КГБ = Клуб на Готините Баби - 173.

  • 54 003
  • 734
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 1 334
Добро утро, ранобудни приятелки!


Да започнем студеният декемврийски ден с едно горещо,ароматно кафе и надеждата за нещо хубаво.
Въпреки хладното време, важно е да ни е топло на душата и топлина и обич да разпръскват постоянно сърцата.Спорен и късметлийски четвъртък от мен!

Обичам да опростявам нещата... В живота ми няма място за отчаяние и депресия. Какво е писано, ще стане. Аз съм в мир с живота си и всичко, което предстои.


ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН на прекрасния внук на бабка Жабка. Нека бъде много щастлив , късметлив , обичлив и успешен в живота !


# 721
  • Мнения: 2 099
На красавеца ХРИСКО БАБКИН ЖАБКИН - щастлив, весел и лек живот! Дано се е метнал на баба си по позитивизъм. Все по-хубав, все по-умен и все по-оправен!
 ura Tada costumed034 Gift Gift Gift

# 722
  • София
  • Мнения: 4 177
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН на ХРИСКО !!!
 newsm59 party023 bigdance2

# 723
  • Мнения: 1 334

 
Hug Heart Eyes Hug Heart Eyes Hug Heart Eyes

Да ни е сладко – на всички любителки на чая!Елексирът на живота!

15 декември - Световен ден на чая

# 724
  • София
  • Мнения: 8 369
Добро утро и от мен.

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ХРИСКО-РАДОСТТА И ГОРДОСТТА НА БАБКА ЖАБКА! ДА Е ЖИВ И ЗДРАВ, ДА ИМА КЪСМЕТ, ДА ИМА ЩАСТЛИВО ДЕТСТВО!


Момичетаааа и аз си имам подарък-три красиви подноса, картичка и коледни сладки. Мислех си, че ще запазя колета неотворен до Коледа, но и аз не издържах. Е повярвайте, че се вълнувах като дете, докато разопаковах подаръка си. ЛУСИ, благодаря ти за всичко, за изживяването, за сърдечните пожелания.  love001  Да си жива и здрава ти и прекрасното ти голямо, сговорно семейство. С дядо Митко бъдете още дълги години най-желаната компания за деца и внуци, а домът ви нека бъде надежден пристан за гости от близо и далеч. Hug

ЯНЕ, аз пък се радвам, че Еконт сгреши. Носи на здоровье! Как ще ни се покажеш ли? Ами ела до София на разходка Simple Smile

Другата седмица Дядо Коледа ще посети и милата ми дружка Дая santa2 Много е зает тези дни Wink

МАМСИ, искам да ти благодаря за това, че главата ти роди тази идея, а ти се захвана да я доразвиеш, да организираш всичко. Hug Благодарение на теб имах това чудесно преживяване-вълнувах се и когато изпращах и когато получих подаръците. bouquet Еконт се погрижи да не ми е скучно, даже ме развесели. Пак тях ще ползвам Joy

Момичета, изчезвам, че остана много малко време да си довърша плетивото и да го изпратя Simple Smile

Хубав ден!

ПП Дописвам. Обадих се на Луси да ѝ поблагодаря и се притеснявах да не я събудя, а тя милата вече тренира във фитнеса. Възхищавам ѝ се на упоритостта!!! Simple Smile

Последна редакция: чт, 15 дек 2016, 09:50 от Flo 51

# 725
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 292

 Фло, имам по-евтина идея: в събота, на РД на Анжелка ще има снимки, а аз ще бъда с наметката Party

# 726
  • София
  • Мнения: 1 529
   Здраве и весели игри на Радичка-сладичка и на Хриско!

https://www.youtube.com/watch?v=XRgUHd5a0Ho&index=27&list=RDRxwQikS9iQo

 Мамси да и е лека и доходна работата на дъщеричката ти.
 Дая, има ли рев сутрин  в градината.
 Дидия и ние си имаме зайче ама енавън,ама много не ме долюбва, все ми ръмжи и гледа да ме драска, щото кой го храни? Познайте, а е на Елина...
 Аз отдавна си изпратих подаръка , ама другарчето ми не се хвали Wink
 Кремче -пълна къща с обич и радост у вас. Heart Eyes
 Кари и Танитка как сте? Нали сме колежки-многодетни баби?
 Аз наистина нямам време. Първокласничка, четвъртокласник и прохождащо чаве.
 Майка свиква,сега е зор да включва готварската печка да се научи,че на село е на такава с дърва.


 Слушат се с Павел.
 Тути какво ще ти е менюто за Коледа?

 Приятен зимен ден, пазете се . Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

 Да и е светло на Мелчето- Sad

Последна редакция: чт, 15 дек 2016, 10:43 от Шпунц

# 727
  • Мнения: 5 346
Честит рожден ден на Хриско! Да е здрав и да има винаги  прекрасно детство!

Днес закуската ще е кафе от хубава приятелска чаша.
За сега толкова, че съм с двете внучета и в момента готвя и картофена яхния с кюфтенца, в които има ориз.
Приятни преживявания днес на всички!

# 728
  • Мнения: 18 532
Честит рожден ден на Хриско, вече се обърках ,Краско    имаше тази баба май.
Но  то  от ЕГН-то ми вероятно.
Да   е живо е здраво,щастливо  момчето!
Шпунци,трудно се мести стар човек ,но все пак сте постигнали нещо.Да  не тичате зимата насам натам.Моята съседка ,дето и  викам моята баба  прави нощни набези ,влязла в 1  часа да пита  разни неща,в 5  ги буди да стават и отиват на работа. Така че очаквайте изпълнения с висш  пилотаж. Пък може  да няма,печката ще се научи да пуска,не е проблем.И да пита има кого,цяла дружинка сте,то Михаела скоро ще може.

# 729
  • Мнения: 1 997
Добро утро!

Жабче-Честит да ви е рожденика!
Здрав,красив и достоен мъж да израстне@

КАГ-да ти е приятно кафето Heart Eyes Hug

Днес ще съм готвачка,камериерка и т.н. hahaha
Приятен и спокоен ден на всички ни !
Шпунци-сега мама поне ти е пред очите!
А ти си оправнааа-с цели класове си се справяла!юА сега все едно слята паралелка имаш Laughing
Шегувам се.Но не се и съмнявам ,че се справяш Hug

Борянчице-отпочинаха ли ти ръцете? Hug
Фло-сън не спа,но успя с подаръците! Hug
Ихичка-те съм забравила обещанието си Embarassed Hug

Стощи се разгърсих из нашиге рецепти да една напитка на Вивиа.
Намерих я;а колко неща още си харесааах

Отплеснах се,разбърборих сеее

Последна редакция: чт, 15 дек 2016, 10:30 от Gabkata

# 730
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Добрутру, днес съм много ранобудна. Събудих се в 7.30, ама не станах веднага, полежах малко на топличко под юргана. Нямам някаква спешна работа, си казах, за какво да ставам. Обаче не мога много да лежа, омръзва ми, та станах половин час по-късно. Сега пека едни закуски, мързеливки, много лесно и сполучливо нещо, ето рецептата:
2 яйца, 300 г кис. мляко с 1 лъжичка сода, 100 мл олио, 200 г кашкавал и 200 г сирене, настъргани на ренде и брашно, колкото поеме да стане гъсто тесто, което стои "право". (Около10 лъжици препълнени). Всичко това се разбърква добре с лъжица и после върх пекарска хартия се слагат с лъжица кръгли формации - формата нямаз начение, защото се надуват и формата се "размива". Трябва да са на разстояние. Пекат се до хубаво зачервяване. Аз ги пека на 180С, на средното ниво. Много добра рецепта, пробвайте.

Защо изчезна Кари, някой знае ли?

Честит да е рожденикът на Жабка! Жив и здрав да е, да расте силен и умен!

# 731
  • София
  • Мнения: 5 074
Чудя се да пиша ли, да не пиша ли ?
Само ще ви разваля коледното настроение, ама хайде да ви се оплача.
Преди две седмици, в събота като ми се разигра това ми ти кръвно, горе - долу, горе - долу.
Привечер пак се вдигна на 180/100. Пих си вечерните хапчета и зачаках да падне. Да, ама не .
И към 10.30 ч го измерих 210/130. Уплаших се. Викам си е сега гушнах букетчето.
Извиках Бърза помощ. И представяте ли си, дойдоха на 25 минута. Любезни, внимателни, да се ненадяваш.
Такива екстри в СФ няма. Викала съм за сестра ми, за мама, все са били злобни и нелюбезни, а тия тук ...
Разпитаха ме, прегледаха ме, пет пъти ми мериха кръвното. Сложиха ми една инжекцийка и продължихме да си говорим като първи приятелки. Стояха 30 минути, докато не се увериха, че кръвното е спаднало на 140/80.
Даже ме накараха да си сверим апаратите, да не би да имам разминаване. Чак тогава си отидоха.
В понеделника се обадих на кардиоложката ми и и разказах какво стана. Като си дойда ще ходя при нея.Изписа ми нови две лекарства и сега съм добре откъм този проблем.
Да, ама не. На Св.Паралей ходихме да вземем стипендиите и на другия ден като се почна една кашлица, вииене на свят. Не мога да стана от дивана, краката не е държат. Четири дена без храна, гади ми се от всичко. Само вода и лекарствата за кръвното, разбира се, че страх лозе пази.
Снощи ММ ме гледа и вика - да знаеш колко си огърчавяла. То не, че беше дебела, ама сега ще се скършиш.
А средната внучка Антония се бъзика с мен - бабо ти си лесна. Сега като почнеш едни пържолки на тиган, едни сърмички,едни баници, мекици, тутманици и за няколко дни си възстановила  Joy Joy Joy
Оплаках се, олекна ми, почувствах се разбрана  bowuu
Не съм чела нищо, отивам да чета.

# 732
  • Мнения: 18 532
Хули ,разбрана си.Обаче  помощ  нямам поне аз,че не виждам и другите.
Дет се вика ,тъй  ще е тя нататък ,на ръба ,като в асансьор нагоре-надолу  и  букета да стои далеч.

 Пръстите ми  се пооправят ,ама мързел ме е налегнал и се чудя  от къде да я  почвам,мързел,немързел.
Ролето опитах ,малко съм прекалила отвън с чубрицата ,но ...правила съм от свинско,ама и това бе отдавна и съм забравила. Не   е проблем ,може да се поостърже който не харесва чубрица,като мен.Чакам другите вкусотии ,изнесох навън и ме е яд че изпуснах ветровитото време,сега не е за сушене точно,освен да пусна вентилатор ,правили сме го се сетих.Само се каня обаче.

# 733
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Благодаря ви , момичета!  Heart Eyes Hug
Борянка единият е Краско (Красимир) на 11г. , а на др. щерка е
Хриско (Христиан) на 7г.  Laughing
Хули , бойна мацка.  Hug Hug Hug
Бързо да се възстановиш! Heart Eyes
Айде бЕгам , че окъснЕх с излизането днес.  Mr. Green
До по после с нова тема.  Peace


П.П. К'во до по после  Mr. Green тооо дошла 50 стр.
Айде подготвям на тъгъдък и изчезвам.  Joy

# 734
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Нова темаааааа коледнааааа!  Mr. Green
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=956853.new#new

Общи условия

Активация на акаунт