Avon VII

  • 11 059
  • 283
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 5 828

Мисля да си поръчам маската за лице с мед и мляко и подхранващото мляко 2 v 1.Доволни ли сте от тях?


Серията с мед е нова   Grinning  аз съм ползвала старата преди доста време и бях доволна, мирише хубаво   Grinning

# 46
  • Мнения: 410
Да похваля Hydrafirming Lift дневен крем.
С предната поръчка ми бяха дали мостра. Останах доволна. Мног е икономичен, пред вид че е за суха кожа и моята наистина си е суха.
Само пише да се избягват очите и клепачите. Ами вие как се мажете? Аз слагам на пръстите и масажирам цялото лице.
И още, кое се слага първо: крем за около очи, т.е. за клепачи?!, или крема за лицето?
Сега смятам да си поръчам Hydrafirming SPF6, нощен. каква ли е разликата с Lift? Освен цвета на кутийката ( по-тъмничко синьо? Laughing)

И как да разбера че тази серия е добре за 32 г, а не е за 25, напр. На другите пише, но и цените им са двойни!

Иначе от др. продукти, имаше преди основа и топ за лак 2 в 1 беше супер, но я спряха. Сега трябва 2 продукта да си купиш!
Спиралите им не ми харесват.
Сенки стикове имам, ОК са.
От червилата, от по-скъпите съм ползвала и са ми харесвали.

# 47
  • Мнения: 277
Да похваля Hydrafirming Lift дневен крем.
С предната поръчка ми бяха дали мостра. Останах доволна. Мног е икономичен, пред вид че е за суха кожа и моята наистина си е суха.
Само пише да се избягват очите и клепачите. Ами вие как се мажете? Аз слагам на пръстите и масажирам цялото лице.
И още, кое се слага първо: крем за около очи, т.е. за клепачи?!, или крема за лицето?
Сега смятам да си поръчам Hydrafirming SPF6, нощен. каква ли е разликата с Lift? Освен цвета на кутийката ( по-тъмничко синьо? Laughing)

И как да разбера че тази серия е добре за 32 г, а не е за 25, напр. На другите пише, но и цените им са двойни!

Мариета, слагаш първо крема за около очи, после като слагаш този за лице дори и да попадне нещо от него в тази зона - другият крем един вид я предпазва. Hydrofirming Lift е с лифтинг-ефект - изпъване и повдигане на кожата - и е против бръчки. Другият - Bio6 - е с по-засилена хидратираща функция, като също обаче има стягащ ефект.

Виж това - за коя възраст е подходящ - и аз щях да питам. Една клиентка на 24 г. също много го е харесала от мострата, която й дадох. Но се притеснява дали не е твърде млада за него /имам предвид този с лифтинг-ефекта/. Какво да я посъветвам? Как мислите вие? Притеснява се да не се получи обратен ефект и да не си увреди кожата  newsm78

# 48
  • Мнения: 35 949
нещо "Лифт" е с най-долна граница 30 г., по-добре след 35 г.

# 49
  • Мнения: 398
[ author=Marietta link=topic=95331.msg1681376#msg1681376 date=1146223783]
Да похваля Hydrafirming Lift дневен крем.
С предната поръчка ми бяха дали мостра. Останах доволна. Мног е икономичен, пред вид че е за суха кожа и моята наистина си е суха.
Само пише да се избягват очите и клепачите. Ами вие как се мажете? Аз слагам на пръстите и масажирам цялото лице.
И още, кое се слага първо: крем за около очи, т.е. за клепачи?!, или крема за лицето?
Сега смятам да си поръчам Hydrafirming SPF6, нощен. каква ли е разликата с Lift? Освен цвета на кутийката ( по-тъмничко синьо? Laughing)

И как да разбера че тази серия е добре за 32 г, а не е за 25, напр. На другите пише, но и цените им са двойни!

Иначе от др. продукти, имаше преди основа и топ за лак 2 в 1 беше супер, но я спряха. Сега трябва 2 продукта да си купиш!
Спиралите им не ми харесват.
Сенки стикове имам, ОК са.
От червилата, от по-скъпите съм ползвала и са ми харесвали.

[/quote]

Да имате впредвид че кремовете за около очи не винаги стават и за клепачи - трябва изрично да е упоменато Naughty

# 50
  • Бургас
  • Мнения: 5 910
аз пък зная, че геловете може да се нанасят и на горен клепач, а кремовете - не

# 51
  • София
  • Мнения: 5 828
Какво ще кажете за това: http://www.murkina.spb.ru/06_2006_4.html
и това: http://www.feliz.ru/gallery/displayimage.php?album=28&pos=37
не си ли приличат, а  newsm78

# 52
  • Мнения: 1 645
В какъв смисъл newsm78

# 53
  • Мнения: 3 835

Нечии търговски шпионаж е по-добър!
Или производителят играе двойна игра - както на времето ние с оръжието за Иран и Ирак!

Последна редакция: сб, 29 апр 2006, 00:10 от Стики

# 54
  • Варна
  • Мнения: 11 340
При нас пък се пуска в сряда и пристига чак следващия петък. Да знаеш, винаги има и по-зле  Wink Mr. Green

Вярно сте по-зле! Hug

Amidala, не само си приличат, ами направо са си едно към едно!

# 55
  • Бургас
  • Мнения: 5 910
Момичета мога ли да ви попитам кога са датите за пускане на поръчки по новия каталог.кампания 6.някой знае ли

За Пловдив е 26. 04., ама по интернет може до неделя да се пусне. Всъщност не знам дали за всички зони в Пловдив е така, аз съм 013.
Втора поръчка: 10. 05.


Чоки, не ги жали толкова. Вторъ поръчка ще дават хората на 10, а ние още няма да сме си взели даже първа  Cry, живи да ни уревеш.


а бижутата че са еднакви то ясно ... то ни едните, ни другите са производители. Проявили са вкус при избора  Laughing. Трябва обаче да се признае, че Орифлейм не държат толкова високи цени на китайските стоки за сметка на техните собствени, а при Ейвън е обратно и .... абе не съм склонна да давам много парички за стоки от типа "всичко за левче"

# 56
  • Мнения: 2 596

Хе-хе, естествено, че нито едните, нито другите са производители. Аз си ги купих същите бижута преди да се появят в каталога на Ейвън от Парайра на договарянето на двойно по-ниска цена.

# 57
  • Мнения: 35 949

 hahaha
да не мислиш, че само тези им продукти са еднакви  hahaha
има куп неща, които се появаяват в един и същ месец/кампания или най-късно в последващ  Mr. Green
при козметиката по-трудно се хващат, но вещи ...

# 58
ТАЗИ КОЗМЕТИКА Е ПЪЛЕН БОКЛУК!НИщО СВЯСТНО НЯМАТ.

# 59
  • Мнения: 870
ТАЗИ КОЗМЕТИКА Е ПЪЛЕН БОКЛУК!НИщО СВЯСТНО НЯМАТ.

Разбрахме вече за мнението ти в другата тема с черния списък, това едва ли ще накара хората които ползват тази козметика да спрат да я ползват... Пък и на мнения без обосновка не вярваме много...

Общи условия

Активация на акаунт