Пазете си столчетата за кола !

  • 4 251
  • 44
  •   1
Отговори
  • Мнения: 435
Разбиха ни колата и откраднаха столчето на Яна Cry  #Cussing out
Пазете си вашите !!!! И детски столчета за кола крадат !!!!!
Вижте при застрахователите дали могат да ви ги застраховат и си ги вържете и с верига от тези за колело Sad  ooooh!
 Дано не ви се случи   Praynig  много е неприятно Tired

# 1
  • Мнения: 8 505
Съжалявам за това.Много е неприятно.
В друга тема преди време някой беше се оплакал от същото.Беше споменато,че за съжаление застрахователите отказват да ги застраховат.А веригата според мен не е спасение-щом разбиват коли,надали и верига ще ги спре.

# 2
  • Мнения: 5 790
Много неприятно! Какви са тези хора, които крадат от дете....  #Cussing out
Нашето не го оставям в колата, прибирам си го всеки път.

# 3
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Направо ужасно #Cussing out........как не ги е срам!!!
И ние нашето не го оставяме в колата,но може и да се случи,знае ли човек....

# 4
  • Мнения: 1 410
Това е ужасно! Да разбият колата и да вземат столчето на детето.

За веригите сигурно reflex е права  - едва ли ще ги спрат.

# 5
  • София
  • Мнения: 11 689
Интересно ще си го ползват ли или ще го препродадат?Е на това му се вика безсрамници! #Cussing out
Ама никой не е застрахован!

# 6
  • Мнения: 2 274
Не съм си помисляла да оставя столчето в колата...
Не е удобно всеки път да го нося и монтирам, но....

# 7
  • Мнения: 4 668
Много съжалявам ! Гадно е да откраднеш столче на дете ...  #2gunfireНашето си е все в колата и не се бях замисляла , че може да ми го откраднат .  Застрахователите не застраховат такива вещи - теорията им е , че сам може да си го скриеш и да искаш пари . Например летите джанти също не ги застраховат - да не си ги демонтираш , плащат само ако я изкривиш примерно .

# 8
  • Smolyan
  • Мнения: 1 400
Ееееееееееееее няма думи направо  #Cussing out как може така - детско столче, е---ти хората  #2gunfire
Ще си купите ново, а те вечно ще си отстанат крадливи изроди  Wink

# 9
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
наркоманска кражба!Само те крадат безмислени вещи,за да ги продават.

# 10
  • Мнения: 695
Наистина много неприятно smile3515
ние не слагаме постоянно столчето в колата,точно поради тази причина.когато се наложи да ходим някъде таткото го сваля и монтира.Вярно,че отнема малко време,но спестява доста нерви които могат да последват ако някой го открадне,разбие стъклото и т.н

# 11
  • Мнения: 2 220
Съжалявам, Цвети, наистина е ужасно. Представям си как се чувстваш... Ядосана и безсилна... Тъпо е да се случва, но някои хора нямат ценности...

# 12
  • Мнения: 9 990
да.....аз бях писала за застрахователите...ние опитахме нашето да го застраховаме, но не става. TiredКофти е, но това е действителността за съжаление.Сега сме прибрали столчето и детето пътува със седалка за повдигане и ползва колана на колата.Но вече е с достатъчния ръст за това.Удобно е, защото тази седалка е съвсем лека, може да се мушне под седалката, може в багажника, може да си я носиш с теб/от стириопор е/, а ако я забравиш в колата на мястото и е почти незабележима, защото е ниско долу.

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 301
Направо съм озадачена!Никога не съм си помисляла че може такава вещ да е ценна за апаши...ами то така и количките могат да крадат докато сме в някой магазин.Тези действат бързо!

# 14
  • Мнения: 9 990
Естествено, че и колички се крадат, особено ако си я оставила във входа пред врата за 20 минути само...или пред магазин...не сте ли виждали мургавите събратя с какво си бутат намереното в кофите-аз поне няколко съм виждала с Нови колички да го правят Tired

Общи условия

Активация на акаунт