The Walking Dead - 20

  • 62 652
  • 739
  •   1
Отговори
# 735
  • BG
  • Мнения: 4 456
Нищо интересно нямаше този еп, малко затишие пред буря
Скрит текст:
четох, че Дарил и двете патки ще направят някаква глупост (  това в коментарите под промото за сл. еп., тъй че не знам колко  е вярно) и ще разпръснат зомбитата, така ще освободят заклещените вътре спасители, които ще поотупат Александрия сериозно. Рик защо отиде при онези боклуци, пълна глупост.
Не искам Морган да умира, по-добре Джизъса.

# 736
  • Мнения: 5 741
Рейтинга този сезон никак не е добър, със зор събират 10 милиона.

Хех, 90% от шоутата се молят за такъв рейтинг Wink
Имай предвид, че това е все пак жанров сериал и е с категория и тече 8 сезон.
  Като сравниш 18 милиона от старите сезони със сегашните 10, спада си е сериозен. Но, да все пак говорим за 8 сезон, нормално е да има спад.

# 737
  • Мнения: 31 647
Нищо интересно нямаше този еп, малко затишие пред буря
Скрит текст:
четох, че Дарил и двете патки ще направят някаква глупост (  това в коментарите под промото за сл. еп., тъй че не знам колко  е вярно) и ще разпръснат зомбитата, така ще освободят заклещените вътре спасители, които ще поотупат Александрия сериозно. Рик защо отиде при онези боклуци, пълна глупост.
Не искам Морган да умира, по-добре Джизъса.

Силно се надявам да е грешно инфо. Голяма излагация ще бъде и Дарил направо ще ми падне в очите.
И на мен ми хареса Маги какво направи с Грегъри.
А онзи дългокосия трябваше да го застреля за да даде на другите да разберат, че шега не бива с нея.

# 738
  • BG
  • Мнения: 4 456
Aз не знам защо го пазят толкова дългокосия, той е супер нагъл и е основната причина за смъртта на онова момче от Кралството, поне него задължително трябваше да го убият за възмездие. Още от началото на сезона наблягат на това, че Деръл действа импулсивно, тъй  че аз няма да се учудя. Маги нещо и тя не знае какво да прави, все слуша този задръстен Джийзъс, Карл, и той що тръгна след онзи, голям хаос, голяма липса на логика този еп.

# 739
  • София
  • Мнения: 27 157
Заповядайте в новата тема Simple Smile

http://old.bg-mamma.com/?topic=1008191;topicrefid=19

Общи условия

Активация на акаунт