Въпрос във връзка с отслабването?!

  • 7 069
  • 38
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 468
Моя приятелка ми каза, че имало някаква диетична сол, която била малко по-скъпа от обикновената и вместо с нормална сол, да съм си соляла всичко с тази диетичната. Отслабването било големия ефект от това. Само че никъде не мога да я открия. Някой чувал ли е за тази сол? И ако каже къде я продават....ще е супер.

# 1
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Във всичко по-големи супермаркети я има, ако е тази, за която аз се сещам... Една гръцка. Питай продавачите - или пък приятелката си Simple Smile

# 2
  • Мнения: 5 468
Цитат на: boo
Във всичко по-големи супермаркети я има, ако е тази, за която аз се сещам... Една гръцка. Питай продавачите - или пък приятелката си Simple Smile


Значи си я виждла?! Ами остава да ида до я Фантостико, я Билла... Приятелката ми я е палзвала преди 10 години, когато е раждала, сега отде да знае, слаба е като клечка и не я ползва. Ех, сега като я почна... Благодаря ти.

# 3
  • Мнения: 934
Цитат на: new*
Моя приятелка ми каза, че имало някаква диетична сол, която била малко по-скъпа от обикновената и вместо с нормална сол, да съм си соляла всичко с тази диетичната. Отслабването било големия ефект от това. Само че никъде не мога да я открия. Някой чувал ли е за тази сол? И ако каже къде я продават....ще е супер.


Не знам как би отслабнала с тази сол...ако е същата, за която се сещам-калиева....Тя съдържа вместо натриеви, калиеви йони ии е предназначена за хипертоници.... Rolling Eyes

# 4
  • Мнения: 5 500
Глупости Confused Ако става дума за сол Калас-лека с 51 % по-малко натриев хлорид, мога на 100 % да ти гарантирам, че няма да отслабнеш Sign Exclamation
По-добре използвай морска сол ако мислиш, че ще има ефект.

# 5
  • Мнения: 5 468
Цитат на: sunshine3
Цитат на: new*
Моя приятелка ми каза, че имало някаква диетична сол, която била малко по-скъпа от обикновената и вместо с нормална сол, да съм си соляла всичко с тази диетичната. Отслабването било големия ефект от това. Само че никъде не мога да я открия. Някой чувал ли е за тази сол? И ако каже къде я продават....ще е супер.


Не знам как би отслабнала с тази сол...ако е същата, за която се сещам-калиева....Тя съдържа вместо натриеви, калиеви йони ии е предназначена за хипертоници.... Rolling Eyes


Ако съм си солила яденето с нея /незнам дали става въпрос за същата, за която се сещаш/, действала безотказно. Ами, ще пробвам и ще се похваля, ако има резултат. Не вярвам да ми навреди, ако не ми помогне.

# 6
  • Мнения: 3 200
Цитат на: new*


Ако съм си солила яденето с нея /незнам дали става въпрос за същата, за която се сещаш/, действала безотказно. Ами, ще пробвам и ще се похваля, ако има резултат. Не вярвам да ми навреди, ако не ми помогне.


Да кажеш после има ли ефект Wink

# 7
  • Мнения: 948
Виждала си я, но не знаеш, че е от тази "полезната"...тя не е в пликове, а в едни пластмасови бели, кръгли кутийки с капаче...със син или зелен надпис( поне с тези цветове съм виждала).
Казват, че е по- полезна от обикновенната сол...дори и да не отслабнеш, поне е по- здравословна.

# 8
  • Мнения: 5 468
Цитат на: AFRODDITA
Глупости Confused Ако става дума за сол Калас-лека с 51 % по-малко натриев хлорид, мога на 100 % да ти гарантирам, че няма да отслабнеш Sign Exclamation
По-добре използвай морска сол ако мислиш, че ще има ефект.


Чак пък ГЛУПОСТИ!
За морската сол не съм съгласна, че ще има ефект, по-скоро ми звучи като глупости...

# 9
  • Мнения: 5 468
Цитат на: evpraksia
Цитат на: new*


Ако съм си солила яденето с нея /незнам дали става въпрос за същата, за която се сещаш/, действала безотказно. Ами, ще пробвам и ще се похваля, ако има резултат. Не вярвам да ми навреди, ако не ми помогне.


Да кажеш после има ли ефект Wink


 Wink Ще кажа, само да намеря подходящата и започвам.

# 10
  • Мнения: 3 154
Миналата година в къщи бяха взели такава сол. Самата солничка е бяла, пластмасова със синя капачка и на етикета й пише "диетична сол"... може би за това става въпрос?

# 11
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
от тази сол не се отслабва....позлавам я от години. Тя е по-малко солена. по принцип солта задържа вода, а целта на диетичната е по-здравосоловна. В смисъл такъв, че една храна, когато е много солена тя забавя процесите на слабеене.
По принцип бългаина яде много солено, а за един ден е достатъчно количеството сол, което се съдържа в хляба. Всичко останало е излишно. Затова не е грешка, ако ползва калиева вместо натриева сол.

# 12
  • София
  • Мнения: 13 200
Няма да отслабнеш от никаква сол, нито от калиевата, нито от морската. Просто по-полезно е да се яде калиева сол, а не натриева, ти в калиевата има и натрий, но в по-малко количество. Проблема при солта е, че организма задържа вода. Ако започнеш да консумираш калиева сол ще е по-добре за организма ти, но няма да повлияе на отслабването в тоя смисъл, в който ти искаш. Я виж, аз започнах да отслабвам чак след като Александра стана на година. За съжаление не само гена има значение, ами и възрастта  Embarassed  Cry . Сигурна съм, че ако бях на 25 щях да съм на сегашните си кг. два пъти по-рано

# 13
  • Мнения: 1 734
За да отслабнеш е по-добре не да консумираш някаква сол, било то и диетична Confused: , ами просто да намалиш солта до минимум. Мисля, че ще има по-голям и по-сигурен ефект

# 14
  • Мнения: 871
Такава сол има в" BILLA"

Общи условия

Активация на акаунт