наближава първи юни

  • 7 355
  • 156
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 4 866
аз най-вероятно (по обясними причини) ще съм тук:
http://bikerz.netissat.bg/viewtopic.php?p=20124&highlight=#20124

нещо друго планира ли се?

# 1
  • sofia
  • Мнения: 7 477
аз най-вероятно (по обясними причини) ще съм тук:
http://bikerz.netissat.bg/viewtopic.php?p=20124&highlight=#20124

нещо друго планира ли се?

нищо не разбрах Embarassed

# 2
  • София
  • Мнения: 4 866
ето по-кратко и по-ясно:
"да направим купон на хлапетата за 1 юни. Бяхме им обещали да направим барбекю и да купонясаме заедно. Ще изместим датата на веселбата на 3 юни, защото 1-и е работен ден.
Та ще купим нужните такъми за барбекюто, демек хапване и пийване (ама само безалкохолно!!!  ), а ако сме събрали достатъчно пари, защо не и персонални подаръци, както беше за Коледа!
А сега добрите новини: Бараби Блус Бенд ще свирят на купона, безплатно!!!   
А Емо (emilkost), чрез човека, с който работи е осигурил безплатно озвучаване за концерта!!!"

става дума за доганово   

# 3
  • sofia
  • Мнения: 7 477
ето по-кратко и по-ясно:
"да направим купон на хлапетата за 1 юни. Бяхме им обещали да направим барбекю и да купонясаме заедно. Ще изместим датата на веселбата на 3 юни, защото 1-и е работен ден.
Та ще купим нужните такъми за барбекюто, демек хапване и пийване (ама само безалкохолно!!!  ), а ако сме събрали достатъчно пари, защо не и персонални подаръци, както беше за Коледа!
А сега добрите новини: Бараби Блус Бенд ще свирят на купона, безплатно!!!   
А Емо (emilkost), чрез човека, с който работи е осигурил безплатно озвучаване за концерта!!!"

става дума за доганово   
[/quote
разбрах,но за сега нищо не знам Wink

# 4
  • София
  • Мнения: 39 761
Идеята не е лоша. Децата ще се радват. Но трябва да се провери в Доганово. Около тези дати се появяват и други, които се опитват да помагат на децата.
Нашият пикник го бяхме отложили малко във времето, защото май пожарникарите им бяха правили пикник.
Така, че вижте в дома къде и какво ще правят около 1ви.

А Толева от у-щето за деца с нарушено зрение в Надежда мислеше за Базар, защото те щели да рисуват Simple Smile

# 5
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Идеята не е лоша. Децата ще се радват. Но трябва да се провери в Доганово. Около тези дати се появяват и други, които се опитват да помагат на децата.
Нашият пикник го бяхме отложили малко във времето, защото май пожарникарите им бяха правили пикник.
Така, че вижте в дома къде и какво ще правят около 1ви.

А Толева от у-щето за деца с нарушено зрение в Надежда мислеше за Базар, защото те щели да рисуват Simple Smile

Ние около 1 юни не сме планували нищо сигурно.Знам,че ще ни поканят поне от 3-4 места и ще видимкак ще се пръснем.

Аз лично бих отишла на 3 в Доганово,що да пропускам купона smile3534

Освен това поканата за МЕДВЕН е в сила Wink
Танче,Нека рисуват в Надежда,няма лошо,но пак базар да им правим newsm78Нещо много ша съ набръчкаме,а Crazy

# 6
  • Мнения: 4 195
Роси мисли по бързо програма де, но на 3-ти ако ще ходиш в Доганово - брой мен и Виктор сто процента, ако съм без кола обаче ще ни приютиш ли в твоята newsm78

# 7
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Роси мисли по бързо програма де, но на 3-ти ако ще ходиш в Доганово - брой мен и Виктор сто процента, ако съм без кола обаче ще ни приютиш ли в твоята newsm78

Тържеството в Доганово е на 4 юни

е,как  HugСтига да ходя защото още със сигурност нищо не знам Wink

# 8
  • Мнения: 1 493
А някой "самотен моторист" няма ли да се намери за мен ? И аз съм навита, но не знам как да стигна до там ! Падам си по моторите, не по мотористите !  Party

# 9
  • София
  • Мнения: 39 761
Ефро за Доганово ли? Ако никой не се смили ни закара мое са отиде с парашутка.

# 10
  • Мнения: 1 493
Като няма риба и ракът е риба ! Ама поне да е лангуста !  Party

# 11
  • Мнения: 1 770
Ако аз ходим, ке ви вземем на стоп  Hug Неам си мотор, ама пак съм моторизирана.  car003 Ефи, и аз си падам мноо по моторите. Кефят ме на макс.

# 12
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Ако аз ходим, ке ви вземем на стоп  Hug Неам си мотор, ама пак съм моторизирана.  car003 Ефи, и аз си падам мноо по моторите. Кефят ме на макс.

ей ,кви моторджиики са се навъдили тукааааааа Party

# 13
  • Мнения: 1 770
Ако аз ходим, ке ви вземем на стоп  Hug Неам си мотор, ама пак съм моторизирана.  car003 Ефи, и аз си падам мноо по моторите. Кефят ме на макс.

ей ,кви моторджиики са се навъдили тукааааааа Party

 smile3540 tooth

# 14
  • София
  • Мнения: 39 761
Аммм, аз отдавна не съм ходила до Доганово. Тъй, че съм мноо навита, и на мотор, и на кола Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт