Преместване

  • 11 353
  • 40
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 30 802
Права си, " ако си с правилния човек", но за 2- 3 месеца познанство, как ще решиш дали е правилния?
На принципа проба- грешка, местейки се от един при друг?

Ми май така правят- бързат да се овъртолят, после стягат багажи и при следващия. Не можели един без друг, искали все да са заедно...

# 31
  • София
  • Мнения: 19 141
Права си, " ако си с правилния човек", но за 2- 3 месеца познанство, как ще решиш дали е правилния?
На принципа проба- грешка, местейки се от един при друг?
Ми май така правят- бързат да се овъртолят, после стягат багажи и при следващия. Не можели един без друг, искали все да са заедно...
Сирен, свободните хора невинаги ценят свободата си. А пък някои хора не са свикнали да правят нещо сами, искат да бъдат по двойки.

# 32
  • Мнения: 30 802
И аз им се чудя- моминство-везирство, дето се вика. Аз и сега бих си живяла отделно и да си ходя с мъжа само на срещи:) Аз че се жених рано- така си беше, ама като студентка съм си живяла по студентски, не по лелински...

# 33
  • София
  • Мнения: 19 141
И още от народното творчество:
"Гукай ми гукай, гугутке, кога съм била при мама и аз така съм гукала"

# 34
  • Мнения: 30 802
Явно е от общото затъпяване. Щото като студентка, нали, седиш си, четеш извисени неща, изживяваш се като Вирджиния Улф...ама днешните студентки май по природа са си свахи и лели и хич не ги влече умственият труд, да бързат да хванат нещо мъжко и да му перат чорапите.

# 35
  • Мнения: 1 565
Любовта на мъжа минава през стомаха

# 36
  • Мнения: 6 130
Моят мъж също се самонанесе още от ден 1. Още на втория си донесе малко багаж и така за месец си се самонастани без дума да съм обелила.
Ами успех на авторката, сега поне ще разберете че не всичко е идеално и че "добри" свекъри няма. Simple Smile

# 37
  • София
  • Мнения: 19 141
Явно е от общото затъпяване. Щото като студентка, нали, седиш си, четеш извисени неща, изживяваш се като Вирджиния Улф...ама днешните студентки май по природа са си свахи и лели и хич не ги влече умственият труд, да бързат да хванат нещо мъжко и да му перат чорапите.
ММ цитираше колежка на колежка от ТУ, която казвала (говоря за 90-те години):
"Да не се лъжем - дошли сме да учим тук най-вече за да се оженим"

# 38
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
Много интересни мнения тук Grin
Няма как да знае човек дали е избрал правилния партньор или не до като не се сблъскат двамата с някои абсолютно банални битовизми.
На авторката - късмет Wink

Последна редакция: вт, 17 окт 2017, 00:05 от InaV

# 39
  • София
  • Мнения: 17 591

Ми... слагаш си още един (или два там, както дойде) ключа на връзката.

# 40
  • Мнения: X
Една приятелка се разведе в началото на годината. Много тежка раздяла преживя, драми, молби от негова страна тя да се върне, висене пред дома и в малките часове на нощта, пращане на подаръци, рози и прочие. Мъжът и е от богато семейство, но злоупотребяваше с чашката и на нея не и издържаха нервите. Та разведоха се и 2 - 3 седмици по-късно тя срещнала някакъв съученик и се залюби с него точно за нула време. Месец - два по-късно вече живееха заедно. Тя не може да стои сама, свикнала е да бъде гледана и обгрижвана.

Общи условия

Активация на акаунт