AVON козметика с изтекъл срок?!

  • 13 530
  • 68
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 252
Момичета, датата, показана на опаковката е дата на производство. Срока на годност е 3 години от тази дата.
За първи път чувам за такъв проблем. Аз ги ползвам от доста отдавна.
И аз съм на това мнение

# 61
дай малко време на хората да те прочетат, отговорят .... смешна си с тия риторични въпроси Whistling
Е прочетохте ли ми "тези досадни риторични въпроси"?Да видим какви отговори ще скалъпят фенките на Ейвън.....

# 62
  • Мнения: 3 835
Я да видим коя ще отговори на риторичните въпроси!  Joy

# 63
  • sofia
  • Мнения: 171
Първо:каталозите ги подготвят шест месеца предварително ,а не три
Второ:датите върху продуктите са дати на производство и след тези дати продукта е годен 3 години ако не се отвори, и
Трето:на всяка опаковка е указано след отваряне на продукта колко време да се ползва-3,6,9,12 месеца.


Изказване от сорта:"Разбира се тези които продават тази козметика на тях им отърва това да е датата на производство Laughing Laughing Laughing,ама трябва да се #2gunfire....."са пълна простотия

# 64
Аз съм представител на AVON и два от продуктите ги получих с нови етикети залепени върху старите - изобщо не ми отърва, защото нямам представа какво ще обяснявам на клиентката си. Досега не ми се е случвало!  

# 65
  • Мнения: 1 028
Цитат
и два от продуктите ги получих с нови етикети залепени върху старите
Датата на производство е  на самата опаковка на продуктите,а не на етикети,и като стана дума за тях,на повечето продукти превода е и всички инструкции са на опаковката.Имам един крем за ръце със етикетче,но на него пише само"глицеринов крем за ръце-годен 3 години от датата на прооизводство",а самата дата е както казах на долния ръб на тубичката.И като толкоз се притесняваш какво ще обясняваш и се съмняваш в нещо разлепи горния етикет и виж какво го отличава от долния,ако пък нещо не ти хареса на теб или клиентката ти знаеш,че можеш да го върнеш веднага.

# 66
  • Мнения: 419
не съм доволна от Avon.наистина стоката е с изтекъл срок.Oriflame повече ми допада.

# 67
  • Мнения: 398
Аз съм представител на AVON и два от продуктите ги получих с нови етикети залепени върху старите - изобщо не ми отърва, защото нямам представа какво ще обяснявам на клиентката си. Досега не ми се е случвало!  

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=95331.msg1760958#msg1760958

След тези постинги просто не виждам какво повече трябва да се коментира - явно един недоразбрал, втори невидял, трети просто се чуди кого да злепостави.
Впрегнете енергията си в нещо градивно момичета - не се занимавайте наистина с глупости.
И аз си се чудя че хвърлям око на темата все още белким се изненадам с нещо интересно.
Защо не ни бе показана поне снимка на грешната дата или все едно продукта не може да се върне ли?

# 68
SUGLASNA SUM,CHE VSEKI IMA PRAVOTO DA IZKAJE MNENIETO SI,NO NE I PO TOZI GRUB I NEKOREKTEN NACHIN!OT NAPISANOTO CHESTO "LUHA" NA CHISTA ZAVIST I POGRESHNI OPITI ZA RAZKOLEBAVANE NA KLIENTITE NA "AVON"!KAK NQKOY NE RAZBRAHA,CHE VINAGI E IMALO KONKURENCIQ I VSICHKO E VUPROS NA VKUS I LICHEN IZBOR!KOLKOTO I MRUSNI KOMENTARI DA SE PUSKAT PAK SHTE IMA HORA KOITO SHTE Q POLZVAT TAZI KOZMETIKA!A I VSICHKO E TOLKOVA INDIVIDUALNO,A SUM SRESHTALA TOLKOVA RAZSEQNI DISTRIBUTORI DETO GI MURZI DA GLEDAT,KAMO LI DA TI DADUT KOMPETENTEN SUVET!A VSEKI E S RAZLICHEN TIP KOJA,KOSA...KAK NQKOY SHTE TI KAJE NESHTO KOLKO E GADNO,NAY-DOBRE DA SI PROCHETESH SUSTAVKITE I,AKO SI SUGLASEN DA GO KUPISH!A RISK VINAGI IMA ZA VSICHKO V TOZI JIVOT!INACHE VSICHKO IZGLEJDA MNOGO BONBONENO NA KORICITE,TA CHAK PONQKOGA ZAHAROSANO...MNOGO-MNOGO NE VQRVAM NA CHUJDOTO MNENIE-NE MOJESH DA OCHAKVASH NA VSEKI DA DOPADNE TVOQ LIUBIM AROMAT!ISKAM I DRUGO NESHTO DA SPODELQ-ZASHTO E TAZI NEKOREKTNA KONKURENCIQ,POSLEDNITE GODINI SE PRIDUVKVAT VSE "AVON" I "ORIFLAME",NQMA LI DRUGI MARKI?SHTO ZA PROSTOTIQ E TOVA,ZA VSEKI IMA MQSTO POD SLUNCETO!VEDNUJ NAPRIMER SI KUPIH KREM OT "ORIFLAME" OT KOYTO BUKVALNO SE "IZPRISHTIH",NO NIKOGA NISHTO LOSHO NE SUM KAZALA ZA FIRMATA!ZASHTOTO SI ZNAM TVURDE CHUVSTVTELNATA MI KOJA,CHE GI PRAVI PONQKOGA TIQ"NOMERA".NE,NE,SPIRAM,STIGA TOLKOVA!DANO TEZI PO OSUZNATITE ME RAZBERAT KAKVO ISKAH DA KAJA!POZDRAVI NA VSICHKI TQH:)))  bouquet 

Общи условия

Активация на акаунт