Пежо 207 сс

  • 6 015
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 892
Здравейте. Хвърлила съм око на този модел, 2007г. Сега карам Пежо 206, 2001г. Какво мислите за евентуалната нова кола? Като поддръжка много по-скъпо ли ще е?

# 1
  • Мнения: X
Здравейте. Хвърлила съм око на този модел, 2007г. Сега карам Пежо 206, 2001г. Какво мислите за евентуалната нова кола? Като поддръжка много по-скъпо ли ще е?

Kaто начало:
- бензин или дизел. Работен обем на двигателя?
- от кой пазар идва
- карана ли е в Бг

# 2
  • Мнения: 5 892
Бензин , с газова уредба, 120кс, нов внос от Италия.

# 3
  • Мнения: X
Бензин , с газова уредба, 120кс, нов внос от Италия.

Нe очаквай съществена разлика в поддръжката. Типичните проблеми за френска кола с 10-20% горница отнесено към сегашния ти модел.
Имам 8 206-ци, търговските представители ги карат, 1.4 ХДИ. Не е скъпа поддръжката. Кошници са но пък харчат малко и общо взето безпроблемни. При мен страдат от предници и стартери/алтернатори но и те не спират, карат ги служебни, вечер като лични
По-скоро обърни внимание на механизмите на сгъваемия покрив. Ако нещо ще се троши там ще е и не е евтино. Проблемите със задния мост като собственик на 206 си ги знаеш предполагам
Бензиновите 120 к.с. страдат от глави, имай едно на ум. Има един мотор 150 к.с. съвместно с BMW, там проблеми няма

Дай линк към обявата да я разгледам и добия представа

# 4
  • Мнения: 5 892
Ето я. http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv … &slink=h91s5y
Аз досега с моята не съм имала проблеми, като оправих всичко, което не беше ок след покупката.

# 5
  • Мнения: X
Ето я. http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv … &slink=h91s5y
Аз досега с моята не съм имала проблеми, като оправих всичко, което не беше ок след покупката.

За толко малко пари е идеална.
Правят ми впечатление няколко неща:
- седалището на шофьорската седалка, ивицата по средата
- облицовката (плата) на шофьорската врата е вече разлепен. Може да е от жегата, имайки предвид че е талянка но може и просто да не е на тия км, което е по-вероятно.
- малко снимки са качени
- колата хем е налична, хем снимките са на колата в Италия. Последно?
- гаранция 50 000 км на двигателя. Ако я вземаш изискай писмена гаранция и условията по тази гаранция
- счупената стойка на дясното огледало, залепено с тиксо не е болка

Ако колата е тук задължително:
- проверка на механизмите на покрива, да не търчиш с полусъбран таван до сервиза в някой дъжд
- проверка на торсионите на задния мост. Проблемен е
- диагностика на мотора за грешки

# 6
  • Мнения: 5 892
Много ти благодаря, ще имам всичко в предвид!  bouquet

# 7
  • Мнения: X
Много ти благодаря, ще имам всичко в предвид!  bouquet

За нищо, за мен като мъж беше удоволствие.
Успех с покупката и внимавай.

Общи условия

Активация на акаунт