Идеи за стартиране и развитие на бизнес 24

  • 138 633
  • 752
  •   1
Отговори
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 416

Sign Exclamation За въпроси относно откриване на детски парти център и магазин за дрехи втора употреба, моля прочетете предишните теми!

Sign Exclamation Библиотека

# 1
  • Мнения: 2 190
Alena,

благодаря за темата.
В петък бях на нещо като семинар за start-up-и.
Имаше представяне на 5 фирми на млади хора и 4 от тях бяха свързани със змеделието (даже и ИТ продуктите пак бяха за фермите). Това учуди всички.

# 2
  • София
  • Мнения: 618
Да пожелая успешни бизнес начинания на всички!

# 3
# 4
  • Мнения: 55
Alena,

благодаря за темата.
В петък бях на нещо като семинар за start-up-и.
Имаше представяне на 5 фирми на млади хора и 4 от тях бяха свързани със змеделието (даже и ИТ продуктите пак бяха за фермите). Това учуди всички.
Мисля, че ще е чудесно, ако споделиш новини от семинара. Предполагам за много хора ще бъде интересно да научат както за тези фирми, така и това, което теб те е впечатлило!
 Simple Smile

# 5
# 6
  • Мнения: 2 683
Благодаря за новата тема. Много успешни бизнес начинания и идеи на всички!

# 7
# 8
  • Sofia
  • Мнения: 3 972
Alena,

благодаря за темата.
В петък бях на нещо като семинар за start-up-и.
Имаше представяне на 5 фирми на млади хора и 4 от тях бяха свързани със змеделието (даже и ИТ продуктите пак бяха за фермите). Това учуди всички.

Вероятно заради еврофондовете. Не подценявайте земеделието - тепърва ще се развива сектора.

# 9
  • Мнения: 558
Здравейте,скоро ми предстои откриване на магазин,но все още има няколко неща,които не са ми ясни.Някой знае ли къде мога да направя консултация по търговско право?

# 10
  • Балчик
  • Мнения: 731
Здравейте,скоро ми предстои откриване на магазин,но все още има няколко неща,които не са ми ясни.Някой знае ли къде мога да направя консултация по търговско право?
Е чак консултация по търговско право... питайте тук , все ще помогнем , обаче на първо време споделете дейността на магазина.

# 11
  • Мнения: 558
Магазинчето е за масова бижутерия.
Смятам обаче да си правя ръчно изработени диадеми и материалите са от Китай.На етикетите за произход какво точно трябва да пише в този случай?

# 12
  • Балчик
  • Мнения: 731
Магазинчето е за масова бижутерия.
Смятам обаче да си правя ръчно изработени диадеми и материалите са от Китай.На етикетите за произход какво точно трябва да пише в този случай?

На етикета посочвате производителя на продукта , т.е. - Вие

# 13
  • Мнения: 558
Добре де,ами ако си правя и гривни,обеци и други бижута ,какво трябва да пише,ако материалите са от Китай.Произход Китай,произведено от името на моята фирма ли?

# 14
  • here and now
  • Мнения: 4 012
Добре де, ако част от материалите са немски, друга китайски, а трета испански какво бихте написали?

спондж боб е права, пишете си вашата фирма като производител. Вие не препродавате готов продукт, а го прозивеждате. Мен по скоро би ме притеснил състава на продуктите и тяхната безопасност. 

Общи условия

Активация на акаунт