Шопинг консултации, тема 3

  • 118 803
  • 767
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 7 519
Мога да ти кажа от къде да си вземеш козина за яката и то само за 30—40 паунда Simple Smile

# 241
  • Мнения: 3 480
Обмислям и този вариант.
От къде би препоръчала?
Бих предпочела еко ...качествена.

# 242
  • Мнения: 7 519
Амазон Simple Smile

# 243
  • Sofia
  • Мнения: 15 544
Вчера бях в хародс и харесах това:

https://www.hollandcooper.com/products/the-classic-courchevel-pa … oat-black-natural

Разминава се с първоначалната ми идея, но пък ми и стои добре. Има и по-дълги, но това засега м ие фаворит.

Супер е якенцето. Peace

# 244
  • Мнения: 7 519
Супер му е цената, другото е яке като яке. Вижда ми се неподходящо за жена над определена възраст и работеща в офис на пъпа на Лондон Wink.

# 245
  • Мнения: 2 817
Здравейте! Моля, кажете от къде да си купя прави панталони и дънки в София, да не са тип "пура" и да не са по 200 лв.  Simple Smile Днес изрових The mall и си тръгнах с 1 книга  Cry Панталони не намерих. Благодаря предварително.

# 246
  • Мнения: 3 480
Супер му е цената, другото е яке като яке. Вижда ми се неподходящо за жена над определена възраст и работеща в офис на пъпа на Лондон Wink.

Наистина не знам дали си заслужава да дам толкова пари за точно такова яке (основата налистина не е нещо особено) и някои детайли ми идват ту мач. За работа имам подобно от миналата година на джи стар без кожи, дълго. Ако го взема ще е по-скоро за уикендите с дънки.
Монклер ми се вижда по-добър и универсален вариант, имат и по-дълги, скъпи са, но харесвам качеството им.
Ако си притеснена, че няма да изглеждам добре с подобно яке - достатъчно палта и по-косервативни връхни дрехи имам за срещи и сериозни събития. Просто сега искам да си взема нещо такова, а и вкусовете може би ни се разминават.


Ева, не знам можеш ли да поръчаш от некст?
Или Кенсол, те имат магазини в София? Имат и колекция с дънки.
За дънки качествени под 200 лв. личо аз не се сещам, иначе Дизел имат такива модели, Джистар, Левис ...

Последна редакция: нд, 15 окт 2017, 12:13 от Stardust@

# 247
  • Мнения: 7 519
Не бих дала толкова за такова яке, пък и зимите там не са зими Wink.
Прекалено младежко и прекалено чав ми изглежда, иначе в Есекс сигурна съм че много ще го харесат Simple Smile.
Виж на Бърбъри якетата ако ще даваш толкова пари.

# 248
  • Пловдив
  • Мнения: 235
Здравейте, получих пратка от MANGO, която искам да върна. В колета има бележка за връщане, където е описано на кой адрес да го върна, в случая Германия, в сайта също горе–долу се информирах как става но не знам къде да впиша банковата си сметка, по която да ми възстановят сумата, защото платих с наложен платеж при доставка. Ако някой е връщал стока моля да ми обясни по подробно Relaxed

# 249
  • Мнения: 2 621
Здравейте, получих пратка от MANGO, която искам да върна. В колета има бележка за връщане, където е описано на кой адрес да го върна, в случая Германия, в сайта също горе–долу се информирах как става но не знам къде да впиша банковата си сметка, по която да ми възстановят сумата, защото платих с наложен платеж при доставка. Ако някой е връщал стока моля да ми обясни по подробно Relaxed

Ориентирай се към тази тема
http://www.bg-mamma.com/?topic=994651

# 250
  • София
  • Мнения: 5 951
Търсят се такъв модел мъжки боти в София. Марката може да е друга. Важното е да са кафяви с черна подметка и максимално да приличат на този модел.

https://www.camper.com/en_BG/men/shoes/mil/camper-neuman-K300170-002

# 251
  • Sofia
  • Мнения: 15 544
Хубави са ботите, харесват ми. Simple Smile В магазина на Camper в "Сердика Център" няма ли го този модел?

# 252
  • София
  • Мнения: 5 951
Има го модела, обаче подметките са тъмносини. На снимката може и да не се вижда добре. Синът ми иска подметката да е черна.

# 253
  • Sofia
  • Мнения: 15 544
Аха, ясно. Ами, в такъв случай, освен да препоръчам да погледнете в Humanic, Deichmann и CCC, за друго не се сещам. Там сякаш съм виждала подобни модели.

Всъщност, имам още една идея, но е малко изчанчена. Ако синът ти много харесва ботите и не успеете да намерите аналог на модела, дали не е вариант обущар да боядиса професионално подметките в черно? Не вярвам да е невъзможно. Обмисли и тази алтернатива, според мен. Peace

# 254
  • Пловдив
  • Мнения: 235
Здравейте, получих пратка от MANGO, която искам да върна. В колета има бележка за връщане, където е описано на кой адрес да го върна, в случая Германия, в сайта също горе–долу се информирах как става но не знам къде да впиша банковата си сметка, по която да ми възстановят сумата, защото платих с наложен платеж при доставка. Ако някой е връщал стока моля да ми обясни по подробно Relaxed

Ориентирай се към тази тема
http://www.bg-mamma.com/?topic=994651

Много благодаря, уж търсих такава тема ама ...Laughing

Общи условия

Активация на акаунт