Къде в Пловдив? - 68 тема

  • 72 619
  • 789
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386


Добре дошли в новата ни тема "Къде в Пловдив? - 68"

Предишни теми
Къде в Пловдив??? - 42 
Къде в Пловдив??? - 44
Къде в Пловдив??? - 45
 Къде в Пловдив??? - 46
 Къде в Пловдив??? - 47
Къде в Пловдив??? - 48
Къде в Пловдив??? - 49
Къде в Пловдив??? - 50
Къде в Пловдив??? - 51
Къде в Пловдив??? - 52
Къде в Пловдив??? - 53
Къде в Пловдив??? - 54
Къде в Пловдив??? - 55
Къде в Пловдив??? - 56
Къде в Пловдив??? - 57
Къде в Пловдив??? - 58
Къде в Пловдив??? - 59
Къде в Пловдив??? - 60
Къде в Пловдив??? - 61
Къде в Пловдив??? - 62
Къде в Пловдив??? - 63
Къде в Пловдив??? - 64
Къде в Пловдив??? - 65
Къде в Пловдив??? - 66
Къде в Пловдив??? - 67


Няколко полезни линка
За деца
Пловдивски указател
Заведения в Пловдив
Програма на кината
Списък на детските магагазини в Пловдив
Заведения в Пловдив
KENZ
Miro STYLE - дрехи за бременни
Conti - мода за бременни жени
Подрбна карта на пловдив
Справочник на Пловдив, портали, услуги и много други ...

Магазини за пердета
Скрит текст:
За пердета:
- На Сточна гара - в началото на ул. Авкс.Велешки - един срещу друг са два магазина, в единия има и дамаски http://bibtex-plovdiv.com/aboutus.php
- на ул. Петко Каравелов, до кръстовището с Опълченска (на една и съща фирма са с този на Сточна гара по-горе http://www.kaitextil.com/)
- на бул. Цар Борис ІІІ - точно на кръстовището на ПУ-то
- на бул. България са два: като тръгнеш от кръстовището на бившия м-н Нева в посока Панаира.
 Единия е преди да стигнеш пресечката на "Брезовска" , другият ето този http://www.curtains.bg/bg/ след нея.
- на бул. Пещерско шосе, до аптека "Марешки".
- ДОМКО на Пазарджишко шосе
- на бул. Цар Борис ІІІ, спирката на Тунела-север
- на бул. Мария Луиза - срещу Църквата Св. Петка
-МОЛ Изгрев - до поликлиниката в Столипиново.
-Руския пазар


Градския транспорт




# 1
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 519
Благодаря за поредната полезна тема. bouquet
Момичета, искам да си купя чанта с ресни, нещо такова:
Скрит текст:
ако някъде сте виждали подобна ще се радвам да споделите.

# 2
  • Мнения: X
Да се запиша и аз с въпрос - да сте виждали някъде да се продава самардала. Преди съм купувала от четвъртък пазара, но сега не намерих.
Елфита, благодаря за новата тема.

# 3
  • Мнения: 659
Да се запиша и аз с въпрос - да сте виждали някъде да се продава самардала. Преди съм купувала от четвъртък пазара, но сега не намерих.
Елфита, благодаря за новата тема.
И аз само от там съм взимала, не се сещам къде другаде може да има

# 4
  • Мнения: 3 920
И аз благодаря за темата Simple Smile
Момичета, искам да си купя чанта с ресни, нещо такова:
Скрит текст:
ако някъде сте виждали подобна ще се радвам да споделите.

Тук има няколко модела: http://www.mangooutlet.com/BG/woman/accessories/bags.
Сайтът доставя с наложен платеж до БГ (нещата идват по Еконт) срещу 7 лв доставка.

# 5
  • Мнения: 811
Благодаря за новата тема.По въпроса за восъчните фигури в мола,днес колежка сподели само за цената 7лв.редовен билет,за ученици,студенти и пенсионери 5лв,но за работно време не сме говорили.

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 2 386
Записвам се в новата тема, като подновявам питането си от старата: търся фризьор, работещ с гореща ножица.

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 840
Благодаря за поредната полезна тема. bouquet
Момичета, искам да си купя чанта с ресни, нещо такова:
Скрит текст:
ако някъде сте виждали подобна ще се радвам да споделите.
Можеш да погледнеш и тук.
http://www.zebra-online.com/shoes/chanti/damski-chanti/ch1238ch

# 8
  • Мнения: 2 552
Ерин, Еуфорична, Лято, много благодаря bouquet

Мъниче, точно от там мислех да ги поръчам Grinning, много ще ме зарадваш, ако споделиш кода за намаление Hug

От къде мога да купя капан за мишки, който представлявал нещо като лист намазан с лепило Rolling Eyes
Къде има ветеринарна аптека? Сигурно там може да има.

Елфита bouquet

# 9
  • Мнения: 5 581
Благодаря за новата тема.По въпроса за восъчните фигури в мола,днес колежка сподели само за цената 7лв.редовен билет,за ученици,студенти и пенсионери 5лв,но за работно време не сме говорили.
Струва ли си  ,хубава ли е колекцията?

# 10
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 519
Благодаря момичета. bouquet
Бих искала да е от реален магазин, но не ми се чака докато се приберем в Щатите, та мога и да рискувам.

# 11
  • гр.Пловдив
  • Мнения: 282
И аз чакам за отзиви за восъчните фигури.
А капан за мишки, от тези лепящите - Кауфланд.

# 12
  • Мнения: 811
Благодаря за новата тема.По въпроса за восъчните фигури в мола,днес колежка сподели само за цената 7лв.редовен билет,за ученици,студенти и пенсионери 5лв,но за работно време не сме говорили.
Струва ли си  ,хубава ли е колекцията?
Колежката ми сподели,че имало около20фигури ,повечето сполучливи.Според нея цената на билета не е покрила очакванията,но пък се е забавлявала.

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 2 386
Е, като се има предвид, че Мадам Тюсо в Лондон е 20 паунда Mr. Green При нас направо без пари ги дават. Въпреки това не знам дали аз лично ще ги посетя Laughing

# 14
  • Мнения: X
Да,де...само дето не са колкото в Мадам Тюсо.......
И, МОЛ-а,като цяло е доста семпъл...същия като стария. Нищо ново и различно/ бяхме тръгнали на пазар....ма, нищо не си харесахме........според мен само книжарницата си струва. Понеже, досега не сме имали точно такава.../.
Галерия е затворена, но нищо не се случва там. Не вярвам и да се случи.
Аз, да споделя впечатления, относно:
Нещо важно и от мен!
В УМБАЛ „Свети Георги“ започва безсрочна кампания за превенция на рака на гърдата.Доц. д-р Ваня Узунова, д.м., ще извършва прегледите всеки понеделник, вторник и четвъртък от 13:30 до 15:30 ч. в Клиниката по гръдно-коремна хирургия, на 11 етаж на Хирургичния блок на УМБАЛ „Свети Георги“, на адрес  бул. „Пещерско шосе” №66. Препоръчително да се направи предварително записване за преглед на тел. 0898 47 82 50 всеки делничен ден от 12:00 до 13:00 ч.
Докторката е много внимателна, преглежда обаче без уреди-само с ръце, та ако има проблем- насочва към мамаграфия/която обаче не  може да ви назначи тя, а трябва да минете през ЛЛ- и с направлението от него трябва отново да минете през хирург/.И, понеже тя изрично  ми обърна внимание- кампанията за прегледите ще е безсрочна и можете да звъните не само в обявените часове/даже точно в тях, е трудно да я откриете/.

Общи условия

Активация на акаунт