Пазарувате ли в obuvki.bg?

  • 155 496
  • 909
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 14 469
Все едно - сайтът е голям международен търговец в Европа, надали ще си позволят да продават ментета.

# 151
  • Мнения: 2
Точни са, моите ботуши бяха 148 лв. , не ми бяха удобни и ги върнах. Бе проблем ми върнаха парите в банковата сметка.

Здравейте ,след колко време ви върнаха парите ? Миналия месец върнах сандали и още си чакам парите...

Здравейте!
След колко време успяхте да си получите парите?

# 152
  • Мнения: X
Има намаление 30% и 20 % до 7.10. с код FLASH

# 153
  • Пловдив
  • Мнения: 3 721
Може ли някой да ми копира частта от текста за марките, които не се влияят от кодовете? Чрез мобилната версия не мога да я открия тази информация, а съм сигурна, че някъде я срещнах.
Благодаря предварително!

# 154
  • Мнения: 268
ЗДравейте,някой поръчвал ли е боти от  SERGIO BARDI ,какви са  и дали са качествени.

# 155
  • Пловдив
  • Мнения: 40 519
Поръчах от сайта,да...доволна.

# 156
  • Мнения: 2 409
ЗДравейте,някой поръчвал ли е боти от  SERGIO BARDI ,какви са  и дали са качествени.
Аз си поръчах боти,от 27-ми ги чакам,но пусти куриери не идват.Ще споделя впечатленията си щом се сдобия с тях.

# 157
  • Мнения: 5 251
Здравейте! Харесахме 2 чифта обувки на дъщеря ми от този сайт. Единият чифт е на Vans, а другият на Adidas. Следните модели:

https://www.obuvki.bg/gumenki-vans-classic-slip-on-p-vn00018ebww … ht.html#sizetable

https://www.obuvki.bg/obuvki-adidas-superstar-j-c77154-ftwwht-cb … #customer-reviews

Много се чудим дали са оригинални. Струват ми се на добри цени, като за такива марки. Някой поръчвал ли си е такива или поне сходен модел на тези марки? Спешно й трябват нови обувки за дъждовния ден. Струва ли си да рискуваме? Благодаря Ви предварително! Simple Smile
Здравейте!
Дали си поръчахте Адидас-а? Дъщеря ми иска същите и аз се чудя дали са хубави и дали си отговарят номерата.

# 158
  • Мнения: 2 409
ЗДравейте,някой поръчвал ли е боти от  SERGIO BARDI ,какви са  и дали са качествени.
Аз си поръчах боти,от 27-ми ги чакам,но пусти куриери не идват.Ще споделя впечатленията си щом се сдобия с тях.
Получих ги!Доволна съм,истинска кожа,удобни,изглеждат чудесно,остана и да са качествени,но това с времето ще се разбере.Като цяло нямам забележки!

# 159
  • Мнения: 4 076
Три чифта дамски обувки,Каприз и Габор.Без забележки като вид и удобство,но не съм ги и разхождала още навън.Има ги в Амазоните,в обувки.бг бяха последни чифтове,явно по-стара колекция.Доставката дойде от Полша.
Сега дъщеря ми гледа едни обувки на Габор,които потърсих в Амазоните за мнения,но ги няма.Ако не си хареса нещо по магазините,ще рискувам.

# 160
  • Mонтана
  • Мнения: 413
Аз имам веднъж поръчани обувки и съм много доволна марка carinii.
Сега пак мисля да поръчам ,някои да има код за отстъпка която няма да ползва ?

# 161
  • Мнения: 610
Здравейте,

Имам поръчани обувки 08.2018 и след 2 месеца се разлепиха. За съжаление  бях извън страната и чак сега ще мога да ги върна. За мой ужас не мога да открия оригиналната кутия, но никъде не видях да я изискват.
Обувките са 200 лева и общо взето искам да ми бъдат заменени, защото  обувки на тази цена да се разлепят за 2 месеца за мен не е ок.
Имам ли шансове според вас и казуса с кутията дали ще е проблем 🙄?

# 162
  • Мнения: 4 076
Здравейте,

Имам поръчани обувки 08.2018 и след 2 месеца се разлепиха. За съжаление  бях извън страната и чак сега ще мога да ги върна. За мой ужас не мога да открия оригиналната кутия, но никъде не видях да я изискват.
Обувките са 200 лева и общо взето искам да ми бъдат заменени, защото  обувки на тази цена да се разлепят за 2 месеца за мен не е ок.
Имам ли шансове според вас и казуса с кутията дали ще е проблем 🙄?

Съжалявам,не знам.Говори с тях и ги питай.Особено след като искаш замяна,а не възстановяване,би трябвало да се съгласят.
Би ли казала коя е марката?Аз днес чакам за дъщеря ми едни обувки,ще споделя после впечатление.Но за окончателна оценка наистина трябва да се поносят доста,за да се прецени доколко е читав сайта.Виждала съм подобни обувки за неколкократна употреба,не можеш да ги различиш от качествените и чак когато се разпаднат за нула време ти става ясно от коя част на Азия идват.Това,че обувки.бг са на голям международен търговец изобщо не ме успокоява,защото от такъв един сайт за козметика-пак в Полша или Чехия,-получих доста ментета.Да се надяваме,че са точни.Често амазоните предлагат  по-добри цени,но иска време за ровене,а и доставката е много скъпа,особено ако се наложи да връщаш.

# 163
  • Мнения: 610
На moschino са. И друг път съм поръчвала от тях и не съм имала проблеми, но сега  доста се разочаровах. Днес ги изпратих и ще видим как ще се развият нещата.
Случвало ми се е да поръчам обувки, да не ми стават или да не са ми удобни и ги връщам без проблеми, но сега заппърви път имам подобев казус.

# 164
  • Мнения: 237
Мога да препоръчам марката Gino Rossi. Току що взех техни балеринки и са хубави.

Отговарят ли си номерата на Gino Rossi?

Общи условия

Активация на акаунт