За пушачите.По колко пушите на ден?

  • 10 047
  • 54
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 892
На мен ми е чудно как пушите вкъщи на закрито? Не ви ли е неприятно? Не пречите ли на близките/децата си? Аз явно съм развила пълна непоносимост към цигари вече Mr. Green За нищо на света не бих търпяла някой да ми пуши на главата. Ако вляза в такси и шофьорът пуши или е задимено слизам директно без обяснения.

Последна редакция: чт, 24 ное 2016, 01:08 от Eva111

# 31
  • Мнения: 3 118
Не знам колко, може би две на ден втора ръка. Нали е забранено да се пуши във всички сгради, и от спирката до офиса няколко пресечки много народ пуши докато върви по тротоара. Много е неприятно, накрая започвам да кашлям вече. На връщане от офиса до спирката - същата работа. Нямам търпение вече да забранят и пушенето по тротоарите. Писна ми да вдишвам чужд пушек.

# 32
  • Мнения: 3 819
Когато е топло времето, пушим на тиферич.
Зимата пушим в кухнята, която е отделена от хола и трапезарията.
В трапезарията се пуши само, когато имаме гости пушачи.
Няма на кого да преча, защото и мъжът ми е пушач, а и нямаме деца все още.
Познавайки се, мисля, че като се появят децата, ще спра цигарите напълно.

# 33
  • Сф
  • Мнения: 10 641
Пуша от доста ранна възраст.Преди по кутия, а от 3 години по 10 цигари на ден, сутрин.Не ми пречат.Като съм ядосана или на купон стигам кутията пак че и отгоре.Пушим в кухнята само и е все отворен прозореца дори и сега.Имам доста здравословни проблеми- не от цигарите, тъй че те са ми най- малкия проблем!
Много се дразня ако някой ми дава наставления как и защо да не пуша.Гледам да не преча.По улици и спирки не пуша или ако се случи се дърпам настрани.

# 34
  • Мнения: 14 486
Не знам колко, може би две на ден втора ръка. Нали е забранено да се пуши във всички сгради, и от спирката до офиса няколко пресечки много народ пуши докато върви по тротоара. Много е неприятно, накрая започвам да кашлям вече. На връщане от офиса до спирката - същата работа. Нямам търпение вече да забранят и пушенето по тротоарите. Писна ми да вдишвам чужд пушек.

И аз така. Че ми бяха изгорили и едно палто...

# 35
  • София
  • Мнения: 11 477
Една кутия ми стига за 2 - 3 дни. Пуша сутрин преди работа и в почивките - 4 - 5 цигари за деня. Вечер - до 3 цигари. Преди и аз пушех по кутия, че и повече. Сега ми се вижда много.

# 36
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 204
Предполагам, че темата е за пушене на тютюн, само?

Щото има и други опции, които обаче подозирам, че са съставомерни. Всъщност, не съм сигурен. Комай подсъдно е притежанието, но не и употребата на алтернативи на тютютна.

При мен не е подсъдно притежанието за лична употреба. Но ако изпуша "една кутия" трева...

# 37
  • тук-там
  • Мнения: 4 269
..... и от спирката до офиса няколко пресечки много народ пуши докато върви по тротоара. Много е неприятно, накрая започвам да кашлям вече. На връщане от офиса до спирката - същата работа. Нямам търпение вече да забранят и пушенето по тротоарите. Писна ми да вдишвам чужд пушек.

Да не разводняваме темата, но...къде точно ще можем да пушим, след като станеш министър на здравеопазването. newsm78
Автобуса, с който се придвижваш,  бълва не по-малко вредни и миришещи субстанции. И те са чужд пушек, но някак си не ти пречат... Thinking
Не кашляш от пушещите....А от висенето по спирки! Peace  Най-вероятно и от миризмата на чесън в ГТ ти пада кръвното! Peace А, ти се чудиш от какво е....

# 38
  • Бургас
  • Мнения: 6 468
Преди пушех по кутия, понякога и повече.
Сега ги спирам и понякога не пуша хич, друг път по 1-2 цигари, понякога и 5-6, но не всеки ден, като ми е кеф само.
Каня се да приключа с тая напаст, но ... още не знам кога точно ще е.

# 39
  • София
  • Мнения: 1 175
От около 2 години пуша между 1 и 10 цигари на ден. Днес например се сетих да запаля първата едва в 16 ч. и нямах и желание за друга.
По кутия на ден съм пушила само в началото на студентските си години, като в част от тях имам 2 годишна пауза напълно без цигари. След това пак ги започнах, но в по-малки количества- около 10 бр. на ден. Спрях ги от раз за 8- годишен период, в който не мислех изобщо за тях и дори ме отвращаваха. Но... в един момент пак ми дойде желание да започна Simple Smile
Според мен кутия на ден е малко множко, но все пак донякъде приемливо. Майка ми години наред пушеше по 2 кутии на ден, което вече ми се струва прекалено.

# 40
  • София
  • Мнения: 5 198
Пуша средно 15 обикновенни цигари на ден. Пинякога кутия.
Но wild,сега даде чудесна идея да си купя тютюн Thinking

Само се чудя на себе си, защо ми трябваше пак да ги започвам след раждането? Първата ми мисъл като излязохме от родилното беше "сега ще запаля цигара!"
И ми беше гадна цигарата, но не аз инат...

Пп, нямах кърма, спряха ми я с хапчета по мед.причини.

# 41
  • Мнения: 12 662
Как  да е при нас - и моят мърмори.

# 42
  • Мнения: 46 492
Само се чудя на себе си, защо ми трябваше пак да ги започвам след раждането? Първата ми мисъл като излязохме от родилното беше "сега ще запаля цигара!"
В момента, в който ме преместиха от реанимацията в обикновена стая и ме раздвижиха се отправих с бодра крачка към балкона hahaha

# 43
  • София
  • Мнения: 28 474
Когато пушех, беше по около кутия и половина на ден.

# 44
  • Мнения: 148
Пуших почти 20 години, с няколко кратки отказвания. Почнах от две цигари на ден, постепенно стигнах до 5-6. Отказах ги за няколко месеца и когато ги започнах пак, в един момент се оказа, че пуша по 10. После пак ги отказах и на третото започване много бързо ги докарах до кутия на ден Grinning Сега не пуша от две години и не смея дори да дръпна, че нищо чудно да ги докарам до две кутии този път Grinning
Но като усещане за нещата - кутия на ден ми е била много. Натоварващо ми беше - и физически, и психически. Кефа от пушенето мога да си го взема с 5 до 10 цигари на ден. Изключвам излизането навън, защото с алкохол и приказка много ми вървят цигари Wink

Общи условия

Активация на акаунт