенки - Magic-Duo Lidschatten & Volumen-Mascara  на  Yves Rocher. В същност си я купих заради сенките. Но се оказа, че спиралата е разкошна. Дава невероятен обем, миглите изглеждат много плътни и гъсти, слепване никакво. Цвета който аз си взех е нощно синьо. За съжаление е само 4 мл. И днес отидох си взех още една кафява, хубав цвят, не е тъмно кафяво, много приятно медено кавяво + сенки в светло бежаво.
 
Миглите ми са светли и дълги и с тази спирала за обем с хубав цвят става супеееер. Препоръчвам я  на любителките на цветните спирали. Лилита на сините ти очи това кафяво би изглеждало чудесно, по моя преценка...


Мерси, и аз си мислех за кафяво, но не бях сигурна  bouquet

# 42
  • Мнения: 35 960
виолетова и черна

# 43
  • Мнения: 730
Ползвам само черна и от дъжд на вятър кафява,цветни не ползвам,т.е преди ползвах синя,но очите ми са сини и нещо не се връзва,та затова съм само на черна Peace

# 44
  • Мнения: 10 758
Основно ползвам черна,но зависи от това как съм облечена, слагам зелена или синя.Гледах една лилава на Ейвън, но нещо не ми стоеше кат хората и се отказах да я взимам.Кафява никога не съм имала.

# 45
  • Мнения: 6 155
Ползвам само черна.
Слагала съм и синя, и сива, но не ми харесват как стоят на моите очи Confused
Искам да пробвам бордо, така че ако някой ползва и е доволен да сподели марката  Hug

Общи условия

Активация на акаунт