СТОЙНОСТИ НА ЧГХ - тема 7

  • 74 999
  • 806
  •   1
Отговори
# 675
  • София
  • Мнения: 1 480
Повтори след 48часа. Една единствена стойност, освен че е положителна, нищо друго не значи. Може имплантирането да е било малко по-късно. Пусни и прогестерон.

# 676
  • Мнения: 146
На мен ми изглежда нормално. Аз на 9ти ден след трансфер, което съответства на 14 дни след овулация имах ЧХГ 67. Ще се наложи да повториш. Успех!

# 677
  • Мнения: 582
На мен ми изглежда нормално. Аз на 9ти ден след трансфер, което съответства на 14 дни след овулация имах ЧХГ 67. Ще се наложи да повториш. Успех!
Благодаря, а при теб разви ли се бременност след това?
Иначе е ясно че ще повтарям, но все пак исках да чуя още мнения.

# 678
  • Мнения: 146
Разви се, да. Вече съм в последния триместър.

# 679
  • Мнения: 582
Разви се, да. Вече съм в последния триместър.

Страхотно, лека до края ! Надявам се и аз да имам твоя късмет!

# 680
  • Мнения: 5 468
Здравейте, днес ми е 15ти ден от овулация и 15 от датата на инсеминация. Кръвния ми тест показва 70. Нисичко ли е много според вас? Чакам лекарката да ми звънне, но до тогава не знам какво да мисля.

Стойността си е съвсем нормална за 15 дни след овулация. Ти колко мислиш, че трябва да е?

# 681
  • Мнения: 582
Здравейте, днес ми е 15ти ден от овулация и 15 от датата на инсеминация. Кръвния ми тест показва 70. Нисичко ли е много според вас? Чакам лекарката да ми звънне, но до тогава не знам какво да мисля.

Стойността си е съвсем нормална за 15 дни след овулация. Ти колко мислиш, че трябва да е?
Ами четейки тук останах с впечатлението, че е ниска за този ден.  Повечето момичета пишат за 200 и нагоре.  Confused

# 682
  • София
  • Мнения: 7 645
Едно време като забременях, тъй като всичко беше следено и таймирано с клостил, имах чхг 94 на 12-ти ден след О.

След трансфер е друго определено, на 8-ми ден от трансфер на 5 дневно имах чхг 86 (въпреки че вървеше чудно чхг, бременността приключи след две седмици за съжаление)

Стойността 70 на 15-ти ден от инсе е положителна. Всеки отделя различно чхг, при някои жени стойностите са по-ниски от при други.
Нищо не отписвай докато не повториш.
Знам че вътрешно четеш и сравняваш, но недей.

При трансфера ми на 12-ти ден моята стойност беше по-висока от на друга жена, която имаше близнаци.
Сравняването не е грам показателно.
Изчакай и пожелавам късмет и успех!!

# 683
  • Мнения: 582
Едно време като забременях, тъй като всичко беше следено и таймирано с клостил, имах чхг 94 на 12-ти ден след О.

След трансфер е друго определено, на 8-ми ден от трансфер на 5 дневно имах чхг 86 (въпреки че вървеше чудно чхг, бременността приключи след две седмици за съжаление)

Стойността 70 на 15-ти ден от инсе е положителна. Всеки отделя различно чхг, при някои жени стойностите са по-ниски от при други.
Нищо не отписвай докато не повториш.
Знам че вътрешно четеш и сравняваш, но недей.

При трансфера ми на 12-ти ден моята стойност беше по-висока от на друга жена, която имаше близнаци.
Сравняването не е грам показателно.
Изчакай и пожелавам късмет и успех!!
Благодаря за успокоението и милите думи Kissing Heart. Ще изчакам и следващия тест. Остава ми да се моля и да се надявам.

# 684
  • София
  • Мнения: 283
Чудесен резултат! Пуснете пак след 48 часа и вижте дали се удвоява! Това е важно ЧХГ-то да расте!Честито и само положителни емоции!

# 685
  • Мнения: 582
Чудесен резултат! Пуснете пак след 48 часа и вижте дали се удвоява! Това е важно ЧХГ-то да расте!Честито и само положителни емоции!
Благодаря Kissing Heart.

# 686
  • Мнения: 4
Момичета искам съвет. По изчисления съм 7г.с. - последен цикъл 08,08,2017, ЧХГ 885, след 48ч. е 1215. Съмнения за извънматочна. Какво да правя?!

# 687
  • София
  • Мнения: 7 645
Трябва да повториш както и да отидеш на преглед, по принцип след 1000, ЧХГ започва да не се удвоява точно на 48ч.
Щом вече твоето е над 1000, във всеки кабинет с по-добър ехограф ще се фиксира дали бременността е маточна.
При мен на малко под 1000 се видя в матката.

# 688
  • Мнения: 4
А ЧХГ не е ли ниско за 7г.с.? И в допълнение преди седмица имах болки с кръвоизлив със съсирек еднократно. От тогава нямам оплаквания...

# 689
  • София
  • Мнения: 7 645
za 7-ма г.с. определено е много малка стойността, ти ходила ли си на преглед?

Общи условия

Активация на акаунт