Електронна цигара - алтернатива на тютюнопушенето тема 6

  • 38 350
  • 741
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 344
muoil аз поне не видях,някъде да пише и реших,че може аз да я пафкам на високи ватове и затова да ми дава лек вкус на изгоряло.

# 46
  • Мнения: 18 542
Момичета,а на глава 1,5 какви ватове са нормални?
Аз на стокова 1,5 ома глава повече от 9-10 не качвам, а на Нути главите 1,8 ома съм на 6 вата твърдо. Ама както става ясно, всеки сам преценява къде му е готиното.  Все пак много зависи от мода и от изпарителя и от течността, а бе от всичко  Crazy

# 47
  • Варна
  • Мнения: 7 701
 Смаза ли О-ринговете с течност преди сглобяване. Когато са сухи затягат. На мен 3-ката ми е ментак,но е Тобековски от Гига та бяха фикснати всякакви първоначални бъгове. Каква намотка докара и на колко вата я караш? Не може да няма удар на мен ми отвинтва главата направо. Качи ватовете. Това е кайфун и на 30- вата ще работи добре. Тук нямаш ограничението на готовите глави. Направи намотка около 1 ом и качи на 16-29 вата и кажи как е.

# 48
  • Мнения: 18 542
Намазах, да просто о-ринга който беше скъсан беше дебел и този който сложих първо също, за това така натегнато беше. Смених го с по-тънък и стана прилично, би трябвало дебелината да е една идея повече, че много леко върви сега и подкапва от въздуховодите от време на време.
Гледам и на оригиналния тая част извъртяна
https://www.youtube.com/watch?v=yXnTfpv22ns&t=202s  5:14 минута е тази част се въртеше и отиваше така настрани, не стоеше централно. Може би е нормално.

Сега по съвет направих 0,8 ома намотка и на 12 вата пак почти няма удар, една идея по-добре е като че ли ама не е каквото трябва да е. Не ща да качвам много ватовете че пък много грее иначе на 20 вата пробвах, появи се удар (слаб) ама не мога така да изпарявам.  Cry

# 49
  • Варна
  • Мнения: 7 701
 Хммммм ей сега заради теб го качих на 25 вата. Направо ще ме трупяса  newsm78. Намотката ми е стомана 0.8 ома. Кое ти грее изпарителя ли или парата е гореща? Моят си е студен хем дрипката ми е поликарбонат. Има нещо гнило тук.  Базата се завинтва отдолу но трябва да свалиш това квадратното и да стегнеш гайката. Затегни го хубаво защото иначе не е добре.

# 50
  • Мнения: 18 542
Парата, парата... нещо билда ми не е наред тогава или просто тоя кайф е боклук  Rolling Eyes

не знам от къде си взимаш главите за Х-а, но попаднах на тези, мисля че цената е добра. 1,8 ома са.

Последна редакция: пт, 30 дек 2016, 23:47 от Миоки

# 51
  • Мнения: X
На 26-ти дек. съм поръчала същите глави за Х. Сега ще ми ги донесат с gabco.

# 52
  • Виена
  • Мнения: 725
Миоки,благодаря за новата темичка  Hug!Представям си само каква вкусотия си сготвила  Flutter.И аз се регистрирах в този сайт,който си пуснала с рецептите за готвене.Много интересни “манджи“има.Някой ден и на мен ще ми дойде редът...Ти на Нутито ползваш ниски ватове,казваш.Ами нали на главата пише препоръчителни.Какво означава обозначението точно.Моите са 1.5 и пише 14-20.До сега не съм пробвала на по ниски,или високи от написаното от страх да не повредя нещо  Blush.Ползвам си я на,около 15-19.А тази цена,която си пуснала за главите на X-а,ами аз какво да кажа  Crossing Arms.Аз давам двойна за една опаковка.Ама лятото,като се прибера,ще си напоръчам едно хубаво   Flutter.

# 53
  • Варна
  • Мнения: 7 701
https://www.fasttech.com/search?Aspire%20Nautilus%20X%20Coils  ето ги всички глави за Х-а и предполагам от там няма да имаш ограничения Теди. Да чака се около месец,но не е болка за умиране.

# 54
  • Виена
  • Мнения: 725
Мерси принцеске newsm03.В предната темичка Миоки ми даде този адрес.Регистрирах се,напълних кошницата с глави,но ме достраша да поръчам  Rolling Eyes.Това,че се бави въобще не ме притеснява,ами дали ще стигне при мен...Иначе цените там много ми харесват  Flutter!

# 55
  • Варна
  • Мнения: 7 701
 В съобщение към поръчката упомени,да пишат на пакета примерно,че са бушони  Laughing. Винаги върши работа  Wink. Нямам непристигнала поръчка от фаста освен това имаш пейпалска защита. Ако ги няма пускаш диспут и ти връщат парите.

# 56
  • Мнения: 18 542
Във фастата има 15% намаление по случай НГ на всичко. Купона е TOAST

Tedito_799, не съм гледала никога какво пише на главите като препоръчани ватове. С главите на Нутилуса стоя на ниски защото така ми е вкусно и парата е "студена". Спокойно можеш да пробваш по-ниски, по-високи може би не е добре, защото има вероятност да изпържиш главата или да се прецака бързо. Хубаво обаче е да започваш на ниски, даже по-ниски от указаното като слагаш нова глава.

Сутрешно удар от кайфа - много, много слаб клонящ към никакъв. Трябва да се измисли нещо, не може така.

Последна редакция: сб, 31 дек 2016, 12:26 от Миоки

# 57
  • Варна
  • Мнения: 7 701
 Миоки всичко опира до сетъпа на кайфа.  Стоманата ти е ОК. Навий една намотка на 3мм. сърцевина 6-7 навивки. Предполагам ще е около 1 ом. Сложи лентичка памук около 3мм. да опира в каналите-демек го понатъпчи добре. За мен удар няма когато ми е въздушно...например К5 даже на една дупка е с впъти по-слаб удар от К3. Направо ми е необяснимо това твоето..... я дай линк към модела който поръча

# 58
  • Мнения: 18 542
Е това е китайчето https://www.fasttech.com/products/4278000

Трябва да си намеря нещо дебело 3мм, че май нямам. Имам само 2мм и 2,5мм.
Може и малко памук да слагам. Аз от страх да не прекаля, че на няколко места изрично опоменаха да не се тъпче щото намси кво.
Сега ще пробвам първо само памука да сменя.

И аз мисля, че сетъпа не е наред - намотка/памук.

Мда, памучето повече и по-натъпкано определено промени нещата в павилната посока. 

Последна редакция: сб, 31 дек 2016, 13:56 от Миоки

# 59
  • Варна
  • Мнения: 7 701
 Лентичка 3мм. широка и около 3см. дълга и всичко го натъпкваш отстрани. Това е кайфун по дяволите  newsm78 не може да не работи. Има един лаф,че и стружки с дреп да му сложиш пак ще е ОК  Joy.

Общи условия

Активация на акаунт