Тълпи от мигранти към Европа- какво ще последва от това? ТЕМА 2

  • 2 070 522
  • 36 877
  •   2
Отговори
# 14 115
  • Мнения: X
Италия и Гърция да си бяха пазили задниците (границите) и нямаше да имат това бреме

# 14 116
  • Мнения: 1 701
Фрау Меркел не можа да се сдържи поне до изборите, днес следобяд е решила да помогне на Италия и да увеличи контингента за бежанците, които сега Германия ще приеме от Италия. Ще приема не 500 на месец от Италия както до сега, а 750. Решението и е от днес следобяд.  Twisted Evil

# 14 117
  • България
  • Мнения: 6 172
Така, оплюхте няколко страници отново колко са зле германците, расисти (съжалявам момичетата, които не са били приети), пластелинови човечета, не знам какво, Назгул бил гей и имал пъпки. Ок, аз пак да питам, какво ще правим с Шумен?
Ние може да нямаме решение за Шумен, но пък на Горния да вземе нещата в ръце:
https://www.facebook.com/RadioShumen/photos/a.124675130941283.26 … ype=3&theater
https://www.facebook.com/darik.shumen/photos/pcb.101562004751219 … ype=3&theater
Не вярвам в такива съвпадения, обаче втори ден ужасни бури с градушка точно в Шумен. newsm78
Като тази вечер не бях виждала  Shocked
Беше страховито, а не се плаша лесно.
  Който следи новините, знае и за другите  толерантни спасители:
https://nova.bg/news/view/2017/07/24/188529/геолог-ако-у-нас-има … е-през-септември/
"„Земетресенията показват една повишена сеизмичност, която според мен отминава. Гърция потъва със сантиметри на година, което е сериозен процес. Южната част потъва по-бързо, отколкото северната”, коментира в „Здравей, България” геологът проф. Рангел Гюров."
https://nova.bg/news/view/2017/07/22/188406/земетресение-от-42-п … централна-италия/
"Земетресение с магнитуд от 4,2 по Рихтер разлюля Централна Италия в ранните часове на събота, съобщиха от Националния институт по геофизика и вулканология на Италия."

Последна редакция: ср, 26 юли 2017, 22:32 от MoiraineD

# 14 118
  • Мнения: 1 945
Фрау Меркел не можа да се сдържи поне до изборите, днес следобяд е решила да помогне на Италия и да увеличи контингента за бежанците, които сега Германия ще приеме от Италия. Ще приема не 500 на месец от Италия както до сега, а 750. Решението и е от днес следобяд.  Twisted Evil
Честито! Само по 750 на месец африканци ..това е нищо бре . За година прави ...колко ...хиляди ..не ми се смята .
Ужасното е че и на нас искат да ни натресат африканци от Еритрея .

# 14 119
  • Мнения: X
Лудата бабичка ги взема да ги разпределя и после праща еврогейовете да ни санкционират що не ги искаме

# 14 120
  • Мнения: 10 012
Аз не мога да разбера защо ни се размахва на нас пръст и на всички, които не желаят да изпълняват
квотното разпределение, а за мафиотите и каналджиите, които обират де що намерят африканец
из морето се мълчи.
Уж имаше някакви решения за ограничаване на НПО-тата, но "спасяването" не е спряло нито за ден.

# 14 121
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 408
Забравих да пусна линк към това, което писах днес. Едновременно нервещ и гениален е този черньо.
 https://www.noz.de/lokales/osnabrueck/artikel/928532/vor-afd-ver … te-in-osnabrueck#

Не ми се отваря.
Странно, аз го отварям от този линк? От коя държава се опитваш? Сори, още не мога да оправя кой къде е. При другите как е?

Първата ми и последна среща с еритрейци беше, когато бях в спешното и там такива скочиха на лекарите на бой. Изпитах голям ужас. Полицията се държа много дискретно - никой нищо да не разбере...

# 14 122
  • Мнения: 1 498
Италия и Гърция да си бяха пазили задниците (границите) и нямаше да имат това бреме

Да, напълно съм съгласна. Трябваше да си затворят границите и да връщат корабите и лодките с нелегални. Не сега да се чудят какво да ги правят и на кого да ги пробутат.

# 14 123
  • Мнения: 15 960
Забравих да пусна линк към това, което писах днес. Едновременно нервещ и гениален е този черньо.
 https://www.noz.de/lokales/osnabrueck/artikel/928532/vor-afd-ver … te-in-osnabrueck#

Не ми се отваря.
Странно, аз го отварям от този линк? От коя държава се опитваш? Сори, още не мога да оправя кой къде е. При другите как е?

Първата ми и последна среща с еритрейци беше, когато бях в спешното и там такива скочиха на лекарите на бой. Изпитах голям ужас. Полицията се държа много дискретно - никой нищо да не разбере...
Сякаш една майка ги е раждала с нашите цигани.

# 14 124
  • Мнения: 31 378
Забравих да пусна линк към това, което писах днес. Едновременно нервещ и гениален е този черньо.
 https://www.noz.de/lokales/osnabrueck/artikel/928532/vor-afd-ver … te-in-osnabrueck#

Не ми се отваря.
Странно, аз го отварям от този линк? От коя държава се опитваш? Сори, още не мога да оправя кой къде е. При другите как е?

Първата ми и последна среща с еритрейци беше, когато бях в спешното и там такива скочиха на лекарите на бой. Изпитах голям ужас. Полицията се държа много дискретно - никой нищо да не разбере...

В България съм. Пишеше грешка 504. Сега се отваря.
Но дори и с опит за превод пак нищо не се разбира, а клипа не ми се отваря.
Ако можеш кажи точно за какво става въпрос.

# 14 125
  • Мнения: 10 012


Първата ми и последна среща с еритрейци беше, когато бях в спешното и там такива скочиха на лекарите на бой. Изпитах голям ужас. Полицията се държа много дискретно - никой нищо да не разбере...
Ако бяха българи с такова поведение, дали щяха да са дискретни?

***********************************************************************
Няма да има промяна в закона за външното финансиране на НПО-тата в България.
Предложението на Георги Марков, повлияно от такъв закон в Унгария, не им допадна.

ГЕРБ се отказаха да спират външните пари на НПО

Заявяваме, че сме „за“ прозрачност в начина на финансиране, но не и "за" ограничаване на всички тези донори, които допринасят, както за образование, така и за култура, гражданско общество и всички останали съсловни организации, които могат да бъдат подпомагани за реализирането на техните проекти“, посочи Цветан Цветанов.

# 14 126
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Ако не беше Турция на пътя на бежанските потоци .....

http://www.dw.com/bg/%D0%BA%D0%B0%D0%BA%D0%B2%D0%BE-%D0%BF%D1%80 … %D1%81/a-39730430

" Задачите, които Турция трябва да изпълни в замяна на това, са гигантски. На нейна територия живеят общо 2,8 млн. бежанци – повече, отколкото в която и да е друга страна. А това означава, че Анкара трябва да интегрира десетки хиляди чужди деца в местната образователна система, да открива нови паралелки и да назначава нови учители. В статията на "Ди Цайт" е цитиран експерт от университета в Анкара, според когото страната трябва да назначи 45.000 нови учители, за да може да обучава децата на бежанците. Това пък означава, че ще са нужни по 540 милиона евро годишно само за заплатите на тези учители."

# 14 127
  • Мнения: 1 701
Забравих да пусна линк към това, което писах днес. Едновременно нервещ и гениален е този черньо.
 https://www.noz.de/lokales/osnabrueck/artikel/928532/vor-afd-ver … te-in-osnabrueck#

Не ми се отваря.
Странно, аз го отварям от този линк? От коя държава се опитваш? Сори, още не мога да оправя кой къде е. При другите как е?

Първата ми и последна среща с еритрейци беше, когато бях в спешното и там такива скочиха на лекарите на бой. Изпитах голям ужас. Полицията се държа много дискретно - никой нищо да не разбере...
Голямо мерси за линка към Serge Menga, обожавам го. Ето това е един истински немски патриот.  Mr. Green

https://www.youtube.com/watch?v=2PvGZYgP_58

Последна редакция: чт, 27 юли 2017, 07:48 от Madame_Butterfly

# 14 128
  • Varna
  • Мнения: 2 592
Някъде преди около месец, не мога да се сетя в България ли бях тогава или в Турция
гледам предаване по телевизията за бежанците.
Дават трима студенти от три различни близкоизточни страни.
Забраденото момиче от Сирия ми направи голямо впечатление.....Станала студентка
обаче говори на английски, защото турският и много труден и не могла да го научи. Shocked
Вторият студент, пакистанец. И той англиски пляска уж.. Как става обучението му
незнам newsm78....Но той поне се мъчел да научи трудният турски език, за да имал повече
аркадаши.
Третият  какъв беше  вече не си го спомням но и за него турският много труден и
мААше пак на английски.
Та гледам много яко става интеграцията им в Турция, дори и на студенти
. Ми труден е езика, ама там живееш, студент си, ще го учиш. Тия хора са те
приели, от уважение трябва да учиш езика, още повече, че там живееш.
Хич и не се запитах как става приема на такива студенти. Просто предположих, защото
специално в Истанбул за да влезеш в техен университет те изстискват като мокра хавлия,
а преди това е трябвало да си учил във много добър лицей, за да ти бъде съответно добра
подготовката.
Те турчетата що идват  да учат тука при нас....Не говорим за изпити, говорим, че тука лесно
изкарват, ама в Истанбул в университетите и добрите лицеи е жестока сеч.

Та тВа с интеграцията им там.

Те и тукашните убаФци се интегрират уж със английски език. А са в България.

# 14 129
  • The QC to be!!!
  • Мнения: 5 345
Скрит текст:
Значи искате да ми кажете, че тия нацисти, дето смятат, че всички по-малко бели са за сапун, отидоха да раздават курабийки и плюшени мечета по гарите и сега ще изберат Меркел и идиотската й бежанска политика? При положение че все пак, колкото и да е мижава, съществува някаква политическа сила с противоположната идея?
Доста ми е неправдоподобно това. Само защото имат високомерно отношение към източноевропейците (което им се набива ден и нощ в главите), това съвсем не означава, че са готови да отворят концлагерите.
А кой е казал, че са готови да отварят концлагерите? Защо се изразяваш с такива крайности?

Тези които посрещаха бежанците, са точно от малкото! Сравнено с другите, които си мислят като нацисти, посрещачите бяха много, ама много малко! И знаете ли колко малко им трябва да се обърнат от много добрички, в нацисти? - много малко им трябва, съвсем малко.

Е още колко им трябва? Доста глупости стават в Германия. Даже няма смисъл да изреждам.

Един 2ри мустакатко е всичко което им трябва да се върнат към масов нацизъм! Но, както и писах, това няма да им се позволи от вън!
Фрау Меркел не можа да се сдържи поне до изборите, днес следобяд е решила да помогне на Италия и да увеличи контингента за бежанците, които сега Германия ще приеме от Италия. Ще приема не 500 на месец от Италия както до сега, а 750. Решението и е от днес следобяд.  Twisted Evil
това е много малко като бройка! Трябва поне по 5К на месец да взимат от Ит. и Гърция!

Общи условия

Активация на акаунт