eMAG

  • 95 678
  • 763
  •   1
Отговори
# 465
  • Варна
  • Мнения: 10 788
Сега колко е доставката оттам, ако сумата е под 50 лв?

# 466
  • Мнения: 5 221
Сега колко е доставката оттам, ако сумата е под 50 лв?
Цената на доставката за следните продукти, предлагани от eMAG: гуми и джанти от подкатегория „Гуми и Джанти“ ще е 5 лв. за Поръчка, независимо от броя на гумите и/или джантите в нея и независимо от стойността на Поръчката.
Цената на доставката на стоки тип „едра бяла техника“, предлагани от eMAG в категория „Големи Електроуреди“, ще е 14.99 лв. за една Поръчка.
Цената на доставката на всички останали стоки, предлагани от eMAG на стойност под 50 лв. (с ДДС) ще е 4.99 лв.
https://emag.bg/info/dostavka-na-porachkite

# 467
  • Пловдив
  • Мнения: 40 699
Дали пускат оферти за намаление на маратонки?

# 468
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 670
Виждала съм да.

# 469
  • Мнения: 4 872
Дали пускат оферти за намаление на маратонки?
Точно от емаг взех за детето маратонки и съм страшно доволна от модела, качеството и цената, която беше с 20 лв надолу от останалите сайтове. Hands V

# 470
  • Мнения: 3 897
Повечето дрехи, обувки и аксесоари в Е Маг са налични и във Фешън Дейс. Все пак са едно Wink

# 471
  • Пловдив
  • Мнения: 40 699
Дали пускат оферти за намаление на маратонки?
Точно от емаг взех за детето маратонки и съм страшно доволна от модела, качеството и цената, която беше с 20 лв надолу от останалите сайтове. Hands V
М да...ама намалят все малки номера...Ще дебна  Grinning

# 472
  • Мнения: 4 872
38 взех за него. Спокойно мога да ги нося и аз, но  са ми големи Wink Успех!

# 473
  • Пловдив
  • Мнения: 40 699
38 взех за него. Спокойно мога да ги нося и аз, но  са ми големи Wink
Аз търся модели на Асикс за волейбол,бадминтон или хандбал.Имаме проблем с петите и такива модели трябва да са.

# 474
  • София
  • Мнения: 11 977
38 взех за него. Спокойно мога да ги нося и аз, но  са ми големи Wink
Аз търся модели на Асикс за волейбол,бадминтон или хандбал.Имаме проблем с петите и такива модели трябва да са.
Ако си от София, виж в аутлета на Асикс в Младост.

# 475
  • Пловдив
  • Мнения: 40 699
38 взех за него. Спокойно мога да ги нося и аз, но  са ми големи Wink
Аз търся модели на Асикс за волейбол,бадминтон или хандбал.Имаме проблем с петите и такива модели трябва да са.
Ако си от София, виж в аутлета на Асикс в Младост.
ц...Филибето  Simple Smile

# 476
  • Мнения: 705
 Здравейте на всички, имам един въпрос към вдички. Когато пащате продукт от емаг в гаранция, за ремонт, колко време го бавят и заплаща ли се нещо? Само да не е като компютъра който купихме от техномаркет, след няколко месеца се повреди, беше в гаранция и го закарах лично в магазина за ремонт, бавиха го един месец, постоянно им звъняхме по телефона и не вдигаха, а когато вдигнат измисляха разни оправдания, и чак след един месец си признаха че проблемът бил че трябвало да им платя 17 лв въпреки че е в гаранция. Хубаво платих ги, но защо не казаха по рано, а ме мотаха един месец, от тогава край вече там. Та мисълта ми беше ако и в емаг се чака толкова много време, по добре да си закарам електоуреда на друго място и да си платя и да си го прибера бързо

# 477
  • София
  • Мнения: 9 850
Законовият срок е един месец. Всичко след това е извън закона. А всичко преди това е по желание на сервиза.

# 478
  • Мнения: 705
Здравейте на всички, искам да попитам има ли в българия сервиз, който поправя гаранционна бяла техника на Star light от емаг. Четох в пан сервиз, но в техния списак с марки който обслужват няма star light, на тази марка единствено с климатици работят.

# 479
  • Пловдив
  • Мнения: 1 593
На сина лаптопа при инсталирането на някакатъв ъпдейт на уиндоус му беше деактивирал драйвера на видеокарата. Попълних формата от сайта , дойдоха на другия ден взеха го и го върнаха след 1 седмица оправен.Нищо не съм плащала.

Общи условия

Активация на акаунт