Ясновидци/врачки - тема 32

  • 232 184
  • 777
  •   1
Отговори
# 765
  • Мнения: 111
Някой, който може,  ще направи ли нова тема?

# 766
  • Мнения: 8
Бойка приема ли още? имам един номер 0899 302 926, той ли е ? Отзивите за нея са добри. Някой може ли да сподели по-скорошно мнение

# 767
  • София
  • Мнения: 2 967
Здравейте,
искам да изкажа доброто си мнение и впечатление от Божидара. Консултирах се с нея по мейли и съм доста доволна и успокоена от отговорите й. Това, което ми отговори се припокрива с мойте съмнения относно мой избор. Според нея, а и според моето вътрешно усещане и интуиция съм взела правилното решение. Това е, а пък времето ще покаже. Определено пак бих се допитала до нея. Аз определено съм свила доста кръга на ясновидките. Хубав ден от мен.

# 768
  • Мнения: 6 168
Здравейте,
искам да изкажа доброто си мнение и впечатление от Божидара. Консултирах се с нея по мейли и съм доста доволна и успокоена от отговорите й. Това, което ми отговори се припокрива с мойте съмнения относно мой избор. Според нея, а и според моето вътрешно усещане и интуиция съм взела правилното решение. Това е, а пък времето ще покаже. Определено пак бих се допитала до нея. Аз определено съм свила доста кръга на ясновидките. Хубав ден от мен.
Колко е таксата на Божидара по имейла? На колко въпроса ти отговаря и може ли и за други хора да се пита?

# 769
  • Мнения: 233
Здравейте,
искам да изкажа доброто си мнение и впечатление от Божидара. Консултирах се с нея по мейли и съм доста доволна и успокоена от отговорите й. Това, което ми отговори се припокрива с мойте съмнения относно мой избор. Според нея, а и според моето вътрешно усещане и интуиция съм взела правилното решение. Това е, а пък времето ще покаже. Определено пак бих се допитала до нея. Аз определено съм свила доста кръга на ясновидките. Хубав ден от мен.
Колко е таксата на Божидара по имейла? На колко въпроса ти отговаря и може ли и за други хора да се пита?



Абе аз не мога да разбера, при положение. че имате мейла на Божидара, защо не я попитате лично. а тероризирате с въпроси човек. който си е направил труда да ви даде полезна информация. Я свършете нещо сами! Искате всичко да ви е сдъвкано и изплюто!

# 770
  • Мнения: 10 210
Moмичета, когато споделяте мнение за някой ясновидец, би било наистина ценно да кажете 2 думи за това КАК протича гледането - задават ли ви въпроси, може ли вие да задавате въпроси и т.н. Защото се оказва, че някои са доволни от това, че си разказват цялата история, а ясновидецът им казва какво мисли, че следва. Но това е неприемлив вариант за много от нас. Това във форума би трябвало да се изясни. Не е много нормално да се пита ясновидеца за тези неща по е-мейл.  

# 771
  • Мнения: 233
Moмичета, когато споделяте мнение за някой ясновидец, би било наистина ценно да кажете 2 думи за това КАК протича гледането - задават ли ви въпроси, може ли вие да задавате въпроси и т.н. Защото се оказва, че някои са доволни от това, че си разказват цялата история, а ясновидецът им казва какво мисли, че следва. Но това е неприемлив вариант за много от нас. Това във форума би трябвало да се изясни. Не е много нормално да се пита ясновидеца за тези неща по е-мейл.  

Е за това във форума вече няма информация. Или започвате да обвинявате хората, че правят реклама, или ги засипвате с ненужни въпроси от рода на АМА КАКВО ТИ ПОЗНА. Писах на Божидара, момичето ми отговори на всички въпроси, които имах за цена и начин на гледане и толкоз. Защо очаквате все някой друг да ви свърши работата? Гербер каза че е доволна. Какво още искате??? Да ви се изповяда в личен план ли??? Прекалявате!

# 772
  • Мнения: 10 210
..ненужни въпроси от рода на АМА КАКВО ТИ ПОЗНА...

Къде го видя този въпрос в написаното от мен??? Дори не ми отговаряй. Simple Smile Кой каквото имал да каже, казал. Който разбрал, разбрал. От край време има 2 вида хора - такива, които разбират за какво става дума и такива, които не са важни. И за двете страни се отнася. Simple Smile

# 773
  • Мнения: 233
..ненужни въпроси от рода на АМА КАКВО ТИ ПОЗНА...

Къде го видя този въпрос в написаното от мен??? Дори не ми отговаряй. Simple Smile Кой каквото имал да каже, казал. Който разбрал, разбрал. От край време има 2 вида хора - такива, които разбират за какво става дума и такива, които не са важни. И за двете страни се отнася. Simple Smile


Имаш мейла на Божидара питай нея. Нахални сте! Няма как да ви го кажа по тактично!

# 774
  • Мнения: 6
Аз също писах на Божидара и съм с доста добри впечатления от нея.
Понеже досега само четях и не съм писала и преди да бъда обвинена в реклама, ще споделя и за другите при които съм ходила във времето.
Ходила съм  при баба Минка от Осетеново- не бих отишла никога повече.
И при Станимир от с. Войнягово, не го харесах нещо, първо казваше едно, после друго. За здраве,като че ли имаше доста попадения.
Доволна съм и от Боряна от Калояново.

# 775
  • Мнения: 111
Мейла на Божидара слято ли се пише или с долна черта?
Благодаря!

# 776
  • Мнения: 233
Мейла на Божидара слято ли се пише или с долна черта?
Благодаря!
С долна черта     bojidara_todorova@outlook.com

# 777

Общи условия

Активация на акаунт