Проблем с взаимоотношенията заради здравословен проблем

  • 14 453
  • 137
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 2 792
Здравейте, преди около месец, месец и нещо се запознах едно момче, с което много си допаднахме. Излизахме доста, но тъй като аз имам здравословен проблем, който след големи обиколки по докторите все още не може да разрешим (става въпрос, че ми прилошава от време на време). И въпросът ми е следният, тъй като се случи миналата седмица да ми прилошее и той след това ми писа, че бил много плашлив и това. Според вас какво трябва да направя?

# 1
  • Мнения: 39 246
Отсвири го.

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 2 792
Ами аз след като написа това нито съм го виждала, нито чувала, но ми е много трудно.

# 3
  • out of space
  • Мнения: 8 572
Трудно ти е, че някакъв страхливец се е скрил под леглото или...?  Rolling Eyes

# 4
  • Мнения: 1 427
Мило момиче, не ти трябва такъв мишок  Peace
Ами той при първата трудност се плаши и бяга, та какво остава като сте семейство и имате деца?

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 2 792
Ери Lucky Happyness знам, че сте прави. На мен също ми стана много неприятно, защото аз това нещо не го бях крила и той го знаеше от самото начало. Но въпреки това беше много настоятелен да се виждаме излизаме, запознаме с родителите си (което ми беше супер странно, за такова кратко време). Другото, което ме изненада, е че ми каза, че лесно се депресирал (бил имал дежко детство) и после като станаха така нещата освен това и, че от нали се плашил нещо. А пък докато сме били заедно не ми е правило впечатление да има нещо различно в него. Държеше си се повече от добре.
Съжелявам, че ви занимавам с глупости, но ми се иска и друго мнение 

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 15 546
   Моляяя? Shocked

# 7
  • Мнения: 31 542
Мога само да ти кажа да не се занимаваш с глупости. Тоест с него.
Голяма мишка.

# 8
  • out of space
  • Мнения: 8 572
Ти припадаш, той се депресира и избягва проблемите....чудничко семейство ще сте си.

Не искаш ли да имаш до себе си един стабилен и отговорен човек, на когото да се опреш?! А не да бършеш сълзи по някакъв безполезен страхливец, който със себе си не може да се оправи.
....или го раздаваш майчинската нещо?  Wink

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 2 792
Ери така е, обаче аз вече не съм на 20, а и покрай тези проблеми си загубих доста от обкръжението и верно разрбрах, кои са ми истинските приятели. Но така както върви ще си остана стара мома  Rolling Eyes

# 10
  • Мнения: 1 196
Това значи ли ,че той те е оставил или просто е споделил,че е плашлив,един месец е малко време за да опознаеш човек. Мъжете много се стресират от болести,кръв и доктори... ,а уж биле силния пол. Няма как  някой да държи много на теб само за един месец. Според мен трябва да седнете да поговорите,че трудности в живота винаги ще има и дали му пречи това,че ти прилошава,както и ти си помисли дали ти пречи,това,че е плашлив.. Аз бих се видяла с него от чисто любопитство да го видя какво мисли...
Колкото здравословния проблем, не знам до къде си стигнала с лечението и каква е диагнозата,но ако не ти откриват нищо, има вероятност да е от нерви и на мен ми ставаше така,но след една година и малко хапчета се оправих...
Успех!!!

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 2 792
Ами мисля, че си ме остави. Защото последно, което му писах, е че съжелявам, че така се е получило и според него дали може да продължим да се виждаме и той тогава каза, че (предполагам, защото се е стреснал от нещата, все пак не е нещо приятно) бил говорил с някакъв доктор, които му казал, че състоянието му като не е стабилно и лесно се депресира и стресира не е хубаво да има такава връзка. И аз казах добре и до там.
AnnNikol, привили сме всевъзможни изследвания, кои каквото ни каже. Надявам се, скоро че ще изкарам някакъв късмет и всичко ще приключи.

# 12
  • Мнения: 1 196
Ами мисля, че си ме остави. Защото последно, което му писах, е че съжелявам, че така се е получило и според него дали може да продължим да се виждаме и той тогава каза, че (предполагам, защото се е стреснал от нещата, все пак не е нещо приятно) бил говорил с някакъв доктор, които му казал, че състоянието му като не е стабилно и лесно се депресира и стресира не е хубаво да има такава връзка. И аз казах добре и до там.
AnnNikol, привили сме всевъзможни изследвания, кои каквото ни каже. Надявам се, скоро че ще изкарам някакъв късмет и всичко ще приключи.
Кажи му на това момче,аз съм болна,но и ти си болен,мога да ти кажа,че психическото състояние по-трудно лечимо...,от колкото болежка.... Помисли си дали ти трябва такъв депресиращ мъж,ще трябва да си силна и опора за двама... А и ако мислиш и за в бъдеще,такъв човек не е подходящ да бъде баща...

# 13
  • Мнения: 8 795
Всички до тук ти говорят само алабализми и ти дават грешни съвети.
Сега ще чуеш и нещо не особено приятно, но прочети написаното, защото е от човек с много сериозни здравословни проблеми.
Когато започнахте да излизате с това момче и той пожела да те запознае с родителите ти, тоест да постави отношенията ви на по-сериозна основа, ти каза ли му за твоя здравословен проблем?
Ако не си, вината си е в теб най-напред. Длъжна си веднага да предупредиш някого, когато става въпрос за сериозни неща като евентуален партньор за семеен живот. Прикриването на такива проблеми поражда веднага мисълта, че става въпрос за нещо много сериозно и затова си мълчиш. Не го прави повече, бъди честна и веднага кажи истината такава, каквато е. А евентуалният кандидат ще реши как да постъпи. Щом доста хора са избягали, значи проблемът ти прави впечатление, не се ли досети?
Казвай винаги първа какво е положението при теб, така ще спечелиш поне уважението на тези мъже, пък може да се намери и някой с повече кураж от въпросния младеж.

# 14
  • Мнения: 1 196
Всички до тук ти говорят само алабализми и ти дават грешни съвети.
Сега ще чуеш и нещо не особено приятно, но прочети написаното, защото е от човек с много сериозни здравословни проблеми.
Когато започнахте да излизате с това момче и той пожела да те запознае с родителите ти, тоест да постави отношенията ви на по-сериозна основа, ти каза ли му за твоя здравословен проблем?
Ако не си, вината си е в теб най-напред. Длъжна си веднага да предупредиш някого, когато нещата опират до сериозни неща като евентуален партньор за семеен живот. Прикриването на такива проблеми поражда веднага мисълта, че става въпрос за нещо много сериозно и затова си мълчиш. Не го прави повече, бъди честна и веднага кажи истината такава, каквато е. А евентуалният кандидат ще реши как да постъпи. Щом доста хора са избягали, значи проблемът ти прави впечатление, не се ли досети?
Казвай винаги първа какво е положението при теб, така ще спечелиш поне уважението на тези мъже, пък може да се намери и някой с повече кураж от въпросния младеж.
Ън, не си права, от месец са заедно на първа среща не се говорят такива неща - един месец не е нищо, това със здравословните, проблеми са много лични неща, и мисля,че не трябва да се казват веднага, а като опознаеш човека..Въобще не са стигали на ниво, сериозно и запознанство с родители.. А и той не и е казал за депресиите...

Общи условия

Активация на акаунт