За тези, които четат любовни романи №26

  • 85 885
  • 743
  •   1
Отговори
# 645
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 801
Чел ли е,  някой цялата поредица на Мередит Уайлд... Thinking да сподели впечатления Peace
1.Hardwired (2013)
Прелъстена, изд.: Сиела, София (2016), прев. Марианна Панова
2.Hardpressed (2013)
3. Hardline (2014)
4.Hard Limit (2014)
5.Hard Love (2015)

# 646
  • Мнения: 3
Много благодаря за линковете. сега ще ги разгледам. Аз рядко пиша но отдавна чета форума. Идеите за книги взимам от Вас Simple Smile bouquet

# 647
  • Мнения: 1 000
Ох, блазе ви на англочетящите! Тази книжка с доктора и пациентката в психиатрична клиника ми звучи доста интересно и се надявам след време да се преведе... Praynig
Последно прочетох фен преводите "Дийн-Маккензи 1" и "Преди Ашлин"- кратички, без драми, даже прекалено захаросани ми дойдоха! Peace
Опитах се от читанката да си сваля последната качена книга от поредицата :В смъртта "Наслада в смъртта", но ми изписва, че ще бъде достъпна през 2018?  #Crazy Моля ви, който я има да ми я прати на hristina_tserovska@abv.bg? Ако имате "Далас в смъртта" и "Слава в смъртта" също ще съм благодарна, но тях ги има май само на хартия.... newsm78

# 648
  • Мнения: 624
Значи или аз не съм стигнала до частта с доктора или пациентката или чета друга книга Joy
Към момента:
Скрит текст:
Скарлет отиде в Савана, хм опознава се със съквартиранта си. Пир някакви чайове при един китаец иии до тук съм стигнала. Правилната книга ли съм подхванала?

# 649
  • Мнения: 222
Значи или аз не съм стигнала до частта с доктора или пациентката или чета друга книга Joy
Към момента:
Скрит текст:
Скарлет отиде в Савана, хм опознава се със съквартиранта си. Пир някакви чайове при един китаец иии до тук съм стигнала. Правилната книга ли съм подхванала?
Come closer е книгата за доктора и пациентката.
Аз от многото чудене какво да чета още не съм си избрала нищо.

# 650
  • София
  • Мнения: 28 474
Пробвай Мъглите на Серенгети – https://www.goodreads.com/book/show/33143435-mists-of-the-serengeti

20% съм и книгата е стра-хот-на. Но в абсолютно никакъв случай не е леко, плажно книжле – започва тежко, мислех, че само началото ще бъде такова, но преди малко пак имаше такъв момент. Авторката е много добра, пише изключително увлекателно и си личи, че е вложен много труд, описва изключително завладяващо атмосфера, природа... Има немалко реплики и термини на суахили, но са обяснени. За мен, това засилва атмосферата на книгата.
Дотук накратко:
Скрит текст:
Книгата е съвременна, действието се развива, поне засега, в Танзания. Джак е потомствен британец, сключил брак с местна жена, но в последствие се развеждат. Имат момиченце, което живее основно при майка си. Книгата започва как Джащ кара 8-годишната си дъщеря на някакво танцово представление в мола. Пристигат там, но той се връща на паркинга, защото е забравил нещо в колата. През това време в мола се чува стрелба и избухва бомба. Тогава загива дъщеря му. В следващата глава се разказва за Родел – главната, чиято сестра, доброволка там, също загива в експлозията. Родел заминава за Африка, за да прибере нещата на сестра си, но когато пристига, решава да довърши работата на сестра си. За тази цел ѝ трябва местен водач и по този начин стига до Джак.
Допълвам: Всъщност, сестра й се е занимавала със спасяването на деца-албиноси и воденето им в някакъв приют. В началото Родел счита, че тези деца са просто тормозени заради външния си вид. Но когато с Джак пристигат при семейството на първото дете, което сестра й не е успяла да спаси, разбират, че родителите са продали детето и то най-вероятно е мъртво. Джак й обясни, че в Африка, албиносите се считат за магически хора и шаманите купуват части от телата им. Току-що погледнах в гугъл и това се оказва точно така, за съжаление. Пише, че книгата се основава на действителни събития и съм втрещена.

Последна редакция: пн, 13 фев 2017, 19:45 от milenaka

# 651
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 726
milenaka, наскоро даваха точно за такова момиче и мисля, че споменаха същото като в спойлера... лошите работи.

# 652
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Свърших Fidelity, не съм очарована. Цялата книга беше като един лигав епилог. Може и аз да съм се повредила вече.

# 653
  • Мнения: 222
Пробвай Мъглите на Серенгети – https://www.goodreads.com/book/show/33143435-mists-of-the-serengeti

20% съм и книгата е стра-хот-на. Но в абсолютно никакъв случай не е леко, плажно книжле – започва тежко, мислех, че само началото ще бъде такова, но преди малко пак имаше такъв момент. Авторката е много добра, пише изключително увлекателно и си личи, че е вложен много труд, описва изключително завладяващо атмосфера, природа... Има немалко реплики и термини на суахили, но са обяснени. За мен, това засилва атмосферата на книгата.
Дотук накратко:
Скрит текст:
Книгата е съвременна, действието се развива, поне засега, в Танзания. Джак е потомствен британец, сключил брак с местна жена, но в последствие се развеждат. Имат момиченце, което живее основно при майка си. Книгата започва как Джащ кара 8-годишната си дъщеря на някакво танцово представление в мола. Пристигат там, но той се връща на паркинга, защото е забравил нещо в колата. През това време в мола се чува стрелба и избухва бомба. Тогава загива дъщеря му. В следващата глава се разказва за Родел – главната, чиято сестра, доброволка там, също загива в експлозията. Родел заминава за Африка, за да прибере нещата на сестра си, но когато пристига, решава да довърши работата на сестра си. За тази цел ѝ трябва местен водач и по този начин стига до Джак.
Допълвам: Всъщност, сестра й се е занимавала със спасяването на деца-албиноси и воденето им в някакъв приют. В началото Родел счита, че тези деца са просто тормозени заради външния си вид. Но когато с Джак пристигат при семейството на първото дете, което сестра й не е успяла да спаси, разбират, че родителите са продали детето и то най-вероятно е мъртво. Джак й обясни, че в Африка, албиносите се считат за магически хора и шаманите купуват части от телата им. Току-що погледнах в гугъл и това се оказва точно така, за съжаление. Пише, че книгата се основава на действителни събития и съм втрещена.
Започнах я. Наистина много тежко и силно начало.

# 654
  • Мнения: 1 526
Прочетох "Красавицата и звярът" на Аманда Куик. Страшно много ми хареса книгата. Героите ми станаха симпатични още от първите страници. Сега се чудя дали и другите книги на авторката са толкова интересни newsm78

Започнах: .

# 655
  • Мнения: 128
Здравейте,

https://vk.com/page-89186013_49938153

линка е на страницата, на която рускините превеждат книга втора от "Кралете на бърбъна"( Дяловете на ангелите или Делът на ангелите). Имам проблем и не мога да прочета нищо, ако някой ми окаже помощ, ще съм много благодарна.

# 656
  • София
  • Мнения: 28 474
И при мен не става. Може би трябва да си член на групата или нещо подобно  Rolling Eyes

# 657
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 815
Иска се регистрация и да си член на групата. Преведена е до 16-та глава, общо са 54.

# 658
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 726
С руския не мога да се оправя Crossing Arms Толкова са ми и спомените от училище  Laughing

# 659
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Чета Felony ever after, писана е от 13 автора. Веднага и без да гледам се познава главата на Хелена Хънтинг и Ви Кийланд. Първата е сложила пиърсинг на глаяният баш там интимно, тя така си ги обзавежда все, другата пък вкарва хумор. Забавна е книгата, лесно се чете. Само татуси са ми в главата 😁

Общи условия

Активация на акаунт