Bubble Bed

  • 3 463
  • 5
  •   1
Отговори
  • над кукувичето гнездо
  • Мнения: 9 405
Здравейте,

Сестра ми скоро има рожден ден и си пожела Bubble Bed. Нямам време да ровя да търся подробна информация и за това пускам тази тема. Моля, ако някой има такова чудо, да сподели доволен ли е, каква е цената, марката, заслужава ли си?
Искам да й вземем хубаво Bubble Bed, но не знам дали тези от 60-70 лв си заслужават, или трябва да заложа на по-скъпите (120 лв ми се струват повечко за подобно нещо)...
Ще се радвам да се отзовете. Simple Smile

Надявам се не съм сбъркала раздела...

# 1
  • Мнения: 19 687
Вземи от 109, среден вариант  Simple Smile

# 2
# 3
  • над кукувичето гнездо
  • Мнения: 9 405
Мда, аз също мога да работя с гугъл.  Sunglasses Притесненията ми произлизат от това, че само веднъж съм виждала на живо този тип "кресло" и нямам представа на какво се дължи разликата в цената между отделните марки - материал, здравина, размер, начин на закопчаване и т.н. Отделно, времето ме притиска. За това търся хора, които са употребявали и тяхното мнение. Simple Smile

# 4
  • Мнения: 9
Здравейте, видях, че темата е доста стара, но за мен сега е актуална 😊 Ще съм ви благодарна ако споделите опита ви с бъбъб бед!

# 5
  • София
  • Мнения: 561
Имах такова чудо - подарък. Скоро не ми беше попадала толкова голяма тъпотия Angry
Надува се с въздух без помпа и прочее и всичко изглежда супер лесно на клипчета - да,ама не. Бяхме го взели на морето - е няма такова тичане, гъзнисване, бързане да хванеш посоката на вятъра,за да надуеш, а без вятър - забравИ. Имам чувството, че целия плаж всяка сутрин с пуканки и кола си чакаше забавлението с нас Laughing
Удобство - като легнеш си буквално като кренвирш в хот-дог - притиснат от всякъде, запарва (моето отвътре беше с найлон, нямам поглед върху по-скъпи и по-евтини има ли разлика) и се потиш, а 'ставането' е най-забавната част - клатушкаш се докато се изсипеш настрани. С нетърпение чаках да се спука и с кеф го изхвърлих - супер, приключихме... и подариха на ММ Rolling Eyes

Последна редакция: пн, 13 апр 2020, 12:45 от roasted_pumpkin

Общи условия

Активация на акаунт