Лещи за очи - 6

  • 97 330
  • 763
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 650
Имам въпрос - искам да се запиша на плуване, но ме спира само мисълта как ще виждам във водата. Според децата ми, вода влиза през очилата (а са на хубави марки уж). Има ли някой, който да плува с лещи? newsm78

При плуване е добре да се ползват еднодневни контактни лещи.
Според мен най-добре би било обаче да си закупите плувни очила с необходимия диоптър.
Такива може да поръчате в Grand Optics & Opto Sport, Парадайс Център, етаж минус 1.

# 586
  • 1st floor
  • Мнения: 9 096
Имам въпрос - искам да се запиша на плуване, но ме спира само мисълта как ще виждам във водата. Според децата ми, вода влиза през очилата (а са на хубави марки уж). Има ли някой, който да плува с лещи? newsm78

При плуване е добре да се ползват еднодневни контактни лещи.
Според мен най-добре би било обаче да си закупите плувни очила с необходимия диоптър.
Такива може да поръчате в Grand Optics & Opto Sport, Парадайс Център, етаж минус 1.
А каква е приблизителната им цена?

# 587
  • Мнения: 650
Имам въпрос - искам да се запиша на плуване, но ме спира само мисълта как ще виждам във водата. Според децата ми, вода влиза през очилата (а са на хубави марки уж). Има ли някой, който да плува с лещи? newsm78

При плуване е добре да се ползват еднодневни контактни лещи.
Според мен най-добре би било обаче да си закупите плувни очила с необходимия диоптър.
Такива може да поръчате в Grand Optics & Opto Sport, Парадайс Център, етаж минус 1.
А каква е приблизителната им цена?

60 лв.

# 588
  • София
  • Мнения: 6 219
Обаче според мен това е супер нефункционално - като излезеш над водата трябва да продължиш да си с очилата, които са мокри, докато не стигнеш до другите си очила на брега.

# 589
  • София
  • Мнения: 8 932
Обаче според мен това е супер нефункционално - като излезеш над водата трябва да продължиш да си с очилата, които са мокри, докато не стигнеш до другите си очила на брега.
Такива очила са за плуващи в басейн основно. За плажа не са много удобни.

# 590
  • 1st floor
  • Мнения: 9 096
Благодаря!

# 591
  • Мнения: 7
Здравейте, да споделя днес си получих пратката от месечните лещи на Solotica, тъй като съм им голям фен ( позлвах годишните им до сега) И съм още по доволен от месечните!
По, меки са и наистина без никакъв проблем ги нося вече 9 часа без да ми изъсхват очите.

# 592
  • Мнения: 6 549
В някоя онлайн оптика дали ще има някакво по-сериозно намаление за петък?

# 593
  • Мнения: 411
Здравей,
Моля за помощ,до сега не съм ползвала лещи,бях на преглед и ми препоръчаха 3 месечни лещи от клиниката,бях на преглед във Вижън ако е от значение,моля ви да ме насочите какви лещи да пробвам и какъв разтвор,прикачване и снимка на рецептата,която имам.
Благодаря предварително,направо като видях какъв избор има...и разтвори и ,че се късат и честно уплаших се Simple Smile моля ако може да ме насочите.

# 594
  • Мнения: 7 555
То за половин диоптър няма смисъл от лещи изобщо.

# 595
  • София
  • Мнения: 6 219
Т.е. ти си отишла на преглед, за да ти предпишат лещи? Та ти нямаш проблем с очите никакъв...

Това като гледам е за очила, а не за лещи. На мен ми предписаха подобни, когато ми откриха късогледството и то за да ги слагам, когато (ако) седя на последния чин в училище.

# 596
  • Мнения: 411
Здравейте,
Отидох на преглед защото много често виждам премрежено (лекарката каза,че явно очите ми се изморяват и след като не нося очилата,затова съм виждала така)имислех,че диоптъра ще е по -висок,отидох за преглед и да видя дали има корекция на диоптъра.Попринцип имам очила още от 2010. Благодаря ви много за мненията,днес се видях с друг лекар,защото отидох да питам за лещи и тя ми каза,че такъв нисък диоптър няма смисъл лещи,интересно как всеки лекар казва различни неща Simple Smile

# 597
  • София
  • Мнения: 6 219
Напълно възможно е очите ти да се преуморяват. При мен дава отклонение около 1-1,5 от диагнозата, ако се преуморя. Затова внимавам много колко време прекарвам в четене и на компютъра.

# 598
  • Мнения: 214
Здравейте ,можете ли да ми препоръчате хубави цветни лещи..Взех си на солотика ,но нещо ми дразнят очите и не залепват както трябва... 🤔

# 599
  • Мнения: 6 153
Аз мога да ти препоръчам 6 месечни цветни New fabula https://www.lensmarket.bg/new-fabula-2-leshti

Общи условия

Активация на акаунт