Коледно джудже в юнката расте- тема 5

  • 32 630
  • 736
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 665
Cvetno_cvete благодаря че сподели, точно това ми обясни и той, но просто си имах едно на ум.  Naughty

Karjala той каза за какво е амааа аз бях в еуфория относно пола и не го слушах много, само разбрах да си го прилагам  на 30-40 дни профилактично  Grinning

# 46
  • Мнения: 980
http://www.bgnow.eu/news.php?cat=2&cp=0&newsid=82342

Вижте ги идиотите! Как може таково нещо??  #2gunfire

# 47
  • Мнения: 665
http://www.bgnow.eu/news.php?cat=2&cp=0&newsid=82342

Вижте ги идиотите! Как може таково нещо??  #2gunfire

Мдааа в България циганин да си!  Naughty

# 48
  • Мнения: 95
http://apteka.framar.bg/30001345/гиназол-вагинален-крем-20-мг-г- Това е въпросният крем, но задължително се консултирай с лекар  Hug
мерси, ще проуча въпроса задължително Simple Smile

това за детските е просто абсурдно, нямам думи  Crossing Arms

# 49
  • Мнения: 193
трябва да има пари и за циганите  #Cussing out

момичета да ви питам нещо - повечето вече знаем пола на бебето и нали казват , че ако е момиченце кожата на майката се разваляла.

Как е при вас ?

На мен в началото ми беше чиста, но последните няколко дни ми изби едно упорито акне по долната част на лицето и много ме дразни.

# 50
  • Мнения: 16
Момичета бях на лекар,относно мойте опасения за резус фактора. Лекарката каза,че това не е чак толкова претеснително колкото хемоглобина ми. На изследванията ми е 112,каза че не е било нормално за такьв ранен етап на бремеността. Сега ми е написала да си пусна пак Пкк и желязо. Пьрво ми каза че фолиева се пие до 16г.с,(аз сьм 16та)и накрая ми изписа Фолацид. Чета ви,че пиете витамини,на мен нищо не ми каза за сега. При готови изследвония,пак ще се чуем и ще я питам.
Ходя в Щерев, но не останах очарована от лекарката при която сьм.много и се ядосах, че при всяко посещение си плащам,а те ме гледа с една ехидна усмивка и просто я усетих как чака само да приключа с вьпросите и да ме изпрати. Ох, тия хормони са страшна работа.

# 51
  • Sofia
  • Мнения: 150
Bo0o , може ли да напишеш името му, аз съм много склонна към инфекции и ми се иска и аз да си взема нещо, ще коментирам и с моята АГ, но докато я видя има поне 2 седмици.

Според мен, може да си вземеш някакъв пробиотик. Аз в момента слахам Гинофил.

# 52
  • Мнения: 891
трябва да има пари и за циганите  #Cussing out

момичета да ви питам нещо - повечето вече знаем пола на бебето и нали казват , че ако е момиченце кожата на майката се разваляла.

Как е при вас ?

На мен в началото ми беше чиста, но последните няколко дни ми изби едно упорито акне по долната част на лицето и много ме дразни.

Кожата ми е ужасна!Никога съм нямала пъпки и проблеми  преди....отдавах го на купа с хапчета ,които пия-биозин,пригнакеър,фолиева,магнерот,утрогестан,еутирокс. Shocked но може и заради мадамата да е.

# 53
  • Мнения: 1 498
Я, нова тема! Simple Smile
Ние се готвим за Коледните празници и изобщо нямам време да се сетя, че съм бременна. Гади ми се още, наболява ме тук-там, но гледам да удържам фронта поне за празниците. После мисля да се махна някъде сама на почивка за месец. (което няма да стане,р азбира се, имам си домашни задължения)

# 54
  • Мнения: 95
Gerilin , мерси, ще го проуча и това Simple Smile

Suny771,  и аз съм с момиче Simple Smile но засега нямам проблеми с кожата



# 55
  • Мнения: 20
Честито на всички мами за хубавите новини. Май останахме малко тези,които още не знаем пола. Grinning Аз да си споделя болката, че все още не усещам бебчето и почвам да психясвам. Навсякъде чета, че е време. Всички около мен разпитват. Чувствам се непълноценно някакси. И да питам нещичко - имам болки ниско долу почти всеки ден, не е нещо нетърпимо - усещам ги най-вече при натоварване. Дали магнезият би ми помогнал? На преглед съл чак на 4 и ще го изкоментирам и с доки, разбира се.

# 56
  • Мнения: 383
Suny,на нас ни казаха,че ще е момиченце Simple Smile Още преди да разбера се чувствах страшно грозна,пъпките са ужас Sad Едни подкожни и огромни Sad Аз винаги съм била с ужасна кожа-обаче сега положението е оле,майко Grinning За косата,нямам думи.
desislavkaaa,то доколкото знам не е задължително да се пият витамини.Относно докторката нямам думи.
Devilment,ами и аз не знам дали усищам бебка.Само веднъж май ми се случи,но понеже ми е първа бременност и не знам какво е чувството.

# 57
  • София
  • Мнения: 62
Devilment, споко - на мен следващият ми шанс да разбера е чак на 12 януари (а вече съм в 16г.с) Simple Smile
И аз още не съм го усетила колкото и да се напрягам:)

Освен това някой беше написал, че фолиевата се спира в 16 г.с. - моята не ми е сменила огестана още от самото начало - дали е редно да я тормозя за това? В листовката му пише, че бил подходящ през цялата бременност + през периода на кърмене .... Rolling Eyes

Що се отнася до болежките - аз от няколко дни пък имам някакво странно пробождане (като прищипан нерв) на около половин педя встрани от пъпа  - много е шашкащо.Според колежките може бебо да се премята и да ми е прищипало нещо ама.... Някой друг с подобни болежки?

# 58
  • Мнения: 1 498
Честито на всички мами за хубавите новини. Май останахме малко тези,които още не знаем пола. Grinning Аз да си споделя болката, че все още не усещам бебчето и почвам да психясвам. Навсякъде чета, че е време. Всички около мен разпитват. Чувствам се непълноценно някакси. И да питам нещичко - имам болки ниско долу почти всеки ден, не е нещо нетърпимо - усещам ги най-вече при натоварване. Дали магнезият би ми помогнал? На преглед съл чак на 4 и ще го изкоментирам и с доки, разбира се.

Ако си с предна плацента или бебчето рита към гърба, няма да усетиш толкова лесно. И ние не знаем пола. Ще го разберем през януари по някое време, надявам се.

# 59
  • York
  • Мнения: 826
Не се жалвайте, моя следващ скан е чак началото на Февруари. Тогава евентуално ще видим пола  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт