Ски Добринище, Банско, Разлог?

  • 3 914
  • 6
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 292
Здравейте, някой ходил ли е тази година  на ски в Разлог или Добринище?  За Банско разузнах, но ми се искаше да разуча и по-малко натоварените дестинации. Начинаещ скиор съм.

Последна редакция: чт, 29 дек 2016, 22:30 от asia_nika

# 1
  • Мнения: 101
Миналата седмица бяхме няколко дни на ски на Добринище. Нямаше естествен сняг, а само изкуствен и се обработва само мини пистата на хижа Гоце Делчев. През деня беше пълно с начинаещи скиори, деца и ски учители. Цените бяха супер евтини. За много начинаещи е супер писта, за малко по-напреднали е къса и скучна

Последна редакция: ср, 04 яну 2017, 09:44 от aomame_b

# 2
  • Мнения: 798
Пистата на Добринище е забавна. В горната й част е с лек наклон, следва горе-долу стръмен, който може да се заобиколи по ски път, следва доста стръмен, който също има заобиколен вариант, после пак е лека. Доста е дълга Вероятно след идващия валеж ще я отворят.

# 3
  • Мнения: 55
Може ли да ми препоръчате хотел в Добринище, по възможност да има и спа зона

# 4
  • Мнения: 54
Ходили сме тук 3 години подред, храната е супер - домашна, стаите чисти и топли, СПА няма, само сауна има. Собствениците-персонал са малко груби - типично по македонски Grinning Но пък много забавни
Прекарахме си страхотна ваканция
https://grabo.bg/dvama-v-dobrinishte-09h2u7?affid=4273

# 5
  • Мнения: 2 155
Ще ходим след няколко дни в Добринище. За пистата разбрах, че е изкуствен сняг, но имало - ще се пускам за първи път. Mr. Green
Някой знае ли дали може да се наеме ски панталон на пистата? За самите ски и ботуши разбрах, но ММ не си е взел панталон, а май няма и да си вземе така като го гледам.

# 6
  • Мнения: 22
Здравейте! И аз съм чувала добри отзиви за Добринище. ММ иска да ходи там сега през ноември. Имате ли идея как стоят нещата този зимен сезон?
Поздрави

Общи условия

Активация на акаунт