Зима идва бяла и красива, МАРТенската мама е нетърпелива! -тема 7

  • 39 670
  • 742
  •   1
Отговори

Анкета

Заглавие за тема 8?

Опции:

# 315
  • Мнения: 152
Катерина  Малко, ако го родиш 53см. ще го носи месец. Ако искаш за по- дълго време си вземи 62.

# 316
  • Мнения: 18 503
Брей 40 мин са много,аз до магазина отсреща се мъкна като пингвин.Като каза релаксираща баня,и така ми се прииска една вана,ама нямаме тук,малка ни е банята за вана.😊То аз едвам се и къпя де 😃
Днес отрязах косата,нова прическа си имам и добре ми се отрази.

# 317
  • Мнения: 557
Брей 40 мин са много,аз до магазина отсреща се мъкна като пингвин.Като каза релаксираща баня,и така ми се прииска една вана,ама нямаме тук,малка ни е банята за вана.😊То аз едвам се и къпя де 😃
Днес отрязах косата,нова прическа си имам и добре ми се отрази.

и аз вчера се подстригах  Simple Smile и ходих ми направиха гел лак

# 318
  • Мнения: 18 503
Моите нокти пак се счупиха.Ше ходя и аз за гел.За родилното знам,че на краката без лак трябва,за ръцете не съм сигурна,но съм чувала,че също не дават да имаш лак.
Утре ще туря и една боя и съм готова за Коледа 🎆

# 319
  • София
  • Мнения: 855
И ръцете, и ръцете- ако сте секцио няма да отмятат 3 ката чаршафи да ви гледат палците, ръцете са най-видимото Simple Smile Ама дотогава и без това лака ще е за смяна, има време за още няколко цвята Simple Smile Мен от известно време ме мързи и карам на безцветен Simple Smile

# 320
  • Мнения: 899
3 приятелки родиха секцио с гел+гел лак и нямаха никакви проблеми. Като е спешно никой няма да те кара да триеш или още повече-да къртиш

# 321
  • София
  • Мнения: 1 508
И аз днес съм с маникюр, косата обаче съм я пуснала, ще я режа като родя, имах идеята да даря косата за перука, ще видим как ще се осъществи идеята, защото сега съм такава топка в главата, че с къса коса ще съм още по-прекрасна. Да ви питам нещо, изписаха ми Гиназол, ще се лекувам от нещо, в интерес на истината не запомних от какво, защото разговора беше по телефона. Въпросът е не трябва ли да се лекува и мъжът в такива случаи? Аз ще питам и лекаря, но чак другата седмица.

# 322
  • Мнения: 18 503
Моя доктор каза,че няма нужда мъжа да се лекува,ако са гъбички.Аз имах в началото.Принципно и той трябва да пие нещо еднократно,но в този случай док.така прецени.Каза,че мъжете много рядко са преносители на такива инфекции.
Не знам твоето лекарство за какво е,предпилаган,че също е за бактерия или някаква гъбична инфекция.АБ ли е?

# 323
  • София
  • Мнения: 1 508
Гиназол е, казаха ми да си слагам 3- 4 дни и след това в седмицата по един път Лактажин глобули, защото съм нямала никакви млечно кисели бактерии, доколкото разбрах. Смятам като си лягам да започва лечението. Сега прочетох за този Лактажин, те не го дават да се прилага веднъж седмично, а ежедневно, май нещо не съм разбрала.

# 324
  • Мнения: 557
Гиназол е, казаха ми да си слагам 3- 4 дни и след това в седмицата по един път Лактажин глобули, защото съм нямала никакви млечно кисели бактерии, доколкото разбрах. Смятам като си лягам да започва лечението. Сега прочетох за този Лактажин, те не го дават да се прилага веднъж седмично, а ежедневно, май нещо не съм разбрала.

Аз преди време съм използвала гиназол - беше като гел и се поставяше вагинално с тип спринцовка ,
но сега ми е интересно как ще ги поставяш , не е ли рисковано при бременност  newsm78 ? може и да не вреди незнам , но преди аз като го използвах тр newsm78бваше доста навътре да се поставя.

# 325
  • София
  • Мнения: 1 508
Ей сега го отворих, честно казано нямам идея как ще го слагам. Аз си мислих, че са отделни дози, а това е една спринцовка, това една доза ли е?

# 326
  • Мнения: 557
Ей сега го отворих, честно казано нямам идея как ще го слагам.

то е тип спринцовка , която се вкарва вагинално и се натиска за да изтече крема вътре.Аз бих ти препоръчала да си го слагаш  преди лягане .И не се шашкай като изтича малко , използвай ежедневни превръзки попнеже е доста мазен този крем пълнеж.Иначе е много ефикасен , поне на мен ми помогна преди време.

една спринцовка е една доза , трябва да има няколко спринцовки пълни с крем , как е при теб ?

аз използвах този , виж не адрес : http://lekuva.net/93833/ginazol-gynazol.html

# 327
  • София
  • Мнения: 1 508
Стига бе, продали са ми една доза за 16 лева. Отивам в аптеката да се разправям, късмет, че съм запазила касовата бележка, ама как ще докажа, че не съм ги използвала другите.

# 328
  • Мнения: 557
Стига бе, продали са ми една доза за 16 лева


чакай може и аз да се бъркам , беше преди време но си спомням че лечението го правих по някаква схема и използвах няколко спринцовки. Прочети листовката да видиш какво пише.

# 329
  • София
  • Мнения: 2 348
 Гиназола трепе гъби, но конкретен вид гъби, та само след микробиология се изписва.  Преди години съм ползвала от тия спринцовки. Една доза беше над 20лв, а ползвах цяла седмица.
 Зара, не знам кои медикаменти са рисковани, но със сигурност има такива, които са в пъти по-безопасни от самата инфекция. Защото инфекцията може да предизвика преждевременно раждане. Което не е така безобидно, както някои хора се опитват да си го представят (само защото много бебета се раждали в 7ми или 8ми месец).
 Лактажин не съм слагала, но съм ползвала друга марка лактобацили. За тях пишеше, че се слагат всеки ден, даже след първите дни може по две на ден.
  Обаче на мен май са ми сбъркани изследванията. Защото миналия път имах и гъби и бактерии и някакви коки с никакво наличие на лактобацили. Направих някакво половинчато почти никакво лечение, а сегашните ми изследвания са напълно чисти.
 

Общи условия

Активация на акаунт