Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
# 585
  • София
Проточват се. Аз препоръчвам Сити Кар Ауто в София, търсиш Спаска Пъхлева, няма толкова нежен и спокоен човек. Когато аз сама съм се псувала, тя ми е казвала ”Няма нищо, душа” Joy Спасчето е ученичка на към момента настоящ  проверяващ в ДАИ. Спаска е човекът, който сама ме преследваше на моята кола (след изкарване на изпитите) да се качваме двете, за да свиквам. Спаска е човек, който не взима допълнителни пари за допълнителни курсове, Спаска няма да те пусне никога на изпит, ако не си готова. Чух за нея от братовчедка ми и веднага се записах. Офисът се намира в Света Троица и това е районът за каране. С нея сме карали всеки път над 60мин и ми го е смятала като един учебен час. Плащаш 800лв, но поне знаеш,че няма да си скъсаш нервите.Учебната количка е една шкода фабия, голяма симпатяга Joy

Всички инструктори в Сити Кар ауто са много готини. Аз бях при Христо Манолев и определено се чувствах доста комфортно и спокойно. Най-интересното е, че при него освен от близките квартали, имаше и курсисти от Лозенец, от Своге и от Вакарел. Момичетата от Своге ги взимахме от гарата, за кормуване.
Другото интересно е, че когато аз карах курсовете, се засичах с 3 курсистки, които преди това са били в други школи, но са били ужасно недоволни и са се прехвърлили при него. Казаха че разликата в инструкторите и в отношението е много голяма.
И най-важното е, че като ми каза, че цената е 650 лв., такава остана до края. Без доплащане и без измислени такси за вътрешни изпити, каквито чух, че взимали на други места.

А Спаска два пъти ме качи в колата по време на кормуване на нейни курсисти и наистина съм с много добри впечатление от нея - млада, внимателна, търпелива. Даже първия път като я видях я помислих за курсистка и я питах дали вече е минала листовките Joy

# 586
  • София
Марги, супер! И аз бях при Христо, но минах към Спаска, тя си ми караше теорията и исках с нея да си продължа. Ейй, още един човек да подкрепи мнението ми за школата, да не съм самичка Grinning Спаска ми е казвала за Христо,че цял живот само това е работил и е много добър професионалист.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт