Вестибуларен апарат

  • 2 945
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 407
Моя колежка има проблеми с Вестибуларния апарат, диагнозата и е Минеро синдром. Моля ,кажете координати на някой лечител.

# 1
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Лекар или народен лечител? За същия проблем съм ходила на невролог, но така и не попаднах на добър. Но с народна медицина не съм пробвала.

# 2
  • Бургас/София
  • Мнения: 309
Мисля че лечител няма да й помогне. Приятелката ми  имаше Минероподобен синдром ( не съм сигурна че така се пише) лекува се с витамини В1, В12, В6 .

# 3
  • Мнения: 2 407
Ако може лечител, казаха ми ,че помагали.

# 4
  • Мнения: 3 249
Скоро чух от пазнати история на техен съсед, който има някаква рядка болест на Вестибуларния апарат, не знам точно как се казва. Лекарствата не месец са му стрували 120 лв., за да се поддържа. Знам, че е изчел много книги и в крайна сметка се е лекувал с лечебното гладуване на Лидия Ковачева. Понеже е скъпо да се отиде на място, човекът сам е прилагал всичко, което тя описва в книгата си. Според думите на моите познати този човек сега дори не пие лекарства.

# 5
  • СОФИЯ
  • Мнения: 601
Аз също имам проблем с вестибуларния апарат. Начинът, по който неочаквано се справих беше като тръгнах на Fat burning yoga. Всъщност това са си упражнения за разтягане и много от тях имат лечебен ефект. Когато отидох за първи път на йога бях със силно главоболие и депресия, защото от месеци ми се виеше свят и неможех да се съсредоточа, ефектът беше моментален. Моят съвет е да пробва с гимнастика преди всичко останало!

Общи условия

Активация на акаунт