Детски килим - Какъв?

  • 5 846
  • 40
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 592

Bobolina, размера на килима е 140/200, взехме го за 135лв. Честно да ти кажа в Комо, Домко и Carpetmax / май този беше на околовръстното до Шел / не видях такъв избор специално на детски десени, а и ми се сториха по-скъпи.

Килима го купувахме отдавна - ноември миналата година, но мини и разгледай, детските са на долния етаж и нашия май беше най-малък размер.

Дано да съм била полезна  bouquet
Днес ходихме до магазина, бяха в ревизия, но ни пуснаха да разгледаме имаше детски, размерът беше 160/200, но цената...600лв  Shocked
Много жалко, имаше и с мечо пух, но такава цена не можем да си позволим  Sad

# 31
  • София
  • Мнения: 377
 Shocked Shocked Shocked е ти ме уби направо Shocked

Много съжалявам в такъв случай, ако съм те подвела newsm78 Когато го купувахме не забелязах да има някакво намаление или нещо подобно, много ми е странно в такъв случай - нашия наистина го взехме за тези пари, освен нещо разликата да е в материите...

Още веднъж, много сори Embarassed

# 32
  • Мнения: 1 327
Заради страх от алергии (и дълго робуване на прахосмукачка и тупалка, за прането да не говорим.. Joy) килим нямам ни един. Само ламинат - чистя се за минути цялата къща.Simple Smile
За детко обаче - да играе, имаме нещо като юрганче - пачуърк.
Пере се в пералня, съхне бързо, тупа се, сгъва се (мога да си го прибера лесно).
Като попораснахме постелката започна да стои прибрана и мъника си я взема сам и постила или слага на куп под крачетата ( да епо дебело) и така играе на колене до дивана.
Пък и е ярко, весело и има "пътечки" за каране на коли.
Фен съм им на тези чудесии.
Ето ти сайт с такива работи: www.domoshar.com
Виж го, може да си направиш сама или да поръчаш(те работят с поръчка)
какви са цените на тези одеала?

# 33
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Заради страх от алергии (и дълго робуване на прахосмукачка и тупалка, за прането да не говорим.. Joy) килим нямам ни един. Само ламинат - чистя се за минути цялата къща.Simple Smile
За детко обаче - да играе, имаме нещо като юрганче - пачуърк.
Пере се в пералня, съхне бързо, тупа се, сгъва се (мога да си го прибера лесно).
Като попораснахме постелката започна да стои прибрана и мъника си я взема сам и постила или слага на куп под крачетата ( да епо дебело) и така играе на колене до дивана.
Пък и е ярко, весело и има "пътечки" за каране на коли.
Фен съм им на тези чудесии.
Ето ти сайт с такива работи: www.domoshar.com
Виж го, може да си направиш сама или да поръчаш(те работят с поръчка)
какви са цените на тези одеала?

пускам ти я на ЛС

# 34
  • Мнения: 2 039
Заради страх от алергии (и дълго робуване на прахосмукачка и тупалка, за прането да не говорим.. Joy) килим нямам ни един. Само ламинат - чистя се за минути цялата къща.Simple Smile
За детко обаче - да играе, имаме нещо като юрганче - пачуърк.
Пере се в пералня, съхне бързо, тупа се, сгъва се (мога да си го прибера лесно).
Като попораснахме постелката започна да стои прибрана и мъника си я взема сам и постила или слага на куп под крачетата ( да епо дебело) и така играе на колене до дивана.
Пък и е ярко, весело и има "пътечки" за каране на коли.
Фен съм им на тези чудесии.
Ето ти сайт с такива работи: www.domoshar.com
Виж го, може да си направиш сама или да поръчаш(те работят с поръчка)
какви са цените на тези одеала?

Какви са наистина цените,атр мама???Наистина много ми хареса идеята,направо... newsm03

# 35
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Здравей LEI,

Цената зависи от модела и размера, а те зависят от теб и избора ти.
Посети www.domoshar.com, разгледай нещата и през формата за контакти или на телефона в "контакти", попитай колко би струвало това което искаш.
Пачуъркът е изработен по класическата хилядолетна технология, а не просто събрани парчета плат. Същия какъвто е и в САЩ. Фин, подсилен и естествен.
С радост ще го изработим за теб и по твой вкус.
Да. Пачуърка от сайта го изработвам аз, ръчно, с малка помощ от екипа ми. Simple Smile



# 36
  • Бургас
  • Мнения: 3 077
Ние поръчахме детско килимче в Домко. Имат много хубав каталог с богат избор. Размерът ако не се лъжа бе 110/170 или 120/180, а цената 281 лв. Били белгийски и противоалергични (не задържали прах). Още не е пристигнал-чакам го към 10-ти май.

# 37
  • Мнения: 5 500
Ние поръчахме детско килимче в Домко. Имат много хубав каталог с богат избор. Размерът ако не се лъжа бе 110/170 или 120/180, а цената 281 лв. Били белгийски и противоалергични (не задържали прах).
120/180 холандски от сайта посочен от Малена са 310 лв, много хубав плътен, прекрасен, ще поръчвам аз, а може и по-големия размер 140/200, 410 лв. Не съм решила още кой ще е от двата, но със сигурност ще е такъв. Ще преговаряме с мъжа ми щото като го заведох да ги види хареса нещо дето изобщо не съм очаквала  Thinking и ще мисля.

# 38
  • Варна
  • Мнения: 4 295
Malenna,може ли на лични да ми пуснеш адреса на магазина ви,че се заинтригувах! Simple Smile

# 39
  • Мнения: 4 422
Маруля би ли ми казала къде го поръчваш,че на мен много ми хареса....И аз искам да видя детските..
Благодаря!

# 40
  • Мнения: 5 500
Маруля би ли ми казала къде го поръчваш,че на мен много ми хареса....И аз искам да видя детските..
Благодаря!
Ще ти пиша на лични.

Общи условия

Активация на акаунт