Графики на БТ - коментари

  • 71 914
  • 737
  •   1
Отговори
# 615
  • София
  • Мнения: 6 010
Какви глобулки? Пуска ли микробиология за да види на какво се дължи течението?

# 616
  • Мнения: 125
Какви глобулки? Пуска ли микробиология за да види на какво се дължи течението?

Да, винаги пуска. Всеки път бактериална вагиноза, казва че е от настинка или силни лекарства.

# 617
  • София
  • Мнения: 297
Здравей, Денис!
Отдавна не съм писала в темата, но отскоро пак я следя.
Правим опити от около 8м., но не съм мерила БТ, проблемът е че мм пътува постоянно в командировки и в повечето случаи няма как да уцелим деня. МЦ е между 34 и 36 дни, ЛФ е 13-14 дни, правя тестове за О.
Тъй като последните 3 цикъла бяхме заедно и мислех, че ще се случи без мерене на БТ, а то не стана, този месец започнах да меря, но късно. Нямам стойности във ФФ, едва около О. Въпреки че е непълна, можеш ли да кажеш дали и кога е била О.? Днес стойността се покачи значително, а + тестът беше във вторник... БТ е мерена по едно и също време.
Благодаря ти!
Малко са стойностите и не мога да преценя - да я погледна след 3-4 дни?!

Да, моля те! Ще пиша пак, просто не се сдържах !
Много ти благодаря !!!

Добро утро, Денис!
Каза ми да ти напомня след 3-4 дни да погледнеш графиката ми, дали е имало О. и ако да кога горе-долу... ?

Благодаря ти!

# 618
  • София
  • Мнения: 35 930
Скрит текст:
Здравей, Денис!
Отдавна не съм писала в темата, но отскоро пак я следя.
Правим опити от около 8м., но не съм мерила БТ, проблемът е че мм пътува постоянно в командировки и в повечето случаи няма как да уцелим деня. МЦ е между 34 и 36 дни, ЛФ е 13-14 дни, правя тестове за О.
Тъй като последните 3 цикъла бяхме заедно и мислех, че ще се случи без мерене на БТ, а то не стана, този месец започнах да меря, но късно. Нямам стойности във ФФ, едва около О. Въпреки че е непълна, можеш ли да кажеш дали и кога е била О.? Днес стойността се покачи значително, а + тестът беше във вторник... БТ е мерена по едно и също време.
Благодаря ти!
Малко са стойностите и не мога да преценя - да я погледна след 3-4 дни?!

Да, моля те! Ще пиша пак, просто не се сдържах !
Много ти благодаря !!!
Добро утро, Денис!
Каза ми да ти напомня след 3-4 дни да погледнеш графиката ми, дали е имало О. и ако да кога горе-долу... ?
Благодаря ти!
Здравей!
Ако е имало О., може да е била на 22/23 ден от МЦ.
Засега, графиката е добре - дано да е станало. Peace

# 619
  • София
  • Мнения: 297
Много ти благодаря !!! Hug

# 620
  • София
  • Мнения: 297
Денис, днес ми дойде...на ден 31. Може ли да погледнеш графиката ми, защото малко се притесних - имах съмнение за положителен тест за О. на ден 18, но не го отбелязах първоначално, защото и теста на ден 21 беше също толкова тъмен, а и по принцип цикълът ми е 34-36 дни. Сега отбеляза и двата дни. Възможно ли е да съм имала О. около ден 18, въпреки ниските температури? Защото ако изобщо е имало О. около ден 21, то проблемът е много къса ЛФ......
Благодаря ти !

# 621
  • София
  • Мнения: 35 930
Денис, днес ми дойде...на ден 31. Може ли да погледнеш графиката ми, защото малко се притесних - имах съмнение за положителен тест за О. на ден 18, но не го отбелязах първоначално, защото и теста на ден 21 беше също толкова тъмен, а и по принцип цикълът ми е 34-36 дни. Сега отбеляза и двата дни. Възможно ли е да съм имала О. около ден 18, въпреки ниските температури? Защото ако изобщо е имало О. около ден 21, то проблемът е много къса ЛФ......
Благодаря ти !
Най-вероятно, не е имало О. - нищо, че е имало (+) тест и БТ за малко се е повишила.
При ановулаторни МЦ също се получава.
Добре е да те видят на УЗ / да не е киста или ЛУФ/
Ще чакам да пишеш.

# 622
  • София
  • Мнения: 297
Много ти благодаря ! Ще пиша !

# 623
  • Мнения: 181
Здравейте. Този месец графиката е много добра и надеждата голяма, но имам един въпрос. Четох в интернет на няколко места (чужди издания също), че по позицията на шийката на матката може да се установи дали е настъпила бременност много рано. Ако започне да "пада" и се е втърдила, значи няма бременност и ще настъпи менструация този цикъл. Ако след Овулацията си е останала мека и високо, значи е настъпило оплождане. Това вярно ли е според вас или са някакви измишьотини? Някой има ли лични наблюдения?

# 624
  • Мнения: 1 976
Ъъъ и това как ще го установиш сама?

# 625
  • София
  • Мнения: 7 645
При бременност пак пада шийката, но след закъснението почва да се вдига.
Установява се с чисти ръце и напипване.
Миналата година бях 2 пъти бременна за малко, шийката си спадна, после се повдигна. Установявах го всеки ден при поставяне на утрогестан.

# 626
  • Мнения: 4 087
Как така пада? Сериозна съм, не се шегувам, за пръв път чувам за този метод?

# 627
  • София
  • Мнения: 7 645
Не че пада буквално, а се свлича надолу с наближаване на цикъла. Оклло О е най-високо и е отворена.
При бременност след закъснението почва да се вдига и се затваря, за да предпазва плода от инфекции.
Прочети за метода за повече подробности.

Тъй като аз всеки месец след о съм на утрогестан, а той се поставя дълбоко, няма как да не усетя промяната.

# 628
  • Мнения: 6 896
Аз като правих опити търсих информация за шийката, но не открих нищо, което да е достоверен признак на бременност.

# 629
  • София
  • Мнения: 7 645
Шийката не е достоверен показател за бременност. Тя се повдига след като теста би отчел Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт