Аблация на сърцето - 8

  • 99 798
  • 743
  •   1
Отговори
  • Мнения: 53 918
Добре дошли в новата тема! bouquet



Желая на всички Коледния дух да изпълни сърцата ви с доброта и любов! Heart Eyes Close-mas: santa2
Успех на тези с предстояща аблация! Hug

Ще стискаме палци и ще помагаме със съвети!

Координати на болниците:

НКБ
Токуда
Стара Загора

Предните теми:

1 2 3 4 5 6 7



# 1
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
Ех, че хубаво~ Heart Eyes
първа в новата тема имам честта да ви пожелая любов, усмивки, спокойствие и ритмични сърчица~ Heart Eyes

# 2
  • Мнения: 883
Пъргавелка Дева! Влязох, за да те подканя да отвориш новата тема.
Пожелавам да се " виждаме" тук само, за да отброяваме месеците и годините от аблацията без проблеми . А дори , когато се случи да си казваме -но като си спомня как беше преди ....

# 3
  • някъде в прованса
  • Мнения: 28
Здравейте, записвам се тук, идвайки от темата за аритмията.  Накратко за мен- имам Хипофункция на ЩЖ, след дългогодишни проблеми с екстраситулите, най-накрая преди два месеца попаднах на читав кардиолог, за който преди два месеца си записах час за 05.12.  Направи ми задълбочен преглед ЕКГ,ЕХО и двудневен телеметричен Холтер. Отчетоха се над 8000 камерни екстрасистоли1 диагнозата е"ХБС ГР.2, ХС без ЗСН, Екстраситулна аритмия от камерен произход/мономорфни и монотопни Ект/., Екстрасистолна аритмия от суправентрикуларен произход. В протокола е отбелязан и 3 секунден пристъп на предсърдна тахикардия. Изписаха ми и вече пия Зофен, Сотахексал, Тромкардин и аАспиринПротект. Лекаря ми записа час за Консулт за ЕФИ в Токуда за 30.02.17г. И като проследих темата за аритмиите и аблацията, предполагам, че това ме чака - ЕФИ , аблация.
    Благодаря на всички, които споделяте тук, от Вас научих много неща, от време на време се поуспокоявам, но това шубето е голяма работа.
    Пожелавам ви спокойни дни!

# 4
  • Мнения: 132
Хайде и аз да се впиша в новата тема Simple Smile
Радвам се, че с първия пост ще честитя рожденния ден на Девичка  Hug  newsm59 nbirthday party023 cook bigdance2 Tada
Да си жива и здрава, все така позитивна и сърчицето да не спира да те слуша  Peace
И естествено по-внимателно с пийването  Laughing

# 5
  • Мнения: 53 918
Благодаря, Жорко! Heart Eyes Hug bouquet
Много хубави пожелания! bouquet
Снощи беше тежка вечер Wink, Wine Glass 1dating dance ura newsm18 , купонът беше на макс, танци много, хубава компания Heart Eyes, е, и пийването беше малко повече, но внимателно, както казваш! Simple Smile Heart Eyes Hug

Почерпете се за мое здраве!


Танче, Калейче, и аз пожелавам на всички да сме с добри и послушни сърчица Heart Eyes и да се радваме на живота! Hug Hug Hug

boia, добре дошла при нас! Hug

# 6
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
Успешна седмица пожелавам~ Heart Eyes

# 7
  • Мнения: 883
Никой не се оплаква . Здравички сме !
Весели празници,момичета и момчета ! Да си починете добре и умната с алкохола и пуйката/прасенцето !

# 8
  • Мнения: 1 571
Весели празници, милички!  Hug

# 9
  • Мнения: 883
След и предпразнично да се оплача- пипнах грип и от дехидратацията кръвното ми достига едни стойности 85/45 . Наливам се с какво ли не...
Дева,как се чустваш с Ритмонорма ?

# 10
  • Мнения: 132
Весели празници и от мен  Hug
Иначе грипа е брутален ! Брат ми го хвана и едвам гледаше завалията. Приятелката също в момента го кара, а аз засега минавам между капките само с хрема и болки в гърлото  Outta Joint

# 11
  • Мнения: 53 918
Благодаря, добре съм, Танче! Hug
Ама ритмонорма го зарязах на третия ден, минах на сотахексал, че по ми понася.
Поне аз не усещам прескачания, или много рядко и единични.
Изпих вече една опаковка, ще пия още един месец.
После ще пробвам без и ще видим какво ще стане.

А ти да оздравяваш бързо! Hug

Жорко, дръж се! Simple Smile Идват празници,  не може да си болен! Wink Hug

Вижте какъв късмет ми се падна:






Калея да идва и да се заема с организацията! Grinning

Весели празници на всички! santa2 baloni Бъдете здрави! bouquet

# 12
  • Мнения: 883
Браво, Девичка,добри новини ! Да ти се изпълни пожеланието !
И от мен пожелания за весели празници !

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 42
Честита Нова Година !  Пожелавам на всички много здраве от сърце   Wink  Много позитивни емоции ,хубави моменти и успешна година .  Wink

# 14
  • Мнения: 53 918
Честита Нова Година и от мен! Heart Eyes Hug

Много здраве, усмивки и красиви емоции! Heart Eyes bouquet

Общи условия

Активация на акаунт