Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 8 ян. 2017, 09:35 ч.

Телевизия в чужбина

• 7 907
  • 37
  •   1
Отговори
# 30
Как да го пробваме, като не работи?

# 31
Невиждам смисъл в чубина хората да гледат бг тв канили.

# 32
  • Великобритания

Boss - официално обявявам мнението ти за най тъпото изказване на всички времена
според теб като живеем извън България - не се смятаме за българи , не се интересуваме какво се случва там , не ни се слуша българска реч , не искаме децата ни да гледат български предавания и просто да слушат български, така го разбирам аз
 Hands Minus1Hands Minus1

# 33

Boss - официално обявявам мнението ти за най тъпото изказване на всички времена
според теб като живеем извън България - не се смятаме за българи , не се интересуваме какво се случва там , не ни се слуша българска реч , не искаме децата ни да гледат български предавания и просто да слушат български, така го разбирам аз
 Hands Minus1Hands Minus1

Често бг предаванията, сериалите и филмите са с ниско качество и тава ги прави негледаеми. Аз живея в България и почти негледам бг продукции.
Преполагам, че има такива българи които се интересуват, какво става в България, но предполагам, че има и такива на които им все тая за България пък има и такива дето даже немислят на български.
 Според мен eдин българин в чужбина винаги може да говори с приятели или роднини от България.

# 34
Нека хората сами си решават какво им е нужно и какво не.За някои няма да е нужно, за други ще имат нуждата да гледат българска телевизия.

# 35
Здарвейте,

при мен работи. Даже в момента има 1 месец безплатно. Какво Ви дава на Вас ?

Поздрави !

# 36
  • Valencia-estadio de Mestalla, Barcelona-estadio de Camp Nou

Ти живял ли си в чужбина че даваш такова мнение?

# 37

Ти живял ли си в чужбина че даваш такова мнение?

Не съм живял в чужбина.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт