Прахосмукачка робот - 11

  • 147 354
  • 745
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 298
Аз го написах, ако може да смени в линка с така написано, че е по разбираемо.
На испански аз лично разбрах само цветовете Si и камера.

# 16
  • Русе
  • Мнения: 7 792
Езикът не ме притеснява. Ще го сменя когато мога. Въпросът е да хвана времето за редакция  Simple Smile

# 17
  • Мнения: 3
Повече от полезна, отказах се от този модел  bouquet
Видях в един от отзивите, че е някаква лимитирана амазонска серия, което означава, че ще има проблеми с поддръжката, ако нещо ми се наложи да сменям/оправям. Търсенето продължава. Искаше ми се "да хвана една за ушите" и да не се разправям много, особено ако има и оферта, но уви, ще трябва да проуча по-добре нещата. От това което четох, ще е добре да има две бази (не знам дали се казваше така точно) за да чисти повече от една стая наведнъж и отложен старт ( няма шанс докато децата са наоколо, ще съсипят горката машинка). Като заспят децата, ако не заспя преди тях, ще се поровя по-задълбочено.

Иначе в немския амазон има намалена тази https://www.amazon.de/gp/product/B00O1UNC0K/ref=ox_sc_act_image_ … id=A3JWKAKR8XB7XF. Не я видях сред моделите продавани в БГ. Някой дали има отзиви. Бих прочела отзивите в амазон, ама с немския съм скарана.

Благодаря KaPa MeJI за изчерпателната информация  Hug

Погледнах модела.
Разлики между по стари модели има в това, че на този от теб показания...основната четка отдолу представлява 2 гумени кръгли четки, няма косми, като при по - стари модели. Било помислено и по - въпроса да не се навъртат косми около колелата.
Този модел 871 е с един навигатор, а 880 е с 2, по - това се различавали (ако правилно съм разбрала). За това и 871 е по евтин. Т е. Може да погледнеш в бг сайт модела 880 и да се ориентираш.
Малко по тих от по - стари модели Румба, но по - шумен от ЛГ.
Видях и един клип с тест на тази Румба, изчисти един мръсен килим до блясък...
Все така хаотично се движел и блъскал, като по - старитв модели, но ефективно почиствал.
Дано съм била полезна.



Последна редакция: пт, 25 ное 2016, 20:23 от metli4ka

# 18
  • Мнения: 19 687
Аз се надявах на някое уникално намаление, ама нищо не видях, което да ми хване окото Sad

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 3 624
Ами ЛГ имаха оферта за 299 евро.Добре беше

# 20
  • Мнения: 26
Здравейте bouquet
  Изчетох всички теми и се спрях на робот ЛГ  Heart Eyes,има 10% намаление в Техмарт,от което смятам да се възползвам утре,обаче ще ми бъде полезно собствениците на ЛГ робот да споделят от къде пазаруват консумативите за тяхните роботчета,че аз порових в Алиекспрес и не видях да се предлагат там Thinking

# 21
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 010
В Алито има хепафилтър, друго не съм търсила, има в амазон, ибей, май робот център.

# 22
  • Мнения: 788
Благодаря за новата тема и за усилията.

¬естити придобивки на всички, които са си купили роботи наскоро. Смея да твърдя, че това е много добра инвестиция във вашето здраве и спестяване на време!

# 23
  • Мнения: 79
Благодаря за темата  bouquet !
И моето роботче пристигна! Neato Botvac™ Connected. Харесва ми, но още не сме се опознали. В домът ми има много килими и две стаи с рошави "шаги", деца , препятствия, прагове...
Пуснах го на уж чист дом и по средата на първата стая спря и "помоли " да му почистя контейнера... помислих , че не е в ред, но като отворих косми и фин прах... пълен кош. От къде ги взе, не знам.
Първият ден много пъти спираше и изписваше, да почистя четката , дори си помислих, че нещо не е в ред, но днес почисти почти целият дом без да спирам да го чистя. Чистя с мощна прахосмукачка Керхер и ММ се шокира колко боклук и косми събра. Много ми харесва, че е умна машинка, не се удря в нищо, напъхва се плътно в ъгъла и после отстъпва толкова, че да се обърне без да се докосне до нещо.  Чисти систематично и минава по няколко пъти през всяко местенце. Вчера не се разбра с една пътека с ресни и я смених. През лятото без килими ще е супер. Имам усещането, че рошавите килими го мъчат. Включва турбото и батерията свършва по- бързо. Като цяло съм много доволна и благодаря, че ме насочихте и ми помогнахте!  bouquet

# 24
  • Мнения: 762
Мариям, честита придобивка. Успокои ме  че съм се насочила към правилния избор ( само още малко да му падне цената). Много сладко си го разказала.

# 25
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 027
Мерси за темата!
Аз съм с ЛГ, но още не съм сменяла консумативи.

# 26
  • Мнения: 26
Благодаря за информацията за ЛГ,ако се наложи има от къде да се вземат консумативи,направи ми впечатление,че никой май още не е купувал нищо за своето ЛГ,а имаше една дама,чието роботче беше на две години.
 Дано и аз изкарам късмет с читава машинка,харесала съм си модела с доп.четка,защото имам каракачанка вкъщи Rolling Eyes,заради която махнахме всички килими и пътеки,надявам се с този робот да мога да си позоля някоя пътека,на която да не забравя шарките Laughing

 Аз имам една Агама вкъщи на две години,няма сили да изчисти,но я пускам от време на време да  подържа между чистенията,заради многото косми.Тя има моп отзад,но аз от началото й слагам мокра кърпичка,за да не си играя да мия оригиналния парцал/който дори не знам къде е вече/.Еми няма какво да искам повече от робот за 200лв. Grinning,по който не съм сменяла нищо,но е много шумен и досаден,постоянно се заклещва и спира,не може да е сам. Но сега харесах отзивите за ЛГ и мисля,че е време да взема нещо читаво Hug

Стискайте палци всичко да е наред и да се похваля с нов помощник bouquet

# 27
  • Мнения: 5 943
Здравейте!
Записвам се с пресни отзиви за роботче - ILIFE 5S - вчера го получих, пробвахме го вечерта и съм просто очарована от него  Heart Eyes Прави ми впечатление, че все скъпите роботи се обсъждат тук, но си мисля, че и отзиви за по-евтините ще са полезни, все пак има хора за всичко. Аз лично  не бих дала 700+ лева за подобна машинка, точно затова използвах едно страхотно намаление на ILIFE (благодарение на една много мила  съфорумка - HAPPY) и заедно с транспорта от Англия до тук ми се върза 215лв  Laughing
Та - стартирахме го снощи, изчисти стаята, която беше чистена предния ден с прахосмукачка - ами доста боклук събра, а привидно беше чисто. Движи се хаотично, но има и опции на дистанционното с движение по спирала и по линии, не сме го пробвали. Не сме пробвали и миещата му функция, аз лично нямам голяма вяра в нея, мисля си, че ще замазва, но ще видим. Засега това, което демонстрира роботчето на 1-во четене идеално ме устройва, а и котката го прие нормално  Laughing Само върви покрай него и му се чуди  Laughing
За паричките си машинката е просто идеална, пу-пу, дано не ми дава повод да се оплаквам тук  bouquet

# 28
  • Мнения: 5 003
След много чудене, спрях се на Браава Джет 240. Някой ползва ли този модел? От къде купувате sweeping and mopping pads?

# 29
  • Русе
  • Мнения: 7 792
 Май никой досега не се хвалил с този модел  newsm78
Аз взех обикновени микрофибърни кърпи. Гледах да са подобни на оригиналните.

Общи условия

Активация на акаунт