Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 4 ян. 2017, 18:16 ч.

Пазарувате ли в obuvki.bg?

• 38 428
  • 158
  •   1
Отговори
# 150
Все едно - сайтът е голям международен търговец в Европа, надали ще си позволят да продават ментета.

# 151
Точни са, моите ботуши бяха 148 лв. , не ми бяха удобни и ги върнах. Бе проблем ми върнаха парите в банковата сметка.

Здравейте ,след колко време ви върнаха парите ? Миналия месец върнах сандали и още си чакам парите...

Здравейте!
След колко време успяхте да си получите парите?

# 152
  • София
Има намаление 30% и 20 % до 7.10. с код FLASH

# 153
  • Пловдив
Може ли някой да ми копира частта от текста за марките, които не се влияят от кодовете? Чрез мобилната версия не мога да я открия тази информация, а съм сигурна, че някъде я срещнах.
Благодаря предварително!

# 154
ЗДравейте,някой поръчвал ли е боти от  SERGIO BARDI ,какви са  и дали са качествени.

# 155
  • Пловдив
Поръчах от сайта,да...доволна.

# 156
ЗДравейте,някой поръчвал ли е боти от  SERGIO BARDI ,какви са  и дали са качествени.
Аз си поръчах боти,от 27-ми ги чакам,но пусти куриери не идват.Ще споделя впечатленията си щом се сдобия с тях.

# 157
  • Плевен
Здравейте! Харесахме 2 чифта обувки на дъщеря ми от този сайт. Единият чифт е на Vans, а другият на Adidas. Следните модели:

https://www.obuvki.bg/gumenki-vans-classic-slip-on-p-vn00018ebww … ht.html#sizetable

https://www.obuvki.bg/obuvki-adidas-superstar-j-c77154-ftwwht-cb … #customer-reviews

Много се чудим дали са оригинални. Струват ми се на добри цени, като за такива марки. Някой поръчвал ли си е такива или поне сходен модел на тези марки? Спешно й трябват нови обувки за дъждовния ден. Струва ли си да рискуваме? Благодаря Ви предварително! Simple Smile
Здравейте!
Дали си поръчахте Адидас-а? Дъщеря ми иска същите и аз се чудя дали са хубави и дали си отговарят номерата.

# 158
Аз си поръчах боти,от 27-ми ги чакам,но пусти куриери не идват.Ще споделя впечатленията си щом се сдобия с тях.
Получих ги!Доволна съм,истинска кожа,удобни,изглеждат чудесно,остана и да са качествени,но това с времето ще се разбере.Като цяло нямам забележки!

Общи условия

Активация на акаунт