Новогодишната баница с късмети на BG-Mamma

  • 181 484
  • 6 392
  •   1
Отговори
# 6 375
  • Мнения: 14 483
Ясно, че не е за заслуги, въпросът е кой е този, който я печели, колко е реален и дали не е в  конфликт на интереси (както е модерно да се казва) с тези дето раздават наградите.

Като не се пише от даден профил толкова дълго време горните въпроси остават без отговор.
Благодаря за голямата награда  Hug

Не очаквах да предизвика моят профил толкова силен интерес
Съвсем реален потребител съм.
Няма никакъв конфликт на интереси
 Редовно чета във форума, въпреки, че отдавна не съм активна по темите


Аз смятам за нормално да предизвика интерес след като почти не участвате във форума, а печелите награда на стойност 700 лв.
Да си я ползвате със здраве!

# 6 376
  • SHOOT ME 10 $
  • Мнения: 3 298
Честито на всички печеливши!

Цитат
На който не му върви в хазарта - му върви във любовта
Grinning
Мноого добре казано! Хареса ми! И в повечето случаи , се сбъдва!
И от мен честито на печелившите!

# 6 377
  • Пловдив
  • Мнения: 383
от изтеглените печелещи чаша има потребител *sve*, предполагам е различен от мен?

Благодаря за хубавите късмети, с пожелание за успешна и щастлива нова година  Heart Eyes

# 6 378
  • Sofia
  • Мнения: 3 020
И аз не съм сигурна дали изпратих данните си, можете ли да проверите?
Всичко е наред.

от изтеглените печелещи чаша има потребител *sve*, предполагам е различен от мен?
Да. Друг е: *sve*

# 6 379
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 38 990
Честито на всички печеливши!

Цитат
На който не му върви в хазарта - му върви във любовта
Grinning
Мноого добре казано! Хареса ми! И в повечето случаи , се сбъдва!
И от мен честито на печелившите!

мите, мите....
ненаситник такъв  Crazy

честито на спечелилите награди, на печелещите любов  Hug
честито и на ощетените от природата, законите и модераторите  Peace

аз ще се постарая да се сбъднат част от късметите  Sunglasses само част, че за другите ми е ранко  Mr. Green

# 6 380
  • на 90 км от морето
  • Мнения: 298
Благодаря за наградата. Много приятна изненада  Heart Eyes
Попълних формуляра, надявам се, че данните ми за доставка са получени.  Peace

# 6 381
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 737
Дано и моите данни са получени.  Grinning

# 6 382
  • Мнения: 10 874
Ако има проблем с данните ви, ще се свържат с вас. Peace

Не са предвидени потвърждения. Ако има липсващи или непълни адреси, ние ще се свържем със спечелилите.

# 6 383
  • Sofia
  • Мнения: 3 020
Лита, Donchevas, получени са коректно.

# 6 384
  • Мнения: 2 570
И аз два пъти попълних формата за данните  Peace  Хубаво ще е да съм ги пратила, че през телефона не ми излезе потвърждение  Whistling

# 6 385
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 812
То на никого не излиза потвърждение. Като се натисне зеления бутон, наново се зарежда формулярът. Надявам се да съм изпратила данните, само веднъж попълвах.

# 6 386
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Значи ха-ха тогава.

# 6 387
  • България
  • Мнения: 3 620
Този потребител ли печели голямата награда?

http://www.bg-mamma.com/index.php?action=profile;u=895

Поздравявам ви за безпристрастността, тя не е писала от 2 години и половина...
Ми според мен,точно това значи безпристрастност Laughing
И как не ви мързи да ровите и да търсите кой кога и колко е писал Wink

# 6 388
  • Сф
  • Мнения: 10 629
Ирен 22 , всеки има право да си рови и да си създава мнение.Не обиждай интелигентността на хората.За мен условието да изтеглиш късмет без да го публикуваш е 1ви проблем.(Това сега го разбрах и се чудя кой ли пък ще чете толкова и ще тегли без да публикува в темата поне)Да участваш неограничен брой пъти- 2 ри проблем.Просто не е домислена томболата. Peace
Не мисля също, че Мамма и Татти са предизвестили избора за смешните 700лв както някой спомена ,че струва въпросния робот ли що ли. Освен обаче, ако нещо не е обвързано с рекламата на конкретния продукт и оттам да имат условие някакво. Като да си подаряват сами на себе си 😁щото верно е странно някой да чете пък да не пише вече, пък и да не публикува както казвате от 2 год.
 

# 6 389
  • Мнения: 3 675
Въобще не е странно да се чете, но да не се пише.
Аз съм писала редовно в темата за гримовете, но вече 1-2 години не пиша, а само чета.
В момента пиша в други теми, но нищо чудно от утре да спра да пиша, а само да ги чета.
Една прахосмукачка щеше да ми дойде добре, а и на чашка бих се зарадвала, но не съм от печелившите. Но какво от това? Ще го преживея! Какво ме интересува кой е спечелил? Защо си разваляте настроението и си губите времето да ровите, да мислите и да отправяте обвинения за които нямате доказателства? Някой насила ли ви накара да участвате или го направихте по собствено желание?
Ако смятате, че спечелилите награди са поставени лица, то просто другата година не участвайте и проблемът е решен. Като чета някои потребители имам чувството, че за тях спечелването на прахосмукачката е било на живот и смърт  Laughing
Един е спечелил прахосмукачка, друг чаша, трети тепърва ще спечели нов приятел и т.н.
Новата година е пред нас и тепърва ще ни се случват да се надяваме само хубави неща  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт