Препарати за съдомиялна - 9

  • 122 435
  • 737
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 12 006
Здравейте в новата тема!
Старата тема: Препарати за съдомиялна - 8 част
В тази тема можете да питате за всичко, по отношение на незаменимата ни помощница у дома: Всякакви въпроси относно съдомиялните - 18

А в тази, може да споделите От коя марка съдомиялни сте доволни?





# 1
  • Бургас
  • Мнения: 1 411
 bouquet
Благодаря!
Тъкмо си почистих филтъра на моята и я пуснах! С дм прах, който (както съм писала в старата тема) ми е любим!
Взех си от лидл препарат в шишенце за почистване. Остава да проуча как да го използвам.

# 2
  • София
  • Мнения: 959
Препоръчайте течен препарат за ежедневна употреба, на не силно заърсени съдове.

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 1 411
Медикс! Другият ми любим.

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 10 336
Благодаря за темата! 
Почивните дни и аз правих профилактика на моята със Сомат. Взех го от Елитис за 3.79 лв, доста по-евтин от Финиша.

# 5
  • Мнения: 68
Здравейте! Някой ползвал ли е таблетки на ASTONISH? Споделете... Хубава и успешна седмица!

# 6
  • Мнения: 306
Честита ни нова темичка!

# 7
  • Мнения: 15

(₪₪₪ Afrodita ₪₪₪- Специални няма, има за по-силни замърсявания и за по-слаби. Само дето никъде не го пише на опаковките. Меглиото не пречи нито на миялната нито да се смеси с таблетката /или каквото там ползваш/. Финиш Куантум го дават уж с по-силна формула, но не съм го ползвала. Да не би да идва малко 1 таблетка за двете неща? Пробвай по отделно да ги измиеш. За машината - правена ли е профилактика последните 3 месеца, дупките на перките почиствани ли са скоро, филтъра проверен ли е? Да не би от там да не мие добре. )

Съдомиялната ми е нова (АЕГ за вграждане), само на няколко измивания на програма AUTO до момента на миенето на фритюрника, въпреки това и измих филтъра и огледах перките. Между другото и снощи не ми изми добре и не ми изсуши  и то обикновени чаши. Обикновено пускам с таблетки Финиш all in 1, солта ми е на 7 от 10, гланца на 4 от 6. Съдовете някак си се хлъзгаха като ги вадех (мокри), намалих си гланца на 3... Обаче като я отворя ми лъха на остатъчна миризма на мазно, явно от фритюрника. Да я почиствам ли с препарат или да си взема ароматизатор за съдомиялни, а и след него усеща ли се аромат на лимон по чиниите например, защото няма да е много приятно...

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 10 336
Аз ползвах два пъти ароматизатор за миялна, но повече не бих сложила. Съдовете нямаха миризма, но при всяко отваряне на машина лъхаше страшно силно.

Взех гел таблетки Сомат голд, тези - https://www.google.bg/search?q=somat+gold+gel&biw=1920&b … mat+gold+gel+caps
Обаче не съм впечатлена.  Rolling Eyes По една тенджера от супа топчета има неизмито. Както писах профилактика правих в събота. Може нещо да е попречило, но си бяха добре подредени уж. Ще си ги изразходя така или иначе, но ги взех с идеята да ги ползвам за силно замърсени, а те май са слабички..
Някой опит с тези капсули?

# 9
  • ПЛОВДИВ
  • Мнения: 177
Аз ползвах два пъти ароматизатор за миялна, но повече не бих сложила. Съдовете нямаха миризма, но при всяко отваряне на машина лъхаше страшно силно.

Взех гел таблетки Сомат голд, тези - https://www.google.bg/search?q=somat+gold+gel&biw=1920&b … mat+gold+gel+caps
Обаче не съм впечатлена.  Rolling Eyes По една тенджера от супа топчета има неизмито. Както писах профилактика правих в събота. Може нещо да е попречило, но си бяха добре подредени уж. Ще си ги изразходя така или иначе, но ги взех с идеята да ги ползвам за силно замърсени, а те май са слабички..
Някой опит с тези капсули?

Първите таблетки , които ползвах бяха Сомат Голд и след тях взел Лидълски - определено съм по-доволна от измиването на Лидълските, тъй че проблема със сигурност не е в нареждането.  Simple Smile

# 10
  • София
  • Мнения: 38 116
Да похваля Сомат-гел. Измива ми тавите, по които все оставаше нещо. Лъска чашите. И не дере.
4 години ползвах Лидл таблетки, издрали са всичко и все оставаше по нещо в тенджерите и тавите.
А, да. Сомата ароматизира.

# 11
  • Мнения: 1 826
Имам съдомиялна вече 2 години и чак сега попадам на тази тема  #Crazy

Пробвала съм таблетките на Лидл, но много ми надираха чиниите, от течния препарат на Медикс бях доволна, но не се справя добре с силно замърсени тенджери. Най-доволна бях от капсулите на Феъри, но за жалост свършиха и сега не мога да си намеря от никъде  Tired Сега съм на Сомат гел и не е лош, но някак бързо ми върви  Mr. Green

# 12
  • ПЛОВДИВ
  • Мнения: 177
Да похваля Сомат-гел. Измива ми тавите, по които все оставаше нещо. Лъска чашите. И не дере.
4 години ползвах Лидл таблетки, издрали са всичко и все оставаше по нещо в тенджерите и тавите.
А, да. Сомата ароматизира.
На мен пък Сомат голд таблетки ми надраха доста неща... Sad

# 13
  • на Мелмак
  • Мнения: 10 923
И аз не съм доволна от Сомат таблетките, ще взема да пробвам гела.

# 14
  • Мнения: 5 806
Препоръчайте течен препарат за ежедневна употреба, на не силно заърсени съдове.

Сомат-голд. От Сомат-стандарт в еднолитрова опаковка не съм доволна.

Общи условия

Активация на акаунт