650 лв за кореново лечение-нормално ли е?

  • 14 180
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 383
така. имам зъб,който беше умъртвен,но има гнойни торбички,тоест а се прелекува. отидох при д-р Йовчева yovdent  в Цариградски комплекс. Беше много мила и ми каза,че почистването на каналите на кътника,без да му поставя пломба или коронка е 650 лв. Стори ми се много скъпо. Някой с подобен проблем ако има информация за цени или за yovdent да сподели

# 1
  • Мнения: X
Мисля, че е скъпо. Гранулом ли имаш?
Аз лекувах гранулом, релечението без пломба и коронка ми излезе може би около 300 лв макс.
Ендодонтското лечение наистина е доста скъпо, но пък чак толкова...

# 2
  • където ми е най-добре
  • Мнения: 339
 #Crazy тези хора са луди!!! Злато ли слагат в каналите, платинена коронка ли правят? Твърдо не бих се съгласила на тази цена.

# 3
  • Мнения: 1 196
Ужас..... кви са тия хора бе,имплант ли ти слага.. Моля те кажи ми ,че не си ги дала тези пари... #Crazy #Crazy #Crazy

# 4
  • София
  • Мнения: 577
То е като разликата между цената на трабанче и цената на мерцедес. Сами си правете изводите.

# 5
  • Мнения: 383
Да гранолом. Ами доста вксока ми се струва цената.  Някой в София сподели къде и колко му е излязло

# 6
  • Мнения: 1 196
Отваряш в интернет и четеш, при най-завишени цени в първите сайтове които прочетох - 250 -300лв да излезе,ама това са най-завишените....,за мен и това е много...

# 7
  • Мнения: 778
Йовдент са най-добрите. Там се работи само и единствено с микроскоп и с най-добрите материали,. Зъбът ще е спасен на 100%. Ако оплакалата се дама не желае да заплати услугата, отива някъде, където цената ще я удовлетвори. Супер качеството си има цена и тя не е малка.

# 8
  • Мнения: 2
Аз съм нова във форума, но и аз имам същия проблем сега - лечението ми струва по 120 лева на канал (слава на Бога, че зъбът ми има само 3 канала, че чух, че има и случаи по 7:)), като прибавим и това, че имам счупен инструмент в зъба /още 150 лева за изваждането му/ , още по 30-40 лева всеки път за медикаментите и още поне 150 за пломба и изграждане - смятайте!  Но и аз ходя в клиника с хубава апаратура и микроскоп - вече, че доста се опарих от един некадърник! За него ще отворя отново и специално темата за некадърните стоматолози!

# 9
  • Мнения: 2
Поразително е колко некадърен и безочлив може да си, а да трябва да се „грижиш“ за здравето на хората... Преди да започна да пиша по темата за черния списък и некадърните стоматолози в сайта излезе надписът, че „темата не е коментирана от 120 дни“. Само че аз искам да напиша за него, за да не пострадат и други като мен!!! Той е „д-р“ Марин Кънев – „стоматолог“, частният му кабинет се намира на ул. „Майор Томпсън“ № 1-7. Препоръчвам на всички, които искат да се сдобият с мъртви зъби и грануломи, чиито канали са запълнени със „странно черно нещо“, и изумяват колегите му впоследствие, да посетят кабинета му. Обичайна практика при „доктор“ Кънев е да взема по два пъти пари за лечение на един и същи зъб /първият път – уж за „биологично“, последвано от пломба; вторият – вече за умъртвяване на зъба и още веднъж за пломба, а уж нямаше да ми иска пари за нова такава – и това само в рамките на един месец/... Накрая – за да ви каже, че „този зъб е за вадене“. Всичко това, съпроводено с обвинения колко са ми криви каналите и, как този зъб бил за вадене - след цялото това „лечение“!  И това, след като въпросният изрод си е счупил иглата в зъба ми, и дори на благоволи да ми каже! Оказва се, че не само съм си хвърлила парите на вятъра – да не говорим за болката и непоправими неща, до които се стигна от инфекцията! Странно е, че Кънев не работи например с онзи зелен найлон, с който се предпазва зъба от слюнката на пациента, а цените му са като в най-скъпите дентални клиники с високотехнологична апаратура, микроскопи и пр... И още нещо – не ми се е случвало въпросният да ми издаде касова бележка – това се надявам да заинтригува органите на НАП. В момента посещавам стоматологична клиника, в която до последната стотинка издават фискален бон! В заключение – искате ли да си попилеете парите, да страдате от болка и /не дай Боже!/ да останете без зъби – д-р Марин Кънев е вашият човек!

# 10
  • Мнения: 383
 #Crazy в никакъв случай не искам да ме претупат, просто  като спомена на някого за тази сума всички казваха,че са ме преметнали с такава висока сума,та реших да се допитам до съфорумките... с вече 2 извадени кътника на 23 години не желая повече неприятни изненади

# 11
  • Мнения: 3
Здравейте, искам да изкажа мнение за д-р Йовчева, дъщерята на гореспоменатия д-р Йовчев. Препоръчаха ми я като добър ендодонт. Не съм била при баща й. Запиах си час за след месец и половина, естествено не работи късно след обяд и събота и неделя и трябваше да си взема отпуск. Таксата е 650лв, независимо от зъба. Отидох, чаках в коридора 15 минути ( в коридора климатик не се пуска ). После чакаш на стола 15 мин. докторката да пуши. Идва и ти обеснява като на малоумен половин час, че не гарантира че ще намери каналите, ама независимо от това си плащаш парите. Ходих на два пъти. Първоначално от снимката твърдеше, че зъба е с 3 корена, после каза, че се оказал с 4. Не можа да намери два, третия до половина. На излизане те питат искаш ли фактура,ако не ти дават разписка, а не касова бележка. Върха на всичко беше, че посредата на процедурата, докато едя с отворена уста и се давя в слюнката си, тя отиде да пуши!   В заключение, в момента (5 месеца след това) зъба ме боли при дъвчене, на снимката няма гранулом. За мен е несериозно отношение за парите които даваш.

Общи условия

Активация на акаунт