Уточнихме за майската среща

  • 3 250
  • 87
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 792
Да се похваля - запознах се с Тинкърбел, Кифлата и Ива, с Анда беше римейк! Много ми е кеф!

 

  Цвета и аз много се радвам, че се запознах с теб  Laughing.

  Така....сега ще направя опит за отчет, първо снимки няма, сега като прочетох, че чакате се сетих, че можеше и да се снимаме  Crazy (Момчил отдавна ми е предложел да се прекръстя от Кифлата на Патката, но множеството надали ще разпознае контекста вложен в ника, а той е че като се объркам или закъснея за някъде всие си викам "Голяма съм патка" Mr. Green).
   Театърът беше скучноват, на мен лично не ми хареса, децата също не бяха във възтърг  Rolling Eyes.
    В пицарията похапнахме, поприказвахме, помрънкахме, поревахме и поскучахме е не всички но  отделни персонажи от групичката ни минаха през тез емоции Grinning.
   В Природонаучния музей сращнахме Мамма и Татти с Ади и Мони, те достолепно и спокойно разглеждаха витринка по витринка,  докато ние претичахме на няколко пъти по край тях, отделно получихме няколко превъзпитателни забележки от уредничиките  Mr. Green. По мой наблюдения всички останаха доволни и си изкараха много добре  Laughing
 

# 76
  • София
  • Мнения: 39 759
А на мен днес деня ми е крив. Дияна стана малко преди 11, цупи се, седна да гледа филмче. Мъж ми цяла нощ играл wow, едвам го вдигнах към 13:30, за да благоволят най-сетне чак към 16 на разходка Sad
Надявам се вие да сте изкарали ок.

# 77
  • Мнения: 5 877
На мен ми беше много приятно с всички (ако и на Кифлата да й е било скучно, хм, хм). Искам пак в тази конфигурация, Железница, дръж се!

# 78
  • Мнения: 2 792
На мен ми беше много приятно с всички (ако и на Кифлата да й е било скучно, хм, хм).

  О, аз не бях от скучаещите персонажи, визирах Момчил мрънкалото, нали му писна в пицарията и мрънка да излезем навън до парка, ама да него наклепам го изказах по-завоалирано Crazy

# 79
  • София
  • Мнения: 4 867
пък габа вчера се събуди много гладна (не беше яла от събота на обяд) и още след първите хапки започна да повръща... и така до обяд....
после се наспа и си навакса с яденето.
днес е на детска градина, ама май не е съвсем във форма....

радвам се, че сте прекарали добре. какво обяснихте за животните в музея - кой и защо ги е убил и накичил там?

# 80
  • Мнения: 510
yanita   и аз не успях,също бяхме болни ,но пътувахме и от хубавото време почти се излекувахме-и двете Wink От една гимназия сме , АЕГ   Sunglasses
Чакам срещата сред природата  Mr. Green ,където бесовете ще се набеснеят,Anda   Wink

# 81
  • В офиса
  • Мнения: 4 012
В музея те бяха в такова разиграно настроение, че даже не попитаха. Сигурно сме били ужасът за уредничките, макар Кифлич да се опита да ги вкара в някакви научно-познавателни релси (бтв Цвета беше запомнила за човека и орангутана). Тя и Момчи бяха залепени като марки, чак в музея се "намериха", но по-добре късно, отколкото никога. После ме пита, мамо защо не можем да сме по-дълго заедно с момченцето (не му научи името и това е), айде да ги поканим на гости.

Иначе и двете си изкарахме супер. Театърът наистина не беше кой знае колко гледаем. Но пък цяла вечер слушах лафа дъра-бъра два чадъра. Освен това я питах актрисата момиче ли беше, или жена и тя много възмутено каза: ама момиче разбира се (това по повод, че си говорихме, че не й отивало на преклонната възраст на жената да играе пипи) В пицата нямах най-възпитаното и приятелски настроено дете, но положителното е, че нататък се пооправи.

Признавам си без бой, очарована съм от всички присъстващи на срещата. Ако видите как изглежда Цвета на живо, никога няма да предположите, че има дъщеря абитуриентка, още по-малко, че има и още 3 броя. Анда е още по-очарователна от колкото виртуално (ако си мислите, че няма на къде - имаа, имааа) А с Кифлата и Ива буквално имах чувство, че сме стари приятелки. Задължително трябва да повторим с една железница.

# 82
  • София
  • Мнения: 2 249
Срещата беше чудесна, накрая бяхме подобаващо доволно уморени. Ради заспа на връщане в трамвая и имах проблеми да го  сложа да си стъпи на краката като слязохме:lol:, но после учудващо вилня до 9. Та в тази връзка няма да имам повече скрупули да го лишавам от следобеден сън Wink и я кажете кои близки уикенди са ви свободни, за да продължим на Витоша.

Яни, не се сърди Wink, трябваше да поработя в посока осигуряване на компанията Laughing. Жалко, че дребката е била болна, дано следобед да я намеря пак в летяща форма Grinning.

Последна редакция: пн, 08 май 2006, 13:31 от Iva_D

# 83
  • В офиса
  • Мнения: 4 012
На мен 13-14 и 27-28 са ми заети със сигурност. 20-21 по-скоро не, стига мъжът ми да няма някакви уговорки, за които аз не знам. Май е месец на рожденни дни за родата и програмката в уикендите ни е натоварена.

# 84
  • Мнения: 5 877
Аз засега нямам заплюти уикенди, плюйте на воля  Laughing

# 85
  • Мнения: 3 861
Аз за срещата ви в Пица Хът въобще не съм разбрала, но ако организирате нещо сред природата съм първа писта както винаги. Когато и както се уговорите, ще се опитам да се присъединя. Този уикенд по принцип съм свободна, но да видим дали ще се заплюете толкова бързо Crazy

# 86
  • София
  • Мнения: 4 867
Лили, ние плюем (заплюваме) по много и в различни посоки.

Нямаме планове за следващите седмици с изключение на неделните предиобеди до 21 включително. Надявам се и габица да се опази здрава, защото аз не се наемам, особено откакто й подредихме (за пореден път) гардероба и летните дрехи са на показ.

ама дали някой път ще ни огрее да грейне слънце newsm78

# 87
  • Мнения: 3 271
Признавам си без бой, очарована съм от всички присъстващи на срещата. Ако видите как изглежда Цвета на живо, никога няма да предположите, че има дъщеря абитуриентка, още по-малко, че има и още 3 броя. Анда е още по-очарователна от колкото виртуално (ако си мислите, че няма на къде - имаа, имааа) А с Кифлата и Ива буквално имах чувство, че сме стари приятелки. Задължително трябва да повторим с една железница.

Трудно е да си го представи човек наистина, но ми е напълно разбираемо как сте си паснали и колко хубаво сте изкарали.
Дано следващият път да можем да се присъединим!

Общи условия

Активация на акаунт