Голям номер официални обувки

  • 2 430
  • 11
  •   1
Отговори
  • България
  • Мнения: 430
Здравейте,

От къде в София могат да се намерят голям номер официални обувки 41-42?

Последна редакция: ср, 14 дек 2016, 23:12 от Alisa

# 1
  • София
  • Мнения: 38 419
Меркари.

# 2
  • Мнения: 6 299
Меркари може и онлайн с безплатна доставка
https://www.morefashion.bg/obuvki/damski-obuvki/visok-tok.html?f … e-40-41-42-41_1_2

# 3
  • Мнения: 47 963
И в магазини Фешън галери, за съжаление както в Меркари- на късмет

# 4
  • България
  • Мнения: 430
И в магазини Фешън галери, за съжаление както в Меркари- на късмет

Къде са тези магазини?

# 5
  • Мнения: 47 963
В люлин срещу била, в скай сити, до джъмбо на българия и в студентски град, но там не знам къде е

# 6
  • Мнения: 1 021
в това Меркари как се регистрирате

# 7
  • Мнения: 6 299
С ел си поща и някаква парола, запаметена ми е и при влизане само натискам вход.

# 8
  • София
  • Мнения: 38 419
в това Меркари как се регистрирате

Сложно е. Пускаш им мейл, молиш ги за код...
Пък и няма смисъл. Сайтът е като 1 магазин. В смисъл - има по 1 чифт и брой от всяко нещо. Да ви кажа - на Раковска е доста спокойно и имаше доста официални обувки, отделени в задната част на магазина.

# 9
  • Мнения: 1 444

за първи път попадам на сайт, който задължително да иска регистрация, за да можеш да разгледаш какво продава.. А за да се регистрираш - пишеш на мейл да ти пратят някакъв код.. що за глупост??

# 10
  • Мнения: 47 963
Освен това е доста скъп, в сравнение с други подобни магазини

# 11
  • Мнения: 6 299

за първи път попадам на сайт, който задължително да иска регистрация, за да можеш да разгледаш какво продава.. А за да се регистрираш - пишеш на мейл да ти пратят някакъв код.. що за глупост??

Ама аз никого не карам насила да се регистрира или пазарува от там Rolling Eyes Аз съм доволна и затова споделих - имам 3 чифта обувки от там и 1 рокля, които ми харесват.

Общи условия

Активация на акаунт