Зима идва бяла и красива, МАРТенската мама е нетърпелива! -тема 7

  • 39 725
  • 742
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 899
Аз приключих с пазара останаха ми разни малки неща от аптеката коит се взимат след раждането тип памперси мокри кърпи физ разтвор и тн.,слинг, термометър и 2 одеялца.  Смятам след коледа да хвана бащата и мъжа да сглобят леглото и скрина и да подредя пакетите в тях и съм готова  Laughing ще ми остане само прането и разопаковането и миенето за по нататък в 9ти месец. Сега сплях да го мисля и нито глезиам саитове и неща нито се притеснявам. оставих всичко складирано в детската и това е досато ги сглобят. Бях се пощурила и с месеци преди гредах детски неща нон стоп сега ми е супер спокойно.

Последна редакция: ср, 14 дек 2016, 21:33 от Katerinaaa

# 691
  • Мнения: 18 551
http://www.nextdirect.com/bg/en/baby/first-wardrobe/first-wardrobe-girls/6

това ли сайта? как се избира изобщо? нещо не се ориентирам  newsm78

# 692
  • Мнения: 899
цъкни отгоре на baby 0-2yrs излиза меню и отстрани в дясно има видове дрехи за момче или момиче цъкаш 1 вид и ти излизат и вече в ляво си филтрираш и си разглеждаш всеки вид дреха. За по-лесно използвай линковете които пуснах. там са всеки вид почти.

# 693
  • Мнения: 1 788
Кате, не са ли големи 56 и 62. Аз знам, че качва с по 2 см на месец и смятах  да купувам само 50, а ако се роди 52, да взема по нататък и 56. Но нямам представа, ако може някой да ми обясни.

# 694
  • В чуден свят с четири Слънца
  • Мнения: 487
Доста бебета се раждат по 52-54см., моите и трите се родихе по 51см. и за първият месец добавиха по 7-8 см. в ръста, та затова малките размери дрешки омаляват толкова бързо Simple Smile

# 695
  • Мнения: 899
аз дълго време се чудех и като разпитах обстойно и в бг мамата и познати и всички бяха категорични 56 и 62 да взимам. Отделно комплект няма да взимам щот на 2 приятелки са били малки а пък други са ги ползвали само 1седмица 2макс 50 е за малко бебе или недонодено примерно иначе няма смисъл

# 696
  • Мнения: 1 788
Ако доставката е един ден излиза, че мога да ги поръчам като родя, да пристигнат, че и да ги изперат вкъщи и изгладят Crazy

# 697
  • Мнения: 1 825
Момичета, като чета вие всичко сте приготвили за бебето. Аз нищичко не съм взела и не знам от къде да е подхващам. Все си викам днес, утре започвам с пазара и се спирам, че има време.

# 698
  • Мнения: 899
емиии така излиза поне така стана при мен  Joy ама аз държа всичко да си видя и разгледам и подредя. взела съм си класьори за скрина и с голям кеф ще си наредя всичко пък ще пера и мия март.  хах голям педант съм попринцип на подредбите вкъщи.

Имаш много време за пазар споко Wink аз използвях намаленията и оттам приключих всичко ден след ден. Амааая е страшно спокоиствие като знаеш че всичко е тук и е точно тва дет искаш. Аз наистина адски се успокоих и спрях да гледам бебешките неща и да мисля за тях. Aма аз се бях побъркала и постоянно гледах бебешки сайтове и неща.

Последна редакция: ср, 14 дек 2016, 23:22 от Katerinaaa

# 699
  • Мнения: 152
На мен ми останаха да купувам 5-6 бодита и ританки, стерилизатор, комплект шишета, козметичния комплект, и комплект за изписване. По- натам ще си стегна и моя багаж за болницата, само трябва да проверя какво точно се носи в Шейново.  Simple Smile
Оххх, нямам търпение вече.. искам да е март!  Heart Eyes Heart Eyes

# 700
  • Мнения: 1 825
хахаха и аз искам да е март. Само гледам седмиците и дните  Grinning Чак не ми се вярва, че ще имаме бебе  Crazy

# 701
  • Мнения: 18 551
Вие всичко сте купили.Не ви ли се струва рано?Де да знам.Аз още нямам дори уговорка за раждане.Този въпрос почна мн да ме притеснява.А и моя док. ми вика защо искам секцио,оказа се че той израждал.Само,че аз нещо не искам при него.Трябва в най-скоро време да си избера лекарка в МД и да почна да ходя при нея.Не знам изобщо към кой да се ориентирам.
Питах доктора,той каза 900 лв е раждането.Ако искаш секцио задължително с екип.Хората вече дати за секцио си имат,аз нищо.Ще питам др седмица и доц.на ФМ.Ако се съгласи да раждам при нея ще е тя и толкоз.

# 702
  • Мнения: 1 825
И аз не знам секцио ли, нормално ли? Кое е по-доброто, с лекаря нищо не сме коментирали. Всички около мен ми казват да раждам секцио, по-лесния и безболезнен вариант бил.

# 703
  • Мнения: 6 537
Последните две седмици коремът ми доста натежа. Вчера бях 4 часа навън, от които може би само половината на крак, а накрая едва допълзях до вкъщи Mr. Green
Та не си представям като ми стане още по-голям корема, а навън - сняг и лед, да се търкалям по магазините. От тази гледна точка ще ти отговоря, Бингли - не, не е рано Simple Smile Освен това съм доволна, че хванах доста намаления покрай черни петъци и празници Wink
Дата за раждане нямам, защото мисля да раждам естествено. Много повече ме е страх от операция, отколкото от това Simple Smile

# 704
  • Мнения: 557
Добро утро мамчета  Hug Hug Hug Hug и аз чакам с нетърпение да дойде март и да си гушна малкия мъж Simple Smile

Освен това на 19.12 ще ходя при лекарката при която живот и здраве съм се ориентирала да раждам и на 22.12 съм на ЖК , ще пускаме кръв и урина - досега само два пъти ми е пускана кръв и урина .

Следя си и кървното понеже кардиолога при който ходих на 08.11 ми каза че имало риск да развия хипертония и сега следя да не е над 120/80 , засега варирам 110 / 70 , вие как сте с кръвното?Аз преди да забременея си поддържах около 120/80 или 130/85 и сега с това ниско кръвно ми се вие свят , но по-добре с ниско отколкото високо понеже било много рисковано за бебо.

Общи условия

Активация на акаунт