Хапче,сиропче за повръщане

  • 1 037
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 9
Здравейте мили мами ,пиша ви с огромно притеснение ,защото дъщеря ми тази сутрин глътна украсата от тортта си,която не беше за ядене и сега се оплаква от болки в корема ,сега по празниците няма как да отидем на лекар,защото сме на вила .Опитах се да се свържа с нашата докторка ,но не успях ,а тук разбрах ,че няма .Четох из форумите и се натъкнах на информация ,че ако го повърне ще и стане по-добре . Да знаете някакви хапчета или сироп придизвикващи повръщане ,трябват ми скоро !Много ви благодаря😃

# 1
  • Мнения: 616
Здравейте мили мами ,пиша ви с огромно притеснение ,защото дъщеря ми тази сутрин глътна украсата от тортта си,която не беше за ядене и сега се оплаква от болки в корема ,сега по празниците няма как да отидем на лекар,защото сме на вила .Опитах се да се свържа с нашата докторка ,но не успях ,а тук разбрах ,че няма .Четох из форумите и се натъкнах на информация ,че ако го повърне ще и стане по-добре . Да знаете някакви хапчета или сироп придизвикващи повръщане ,трябват ми скоро !Много ви благодаря😃
Защо не опитате до предизвикате повръщането механично. Бръкнете й в устата.

# 2
  • Мнения: 9
Пробвах ,но тя не ми позволява

# 3
  • Мнения: 9
Дали с хапче от активен въглен ще стане ,също разбрах за някакъв сироп Ипекак .Някой да знае нещо за тези методи

# 4
  • Мнения: 512
А сигурна ли си ,че повръщането няма да разрани хранопровода.Каква беше украсата,не е ли по добре слабително ,за да я изходи.Пък и ми се струва по-щадящи.

# 5
  • София
  • Мнения: 38 476
Да, какъв е предметът, от какво е, колко е голям, има ли остри ъгли?

# 6
  • Мнения: 9
да сигурна съм че е по добре да го повърне , ако някой знае нещо за активния въглен или за сиропа или за някакво друго средство моля да ми каже

Общи условия

Активация на акаунт