Новогодишната баница с късмети на BG-Mamma

  • 181 559
  • 6 392
  •   1
Отговори
# 6 345
  • Sofia
  • Мнения: 3 028
Да.
Цитат
7. Печелившите участници от гр. София могат да получат своите подаръци след 16 януари 2017 г. в офиса на НЕГ.БГ – BG-Mamma на адрес: гр. София, ул. “Д-р Христо Стамболски” 3, ет. 4 (при малкото НДК). За получаването на подаръка е необходимо да посочат потребителското си име и имейл адреса, с който е направена регистрацията им в BG-Mamma.

# 6 346
  • Мнения: 5 681
Тези, които сме си пратили адресите ще получим ли потвърждение, че са получени? Защото както писах по-напред или съм го изпратила към 5 пъти, или хич - всеки път ме връща в начална позиция и аз съм несигурна какво да правя  Embarassed

# 6 347
  • София
  • Мнения: 1 626
Еййййй честито на всички спечелили  bouquet
Дано годината е спорна, успешна и късметлийска за спечелилите и за всички останали   Praynig Praynig Praynig
И да сме здрави най-вече Simple Smile

# 6 348
  • Sofia
  • Мнения: 3 028
Тези, които сме си пратили адресите ще получим ли потвърждение, че са получени?
Вашите са получени в 11:43.
Не са предвидени потвърждения. Ако има липсващи или непълни адреси, ние ще се свържем със спечелилите.

# 6 349
  • Мнения: 5 681
Благодаря  Simple Smile

# 6 350
  • Мнения: 14 489
Този потребител ли печели голямата награда?

http://www.bg-mamma.com/index.php?action=profile;u=895

Поздравявам ви за безпристрастността, тя не е писала от 2 години и половина...

# 6 351
  • Мнения: 3 372
Спечелила съм вино! Благодаря Hug

# 6 352
  • Мнения: 5 681
Този потребител ли печели голямата награда?

http://www.bg-mamma.com/index.php?action=profile;u=895

Поздравявам ви за безпристрастността, тя не е писала от 2 години и половина...
Това, че някой не е писал, не означава, че не чете  Rolling Eyes

# 6 353
  • Мнения: 14 489
Този потребител ли печели голямата награда?

http://www.bg-mamma.com/index.php?action=profile;u=895

Поздравявам ви за безпристрастността, тя не е писала от 2 години и половина...
Това, че някой не е писал, не означава, че не чете  Rolling Eyes

И каква по-точно е разликата с някой, който няма регистрация и чете?

# 6 354
  • Мнения: 5 681
Разликата в случая /говоря за конкретната игра/ е, че който няма регистрация не може да участва  Peace

# 6 355
  • Sofia
  • Мнения: 3 028
И каква по-точно е разликата с някой, който няма регистрация и чете?
Разликата е, че този потребител отговаря на условията на играта.

# 6 356
  • Мнения: 14 489
Аз пък говоря за това, че е странно потребител, който не е писал от 2 г. и половина да печели награда за 700 лв.

Защото аз лично съм виждала профили, "изоставени" за няколко години и после отново някой почва да пише от тях, ама съвсем не е този, който е регистрирал профила. Схващаш ли?

# 6 357
  • Sofia
  • Мнения: 3 028
Това е томбола и наградата се изтегля според правилата, а не се присъжда за заслуги.

# 6 358
  • Мнения: 14 489
Ясно, че не е за заслуги, въпросът е кой е този, който я печели, колко е реален и дали не е в  конфликт на интереси (както е модерно да се казва) с тези дето раздават наградите.

Като не се пише от даден профил толкова дълго време горните въпроси остават без отговор.

# 6 359
  • при късмета
  • Мнения: 24 004
Да.
Цитат
7. Печелившите участници от гр. София могат да получат своите подаръци след 16 януари 2017 г. в офиса на НЕГ.БГ – BG-Mamma на адрес: гр. София, ул. “Д-р Христо Стамболски” 3, ет. 4 (при малкото НДК). За получаването на подаръка е необходимо да посочат потребителското си име и имейл адреса, с който е направена регистрацията им в BG-Mamma.
Благодаря за отговора

Общи условия

Активация на акаунт