speshno e!

  • 2 561
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 356
Два-три дни след като родиш ти идва кърмата.

И при мен тогава дойде.Но коластра започва да се отделя 1-2 месеца преди да родиш.Просто зърната ти сълзят със жълтеникава течност.Поне при мен така беше.

# 16
  • Мнения: 3 042
Два-три дни след като родиш ти идва кърмата.
И при мен тогава дойде.

 Peace
Преди ражданията и коластра не ми е текла. Но при всички е различно.

# 17
Ами на мен ми тръгна коластрата сега в 4 месец  Embarassed но питах лекарката си и тя ми каза че при всеки е различно зависи си от организма.

# 18
  • Мнения: 1 288
Приятелката ти може да посети и ендокринолог. Възможно е да е получила хормонално нарушение. Завишено ниво на хормона пролактин може да подейства по този начин. Успех Peace
и аз мисля, че е хормонален дисбаланс. непременно да отиде на гинеколог, ендокринолог или мамолог. най-вероятно хапчетата, които е пила да не са били предписани от лекар и да не се подходящи за нея. и въобще е много грешно пиенето на хапчета да става само с купуването им от аптеката, без консултация преди това.

# 19
  • Мнения: 1 370
2 дни след като родих с невероятни мъки, едвам успях да изцедя 3-4 капки коластра. Седмица по-късно се събудих, цялата потънала в кърма. 20 дни след това нямаше и помен от нея, за съжаление. Наистина при всеки е различно

# 20
  • Мнения: 1 410
Сигурно е хормонално. Трябва да ходи на лекар веднага. Най-вероятно не е бременна.

# 21
  • Мнения: 670
На втория ден след раждането ми слезе кърмата..

# 22
  • Мнения: 3 089
за случая с приятелката - от 5-6 години около цикъл при мен започвше сълзене на гърдите - особено ако стисна зърното. тогава док. казва, че съм о.к. и след време ще имам много кърма, защото нивото на хормона е високо. иначе хормонален дисбаланс не съм имала.
по време на бременност - коластра имах още от 4-ти месец.
след раждането - къмата ми слезе почти веднага, а бях секцио. веднага след реанимация опитах да се изцедя с помпата и 'изкарах' около 20 мл. на 3-я ден цедях вече по 70-80 мл. беше просто кошмар да регулирам кърмата. дори сега понякога през нощта се събуждам в локва. но по-рядко, слава богу.
сегане знам как ще е - още нямам цикъл, а детето е почти на  месеца.

Общи условия

Активация на акаунт