Аз обичам България

  • 35 508
  • 248
  •   1
Отговори
# 165
  • До морето
  • Мнения: 7 042
Не, нищо не са обяснили. Уж беше само за 2 предавания, но станаха 5 или 6.

# 166
  • Мнения: 13 184
Спукахме се да мрънкаме, може би затова.
На мен ми допада Юлиян, знае много, див е, но не ми пречи.
Видях водещата - като момиченце е, мислех я за по-възрастна.

# 167
  • Мнения: 5 819
Спукахме се да мрънкаме, може би затова.
На мен ми допада Юлиян, знае много, див е, но не ми пречи.
Видях водещата - като момиченце е, мислех я за по-възрастна.


   Юлиян повече го харесван от Иван. Иван е един слабоумен и глупав. Юлиян е много умен и интелигентен. Възхищавам се на Юлиян откъде вади тези знания. Да, много е буен, нервен и крещи, това не харесвам в него.

# 168
  • Мнения: 3 114
Юлиан: Ласкин не става за ”Аз обичам България"

http://life.dir.bg/news.php?id=25975678&nt=5

# 169
  • София
  • Мнения: 30 107
т.е. Юлиан няма да се връща в предаването.

Последна редакция: чт, 29 юни 2017, 14:37 от missence

# 170
  • До морето
  • Мнения: 7 042
След тези думи и да иска, няма да се върне. Пак си затвърди репутацията на пълен г*з, а тъкмо беше започнал да ми липсва.

# 171
  • Мнения: 3 938
Може Юлиан да е с огромно его, но последната игра с водата беше адски глупава. Той си каза, че не му е приятно да го мокрят с вода, особено като няма възможност той сам да се спаси, а трябва да разчита на отбора.
Дано я премахнат окончателно, както и играта с буквите, безмислени са.

# 172
  • До морето
  • Мнения: 7 042
За играта може и да е прав, аз май не съм я гледала точно тази с давенето, но изказването му за Ласкин  не му отива. Много по - достойно щеше да е да каже, че се справя добре или нищо да не казва.

# 173
  • Мнения: 19 687
Ама той наистина не се справя  Embarassed

# 174
  • Мнения: 7 847
Иван понякога е вулгарен , но поне искрен Всички подсачат като назове нещата с истинските им имена. Точно за това го харесвам.  Ако ще има други сезони искам Ласкин си остане капитан на отбора.
Юлиан го гледах при Венета, даже не го догледах - не го търпя този тип. То бива его, бива , чак толкоз не бива. ooooh!
Унижавали го като давели.... Голямо неудобство. Да, така е - това с давенето е простотия, обаче чак пък унижение. По скоро хляб и зрелища, но не и за без пари.
И когато не си съгласен с нещо и си тръгваш, още по- грозно е да плюеш наследниците си.

# 175
  • Мнения: 7 013
Иван понякога е вулгарен , но поне искрен Всички подсачат като назове нещата с истинските им имена. Точно за това го харесвам.  Ако ще има други сезони искам Ласкин си остане капитан на отбора.
Юлиан го гледах при Венета, даже не го догледах - не го търпя този тип. То бива его, бива , чак толкоз не бива. ooooh!
Унижавали го като давели.... Голямо неудобство. Да, така е - това с давенето е простотия, обаче чак пък унижение. По скоро хляб и зрелища, но не и за без пари.
И когато не си съгласен с нещо и си тръгваш, още по- грозно е да плюеш наследниците си.

Нямам какво да добавя  Peace

# 176
  • София
  • Мнения: 30 107
Ще има ли нов сезон на предаването? Сега дават повторения по Нова ТВ.

# 177
  • Мнения: 784
Ще има ли нова тема,за предаването, което започва по бТВ? Аз обичам България! ?

# 178
  • Мнения: 13 243
Никой ли не гледа.
Сърчаджиева не произнася добре думите.

# 179
  • Мнения: 784
Добре започна! Хубаво предаване! Дори се чудя , защо имаше такава дълга пауза!

Общи условия

Активация на акаунт